Autor Wątek: ktokolwiek widzial... Fernandes Ravelle Deluxe  (Przeczytany 5742 razy)

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
ktokolwiek widzial... Fernandes Ravelle Deluxe
« 23 Sty, 2009, 10:22:01 »
Poszukuje gdzies w okolicach Katowic kogos (lub sklepu), kto ma Fernandesa Revelle Deluxe - potrzeba mi drugiej gity awaryjnej, nie chce kupowac jakichs tam badziewi, ale nie stac mnie tez na wioslo drozsze... wiec zanim sie zdecyduje, to musze ograc tego badyla... a dupa zbita ciezko z dostepnoscia tych patykow.

EDIT
aaaa i oczywiscie nie czekam na odpowiedzi w stylu: a moze bys jednak zdecydowal sie na wioslo XXX ;)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
skontaktuj sie z dystrybutorem Ferdka (Sound Trade) oni  ci piwnie powiedza gdzie takie gitary sprzedali ...
r'n'r

Offline thunderbird

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Gdański riff :P Maczos ma również w swojej ofercie ten model ( http://www.maczosbass.pl/gitary/index.php?goto=shop&man_id=191&cat_id=11&prod_id=4499 )- na zamówienie, ale jest :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Blagam Cie :) W naszym kraju na zamowienie jest niemal wszystko, inwentarz swieci pustkami, a katalog pelny... Widzialem nawet ESP kiko loureiro zaraz po premierze

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Na zamowienie to ja bym bral, ale najpierw to ja bym wolal obmacac tego patyka, a nie w ciemno kupowac
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
A ostatnio prze zasrane oslabienie zlotego hui strzelil moje plany :/ Jak myslalem o tym wiesle, to mozna bylo noweczke za nieco ponad 2,4K wychaczyc, a teraz to juz pizda... ale jeszcze kombinuje ;)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Elo. Sivy z zespołu Hard Work ma Fernandesa Revele Baritone. A w Studiu 78 W Knurowie koło Gliwic MająRavelle  Deluxe z sustainerem. Myślę , że nie było by problemu ustawić się na test gitar. Obie są mega fajne. Wersja barytonowa Rwie dupe! Przez długi czas szukałem używki - ale przez przypadek za fajną cenę kupiłem SC607 i ta już została. ( Jak coś to odezwij się na priv to dam ci namiary na chłopaków:) )
« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2009, 12:09:54 wysłana przez kedzior »
Cloud9
HeadUp

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
19566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2012, 20:29:05
wysłana przez Stachu
6 Odpowiedzi
4495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2014, 21:46:10
wysłana przez admaxo
2 Odpowiedzi
2127 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2011, 15:31:45
wysłana przez Sikor
9 Odpowiedzi
9897 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2011, 10:19:28
wysłana przez dawson
0 Odpowiedzi
1962 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2012, 20:16:16
wysłana przez dawson