Autor Wątek: Ścieżka Gitary - kanał gitarowy na Youtube!  (Przeczytany 8365 razy)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
@Orange - ja tu tylko sobię patrzę z boku co się tworzy. Bo mój post odniósł się do wypowiedzi Dale'a, że  po szumnych zapowiedizach słaba ta konkurencja ze strony Tomka i w ogóle złapał spinkę. To napisałem, że wg mnie, Tomek tworzy 100x lepszą jakość niż pierdololo w 'ciszateżgra', które moża jara gimbazę i jeszcze Łysego jak jest coś o "nietanich" gitarach.

W ogóle temat nie dotyczy sprzedaży gitar, tylko produkcji kanału, ale że ja podniosłem głos, to Łysy od razu załapał spinkę, że jak takie mirasy w ogóle tutaj mogą robić pijar. Tylko jaki pijar, gdzie ? A skoro wywołał temat. @Łysy gdzie ja zawyżam ceny ? Porównaj cenę u dealera gdzie indziej z moją za ten sam config. Secundo, akurat w przypadku Suhra (ale i wielu innych marek) ceny są narzucone z góry przez producenta i nie można sobie uprawiać wolnej amerykanki z jakimiś marżami typu 50% o których wspomina Dale. Także najlepiej znają się na biznesie jakimkolwiek Ci, którzy są od niego najdalej. Wiecie też dokładnie jakie są koszty, marże i ile w ogóle mamy w kieszeni. Smutne, ale swojskie, nasze, polskie. Kto ma biznes, nieważne w jakiej branży, ten wie.

Moje przesłanie jest takie, że jeśli Dale na siłę chce gadać o konkurencji itd, to dla mnie Ścieszka do leszka >>>> ciszateżgro.
Tez sie troche porzucam. Zebys jeszcze sam cos ciekawego pokazal. Ale dobrze pamietam zakapturzonego goscia w okularach. Grającego na gicie za 20tys a brzmiacej jak Sounder. Przy tym Dale blyszczy.

Ogladam. A nigdy do gimnazjum nie chodziłem. Odpowiada mi idea testowania gitar z naciskiem na modern. Fajnie, ze komuś sie chce. Szacunek.
007

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
A nigdy do gimnazjum nie chodziłem.
Jakkolwiek bym szanował ludzi robiących spoko kontent na necie tak widać Dale jednak w jakimś procencie faktycznie ma całkiem wykształconą widownię ;D

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Taki talent, albo pech - kolejny wątek założony przez Tomka M. do zamknięcia. Ludzie, dajcie mu żyć!

Hamujcie..
Spoiler
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Przynajmniej można się na żywo rozliczyć z mitem przyjaznej "jutubosfery" - jak już ma ktoś przemianować tę gównoburzę na poczet założenia osobnego topicu tylko o kanale Tomka M. (a nuż tym razem wyjdzie), to polecam "Wiele hałasu o nic". Bo zaraz dojdziemy do wniosku, że wszystkie kanały są chujowe, bo nie są full pro i powinni tylko super gitarzyści na super sprzęcie grać za tę super kasę z reklam i każdy obejrzany filmik to powinna być epifania. Przypominam wszystkim, od czego wyszedł i czym powinien być youtube - platformą do bezpłatnego dzielenia się filmikami. Za te tysiąc subów to żadne biznesy są i wyjmijcie kije z pup co niektórzy, bo szkoda tu jakieś obozy robić fanów Star Treka lub Star Warsów.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Tak sobie właśnie pomyślałem czym jest w kwestii kanału YT pojęcie konkurencji.

Gdyby to polegało na tym że subskrybując jeden kanał automatycznie usuwana jest subskrypcja innego - to by miało rację bytu. Ale można przecież subować i oglądać niezliczoną ilość kanałów.

Po co więc generować takie stany umysłu jak konkurencja w tej materii ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Rozumiem, że jak Paweł Trzcina Kowal sprzedaje swoje "prywatne" graty, to dostajesz szamotania pępka, jak nie innej chujozy ;)...
Nie wiem kto to jest, grzeje mnie to
A kto wie? Konkurs bez nagród ;).
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Rozumiem, że jak Paweł Trzcina Kowal sprzedaje swoje "prywatne" graty, to dostajesz szamotania pępka, jak nie innej chujozy ;)...
Nie wiem kto to jest, grzeje mnie to
A kto wie? Konkurs bez nagród ;).
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2016, 13:10:38 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tak sobie właśnie pomyślałem czym jest w kwestii kanału YT pojęcie konkurencji.

