Autor Wątek: [NGD] Steve Mercer 7string custom  (Przeczytany 58919 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać :D
Spoiler
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Tak samo leciały nie miłe słowa o moim byłym Ranie

z Ranem jedyny problem był taki, że chciałeś za niego więcej niż kosztowała nówka

...i to jeszcze za coś, co można było nazwać pre-RAN, bo to nie był Invader z tej obecnej produkcji przecież.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
@Wolfhorsky mój ojciec odbierał tę paczkę i cytuję "zapakownie to chyba jakaś kpina", o reklamacji u kuriera wspomniałeś po fakcie grubo, a i tak wydaje mi się, że reklamacji by nie przyjął, bo nie są idiotami.

Kurier ma obowiązek przyjąć reklamacje w przypadku uszkodzenia przesyłki. Od tego jest ubezpieczenie paczki za które się płaci i to nie jest ubezpieczenie od tego jak kto zapakował towar tylko od przypadków losowych które się paczce przytrafią gdy jest ona w rękach firmy kurierskiej.

@WolfhorskyOdesłałem w tym samym pudle ale zauważ że było to zabezpieczone dookoła z każdej strony, ubezpieczone za pieniądze i dodane zostały odpowiednie naklejki ostrzegające. Co się równa temu, że pakunek był lepszy.

Jak kurier się postara albo na sortowni komuś "spadnie" to i nawet najlepiej zabezpieczona paczka może zostać uszkodzona. Właśnie po to jest ubezpieczenie paczki, za które się płaci, a kurier ma obowiązek przyjąć reklamacje  jeżeli spierdolą sprawę i paczka przyjedzie uszkodzona. Z tymi naklejkami ostrzegającymi to proszę Cię, daruj sobie.

@Wolfhorskyo reklamacji u kuriera wspomniałeś po fakcie grubo, a i tak wydaje mi się, że reklamacji by nie przyjął, bo nie są idiotami.

To chyba ty powinieneś być przygotowany na to, żeby reklamację zgłosić i być świadomy że istnieje taka konieczność gdy wystąpi problem, a nie zgłaszać żale do sprzedającego. Domniemania czy reklamację by przyjęli czy nie to sobie odpuść, bo teraz to już jest pozamiatane.

Przypomina mi się historia, jak wysłałem Marshalla klientowi z doręczeniem na sobotę DHLem, świeżo po przeglądzie, a opakowanie było zrobione tak że tornado nie powinno go ruszyć. Nie przeszkodziło to DHLowi na którymś etapie paczki rozpierdolić, w efekcie czego poszły we wzmaku lampy. Klient odebrał paczkę świadomie, widząc w jakim jest stanie a potem zadzwonił do mnie z żalem. Szybko mu uświadomiłem, że skoro na jego życzenie dopłaciłem, żeby paczkę ubezpieczyć a potem on zlał na ten temat i odebrał przesyłkę ewidentnie uszkodzoną, to może mnie jedynie w dupę pocałować. W tej sytuacji przyznał rację i odpuścił, tym bardziej ze usterka go wiele nie kosztowała.
Bez przerwy usiłujesz obwinić wszystkich na tym forum, ze nie mają racji, zrobić z każdego po kolei skończonego głupca, wmawiać coś co nie jest prawdą, jak wyszły brudy z NEO to też wykręcałeś się że nie wiesz co sprzedajesz i że kupiec widział jaką gitarę dostał. A sprawę z @Wolfhorsky to już powinni wyjaśnić moderatorzy bo gość zachował się ewidentnie w porządku przyjmując rozbitego wzmaka spowrotem. Jakoś jego argumenty bardziej mnie przekonują.
Zauważ co piszesz. Najpierw wypisujesz, że wiosło jest do ustawienia, potem że było regulowane w Guitar Aid, potem jeszcze coś innego. Jak chcesz, żeby Ciebie traktowano poważnie? W takiej sytuacji trudno jest ocenić, co jest prawdą a co nie.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
[quote author=Luke link=topic=29618.msg399663#msg399663
Zauważ co piszesz. Najpierw wypisujesz, że wiosło jest do ustawienia, potem że było regulowane w Guitar Aid, potem jeszcze coś innego. Jak chcesz, żeby Ciebie traktowano poważnie? W takiej sytuacji trudno jest ocenić, co jest prawdą a co nie.
[/quote]

Myślę, że wręcz przeciwnie  ;)

nikodem977

  • Gość
@Mother Puncher true story :* jakim paździeżem musi być twój epi jeśli do takich komentarzy schodzisz  :lol:
@g-zs spoko, ale nie miałem pojęcia nawet ile to mogło kosztować. Kierowalem się jakością i brzmieniem wiosła. Tak czy siak nowy Invader dużo więcej kosztuje a jakościowo to samo. Jedynie ciekawszy design w nowce

