Autor Wątek: Voodoo Lab - Analog Chorus  (Przeczytany 19096 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Voodoo Lab - Analog Chorus
« 23 Sty, 2009, 00:30:00 »
enjoy... nie ma real foto, bo mi wywialo z dysku, wielkie sorry

KLIK

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #1 23 Sty, 2009, 09:50:37 »
Miło poczytać. Taka forma mile widziana, tym bardziej wiedząc, że szykują się ciągi dalsze ;)
Nie ma to jak powiewy vintagu.
Paczki z głów!

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #2 23 Sty, 2009, 13:08:36 »
już się wyżaliłem sinnerowi, że dużo o elektronice i historii, mało o brzmieniu ale...co można napisać o brzmieniu chorusa, który ma dwie gałki? ;-> wszystko co można, sinner napisał.

co istotne, pokrywa się jego opis w 100% z moimi odczuciami. nie ująłbym tego lepiej w słowa. co chyba oznacza, że to dobrze napisany test.

od siebie dodam tylko - nie lubię chorusów, ale ten mi się - przez swą ciepłotę - podoba zajebiście.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #3 23 Sty, 2009, 13:11:31 »
od siebie dodam tylko - nie lubię chorusów, ale...

A ja uwielbiam i testowalem go z przyjemnoscia... zreszta, dlugo po tym jak ukonczylem test ;) co swiadczy o klasie shitu

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #4 25 Sty, 2009, 16:24:44 »
A mi brakuje próbek. Sinner przeciez umiesz grać na gitarze i sprzęt by nagrać też posiadasz...

Sam teks bardzo fajny, ale mi brakuje dźwięku.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #5 25 Sty, 2009, 21:20:20 »
W życiu nie słyszałem dobrej próbki nagranej w warunkach domowych. To się mija z celem, chyba, że Sinner faktycznie ma na co to nagrać.
« Ostatnia zmiana: 25 Sty, 2009, 21:21:59 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #6 25 Sty, 2009, 21:37:28 »
A ja myślę że średniej klasy dynamik przyłożyć do pieca i już jest próbka, którą można się wesprzeć przy poszukiwaniach sprzętu.

W teście faktycznie jakoś tak mało objętości nad samym brzmieniem, ale muszę przyznać, że aż sam się teraz zastanawiam czy by nie sprawdzić tej kostki?
Sinner! Masz dar przekonywania;)
Dzięki!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #7 25 Sty, 2009, 21:49:58 »
W życiu nie słyszałem dobrej próbki nagranej w warunkach domowych. To się mija z celem, chyba, że Sinner faktycznie ma na co to nagrać.

malo slyszales ziom. nawet aparatem cyfrowym mozna zrobic probke, malo tego na YT? :) a zawsze daje pojecie o czym mowa.
Łe tej.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #8 25 Sty, 2009, 22:03:12 »
W życiu nie słyszałem dobrej próbki nagranej w warunkach domowych. To się mija z celem, chyba, że Sinner faktycznie ma na co to nagrać.

malo slyszales ziom. nawet aparatem cyfrowym mozna zrobic probke, malo tego na YT? :) a zawsze daje pojecie o czym mowa.
Stary, mówię to na podstawie własnego doświadczenia, nie raz, nie dwa, nie trzy, nagrywałem dla znajomych na aparat próbki fajnych lampowych headów i zawsze pasmo było pocięte, a brzmienie tragicznie zdeformowane. Zależy czego oczekujesz od próbek, jak ogólników, to ok, przyznaję Ci rację. A co do próbek z YT, to uważam, że są one w znakomitej większości o kant tyłka. Owszem, ogólne wyobrażenie to może dać, ale nie ma szans, żeby oddało to wiernie brzmienie i myślę, że to na tyle oczywiste, że nie ma co się dalej rozwodzić. Będę się fanatycznie upierać przy "idź i ograj", innej metody nie ma.  8)
« Ostatnia zmiana: 25 Sty, 2009, 22:05:47 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #9 25 Sty, 2009, 22:14:44 »
Proponuję zwrócić uwagę na ostatnie próbki heada, które loki zapodawał.
Jak dla mnie bardzo miarodajne.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #10 25 Sty, 2009, 23:02:25 »
hm, próbki są na stronie producenta ;-) i na naszej też będą nasze własne, jak już gdzieś wspomniałem. tak czy siak, próbka, taka sama z siebie - bez znajomości pieca/wiosła/mikrofonu - to raczej i tak ogólnik...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #11 25 Sty, 2009, 23:57:39 »
A mi brakuje próbek. Sinner przeciez umiesz grać na gitarze i sprzęt by nagrać też posiadasz...