Gdyby to polegało na tym że subskrybując jeden kanał automatycznie usuwana jest subskrypcja innego - to by miało rację bytu. Ale można przecież subować i oglądać niezliczoną ilość kanałów.

Po co więc generować takie stany umysłu jak konkurencja w tej materii ;)

Dla poklasku kolego, człowiek jest próżna istotą i potrzebuje od czasu do czasu błyszczeć. A i ilość wyświetleń bedzie dobrze mu robiła niczym "jestem kimś" bo mam fyfsiąc lajków na ss .
A w rezultacie to nazre sie jego ego i tyle z tego :P

Offline Arek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
Nie podoba mi się kolejność pokazywania zagrywek. Moim zdaniem powinny być dokładnie odwrotnie, tj. tabulatura->wolno->szybko. W obecnym stanie rzeczy po prostu przewijam bez sensu w kółko, mimo że zagrywka nie sprawia mi większych problemów.
To tylko taka opinia kogoś kto faktycznie chciał się czegoś nauczyć, zamiast tylko oceniać ;)

A, i fajnie że zmieniłeś oznaczenia w tabulaturach, dużo czytelniej!

I kolejna edycja - brakuje mi całości na koniec nauki, chociaż to już czepialstwo i pomniejsze ulubione praktyki z filmów instruktażowych ;)
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2016, 20:50:22 wysłana przez Arek »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
A może zrobić takie odnośniki do zagrywek? Na ten przykład:

1 zagrywka - 0:20
2 zagrywka - 1:20

Ja tam ogólnie nie mam się do czego przyczepić. Wszystko elegancko, ładnie widać. Buzia trochę w cieniu stoi ale to nie potrzebne w sumie do niczego. Propsuję i nie żebraj o suby :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
W kwestii merytoryczności przekazu może się uczyć od @wrobelsparrow  ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Cze, 2016, 23:39:21 wysłana przez Pronounce »

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Nie podoba mi się kolejność pokazywania zagrywek. Moim zdaniem powinny być dokładnie odwrotnie, tj. tabulatura->wolno->szybko. W obecnym stanie rzeczy po prostu przewijam bez sensu w kółko, mimo że zagrywka nie sprawia mi większych problemów.
To tylko taka opinia kogoś kto faktycznie chciał się czegoś nauczyć, zamiast tylko oceniać ;)

A, i fajnie że zmieniłeś oznaczenia w tabulaturach, dużo czytelniej!

I kolejna edycja - brakuje mi całości na koniec nauki, chociaż to już czepialstwo i pomniejsze ulubione praktyki z filmów instruktażowych ;)

Myślę że to dobry pomysł, dzięki wielkie.

A może zrobić takie odnośniki do zagrywek? Na ten przykład:

1 zagrywka - 0:20
2 zagrywka - 1:20

Ja tam ogólnie nie mam się do czego przyczepić. Wszystko elegancko, ładnie widać. Buzia trochę w cieniu stoi ale to nie potrzebne w sumie do niczego. Propsuję i nie żebraj o suby :P

Faktycznie, to trzeba zrobić. Myślę jeszcze żeby udostępnić taby w PDF to ściągania.

W kwestii merytoryczności przekazu może się uczyć od @wróbelsparrow ;)


Jest to genialne!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jestem fanem, obejrzałem wszystkie odcinki.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube
Aaa to Ty ?
Podwoiłes liczbę wyświetleń...
Tak abstrachując - zupełnie nie rozumiem czemu tak idzie słabo temu kanału...

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Tak słabo masz na myśli że nie wypuszczam filmików codziennie i nie żebram o lajki i followy?

Już tłumaczę, ruszam po wakacjach z tematem i generalnie jestem nastawiony na jakość, więc będzie tych filmów mniej ale będą tak samo dobre jak trzy które widzieliście ;)