Sam teks bardzo fajny, ale mi brakuje dźwięku.

zlituj sie... ty wiesz na jakich ja obrotach zyje? Dla Ciebie to przylozyc mikrofon i zrobione, dla mnie, gdzie w domu jestem coraz czesciej gosciem, wysmarowanie testu to wyzwanie. Jesli chcecie miec probki robione aparatem cyfrowym to ok, ale one NIGDY nie pokrywaja sie z tym co slysze ja. Kumam , ze gitara pracuje na bardzo waskim pasmie, ale wyrabianie sobie opini na jeszcze bardziej zawezonym z waszych logitechow 5.1 z subem? No kuuuurwa... :)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #12 26 Sty, 2009, 23:53:21 »
ale wyrabianie sobie opini na jeszcze bardziej zawezonym z waszych logitechow 5.1 z subem?

Dobrze, że mam Denona i Altusy bo poczułbym się urażony ;)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #13 27 Sty, 2009, 01:00:58 »
A mi brakuje próbek. Sinner przeciez umiesz grać na gitarze i sprzęt by nagrać też posiadasz...

Sam teks bardzo fajny, ale mi brakuje dźwięku.

zlituj sie... ty wiesz na jakich ja obrotach zyje? Dla Ciebie to przylozyc mikrofon i zrobione, dla mnie, gdzie w domu jestem coraz czesciej gosciem, wysmarowanie testu to wyzwanie. Jesli chcecie miec probki robione aparatem cyfrowym to ok, ale one NIGDY nie pokrywaja sie z tym co slysze ja. Kumam , ze gitara pracuje na bardzo waskim pasmie, ale wyrabianie sobie opini na jeszcze bardziej zawezonym z waszych logitechow 5.1 z subem? No kuuuurwa... :)

Heh, spoko men, rozumiem ze nie masz czasu.

Ale dla mnie test sprzętu który ma przedewszystkim brzmieć nie powinien opierać się tylko na słowach.

Nie mówię, ze to co robisz jest zbędne i niepotrzebne, bo fajnie sobie poczytać, dowiedzieć się czegoś o historii, a czasem i nakręcić się na jakiś sprzęt, o którym wcześniej nie myślało się inaczej jak tylko o asortymencie sklepu, ale wkurwia mnie bardzo ciekawy i zachęcający opis "bardzo często używałem go jako swoistego rodzaju booster z mleka z miodem, kręcąc obiema gałkami na zero. Lepkie i odżywcze dla przeładowanych górą pasma przetworników, poddające się miękkiej, subtelnej, lecz jednak wyczuwalnej kompresji." efektu którego nie posiadam (a chciałbym), i do tego nie mogę usłyszeć (-||-) ;)

I nawet jeśli nagranie nie byłoby pro (to do vlada) to i tak różnice pomiędzy czystym a zefektowanym brzmieniem byłyby słyszalne.

Tyle ode mnie.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #14 27 Sty, 2009, 09:18:34 »
Kumam o co Ci chodzi...

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Odp: Voodoo Lab - Analog Chorus
« Odpowiedź #15 27 Sty, 2009, 10:03:56 »
Beda probki, tylko musicie zrozumiec, ze portal wplatam pomiedzy zycie rodzinne i zawodowe, a to jest WYCZYN

Kurwa - it is! Mam to samo... 8)
Paczki z głów!