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
@Wolfhorsky mój ojciec odbierał tę paczkę i cytuję "zapakownie to chyba jakaś kpina", o reklamacji u kuriera wspomniałeś po fakcie grubo, a i tak wydaje mi się, że reklamacji by nie przyjął, bo nie są idiotami. Już lepszych pakunków uszkodzonych bywało że mi nie przyjęli mimo natychmiastowej interwencji. Tak czy siak, nie polecam Ciebie jako sprzedawcę wysylkowego, bo nie umiesz pakować lub Ci się nie chce. Odesłałem w tym samym pudle ale zauważ że było to zabezpieczone dookoła z każdej strony, ubezpieczone za pieniądze i dodane zostały odpowiednie naklejki ostrzegające. Co się równa temu, że pakunek był lepszy.
Najlepsze jest to że psioczycie o wiosle a nikt na nim nie grał :D Tak samo leciały nie miłe słowa o moim byłym Ranie, a ostatnio macał go sam Vogg i stwierdził że kopie dupe potwierdzając moje słowa. Z Mercerem jest tak samo, co by tam nie było z mostem to w moim strojeniu i całym ustawieniu jest idealnie i KOPIE DUPE.
Bitch plz... Piszesz wcześniej o folii spożywczej, nie rozróżniając stretcha  :facepalm: Miałeś ewidentnie jakieś jazdy z kurierem, że "nie chciało" mu się dostarczyć w piątek. Pewnie było coś zjebane i kombinowali. Wzmacniacz był ciasno w kartonie opakowany i uszczelniony workami z powietrzem. Na Twojej opinii mi nie zależy, bo paru innych chłopaków jakoś do mnie zastrzeżeń nie miało. Jeśli Twój ojciec odebrał rozoraną paczkę, to też pewnie moja wina. Impulsywne SMSy pachnące klimatem gimbazy też świetne  :facepalm: Oddałem Ci kasę, bo jestem fair, ale Ty już niestety nie. Nie jest to tylko moje zdanie.
Płacz dalej.
Oto foto tego "lepszego pakunku":


Może skończ już tą żenadę. Chłopaki tutaj mieli z Tobą jakieś issues. Ja też. Zrozum, że jesteś kotem. Wielu tutaj na forum gra dłużej niż Ty żyjesz. I jakoś się szanujemy nawzajem. Dorośniesz, to zrozumiesz (mam nadzieję).
A tymi Twoimi historiami, że coś "kopie dupę" lub nie to jest jak z bioenergoterapeutam i - niektórzy uwierzą :D :D :D
Sam się pogrążasz.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Najlepsze jest to że psioczycie o wiosle a nikt na nim nie grał :D

A przecież:

najpierw powinien sobie ktoś przyjechać i ograć sprzęt

Ok, to kiedy mogę podjechać? Ostrzegam, przyjadę z własnym sprzętem rejestrującym audio-video i/lub foto.  :D

Będzie możliwość ogrania wiosła jak będzie na sprzedaż, ale tylko dla zainteresowanych, bo szkoda mojego czasu. Jak nie wierzycie to się po prostu nie wtrącajcie i tyle. Proste.

:facepalm:


Po pierwsze primo, to robisz kurtyzanę z logiki. Najpierw psioczysz, że nikt nie grał, więc nie ma się prawa wypowiadać. W chwili, gdy chcę poświęcić swój czas (który uważam za niezwykle cenny), dojechać na własny koszt i przywieźć własny sprzęt rejestrujący by pomóc ci udowodnić jak dobra jest ta gitara, ty stwierdzasz - chuja, nie dam ograć. Po czym znów narzekasz, że krytykujemy a nie graliśmy. Więc jak to w końcu jest? Bo jak dla mnie wychodzi na to, że masz coś do ukrycia.

I muszę przyznać przedmówcy - pogrążasz się. Na każdym kroku.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
XDDDD CO ZA RAK KONTENT

>spierdolony mostek? Zazdrościsz, bo masz RG8 XD
>mój ran był brzydki?! HURR DUR, ZAZDROŚCISZ BO MASZ EFIFONA! XD
>XDDD Kozak w necie pizda w świecie
>Pan nawet nie śmie śmieć, że ja, ten który obalił komune tymi rencoma, śmiałem sprzedać popsuto gitare!
>gitara jest nieustawiona
>USTAWIAŁ JOM SAM DŻIMI HENDRIGZ I MUWIŁ, ŻE TO NAJLEPSZY SPRZENT NA JAKIM GRAŁ
>nigdy jej nie sprzedam
>zaraz pewnie poleci na giełdę, bo brakuje geldów
>kurier popsuł paczkę, a skoro była ubezpieczona, to oddawaj mój hajs!
>pisali do mnie nawet m.in. Joe Petruczio, Mandy Timonss, Gurthie Covan i Jeo Sartianini, że chco odkupić. Nie sprzedałem B-)
>panie, stroi w każdej pozycji! xd gram na siedząco i stroi, wstaje i stroi, kładę się... no kurwa stroi, cud, miód i orzeszki xd
>tata odebrał mnie paczke i mówił, że nigdy nie widzioł gorzej zabezpieczonej paczki XD a kurwa on jest zawodowym odbieraczem paczek, nawet startował w miszczostwach odbierania paczek w stanie JUTAH. Zajął siódme miejsce.
>borze xd jak wy się nie znacie na tych gitarach!
>ludzie się zmieniają
>NIE WIERZYSZ? TO WBIJ OGRAĆ!
>chcesz ją ograć to sobie kup, nie mam na was czasu, muszę się uczyć do matury
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2016, 18:10:50 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
.......on jest zawodowym odbieraczem paczek, nawet startował w miszczostwach odbierania paczek w stanie JUTAH. Zajął siódme miejsce.



Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@Leon zamkniesz? Bo chyba sie temat wyczerpuje
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Podpinam się pod prośbę.


Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
@Mother Puncher true story :* jakim paździeżem musi być twój epi jeśli do takich komentarzy schodzisz  :lol:

Największym na świecie i bardzo mi z tego powodu wszystko jedno i to tak bardzo, że cisnę wszystkich na lewo i prawo za to, że majom fajniejsze gitarki od mojego chujowego efifona :(

Jutro ponoć matura z polaka. Dla mnie to wystarczające alibi dla tego rak contentu.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
No tak żeście wyczerpali temat że nie mam co napisać, myślę i myślę i nic. Q-wa.
No w końcu, koniec -  wymyśliłem.
Nikoś -  nie lubię cię.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline RWD

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Ja pierdolę, Wy to macie cierpliwość. Podziwiam  ;D Po tych tekstach co tu gość wali ( kozak w necie pizda w świecie itd ) to bym dawno gościa wyjebał na zbitą mordę, a tu dyskusja jakaś jeszcze  ::)

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Też chciałem coś od siebie napisać, ale Johnny CENA rozjebał na łopatki.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Ja pierdolę, Wy to macie cierpliwość. Podziwiam  ;D Po tych tekstach co tu gość wali ( kozak w necie pizda w świecie itd ) to bym dawno gościa wyjebał na zbitą mordę, a tu dyskusja jakaś jeszcze  ::)
"kozak w necie pizda w świecie " - to przecież była projekcja Nikodema na kolegę :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia) :D :D :D
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Lurkuję wątek, zjebaliście Nikodema ale i tak coś od siebie dorzucę

Top jak nasrany kojarzy mi się z meblami z IKEI stylizowanymi na "stare" z tą różnicą że mi się podoba :|
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Raz Johnny - emu coś wyszło.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jeżu, chciałem się położyć spać a tu taka śliczna dobranocka xDD Dzięki Pany, dobrej nocy i powodzenia ze sprzedażą tej potwory, SS Cię znajdzie xD

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
No, dla tego siódmego miejsca na mistrzostwach odbierania paczek warto było wejść w ten temat ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
XDDDD CO ZA RAK KONTENT

>spierdolony mostek? Zazdrościsz, bo masz RG8 XD
>mój ran był brzydki?! HURR DUR, ZAZDROŚCISZ BO MASZ EFIFONA! XD
>XDDD Kozak w necie pizda w świecie
>Pan nawet nie śmie śmieć, że ja, ten który obalił komune tymi rencoma, śmiałem sprzedać popsuto gitare!
>gitara jest nieustawiona
>USTAWIAŁ JOM SAM DŻIMI HENDRIGZ I MUWIŁ, ŻE TO NAJLEPSZY SPRZENT NA JAKIM GRAŁ
>nigdy jej nie sprzedam
>zaraz pewnie poleci na giełdę, bo brakuje geldów
>kurier popsuł paczkę, a skoro była ubezpieczona, to oddawaj mój hajs!
>pisali do mnie nawet m.in. Joe Petruczio, Mandy Timonss, Gurthie Covan i Jeo Sartianini, że chco odkupić. Nie sprzedałem B-)
>panie, stroi w każdej pozycji! xd gram na siedząco i stroi, wstaje i stroi, kładę się... no kurwa stroi, cud, miód i orzeszki xd
>tata odebrał mnie paczke i mówił, że nigdy nie widzioł gorzej zabezpieczonej paczki XD a kurwa on jest zawodowym odbieraczem paczek, nawet startował w miszczostwach odbierania paczek w stanie JUTAH. Zajął siódme miejsce.
>borze xd jak wy się nie znacie na tych gitarach!
>ludzie się zmieniają
>NIE WIERZYSZ? TO WBIJ OGRAĆ!
>chcesz ją ograć to sobie kup, nie mam na was czasu, muszę się uczyć do matury



@Johnny wygrał :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
@Johnny tym wątkiem wygrał internety :D :D :D
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Swoją drogą, ciekawe jak poszły, dziś matma, wczoraj polak. Podobno Lalka była, więc chyba prosto, bo wystarczy napisać gdzieś tam, że Łęcka to blond sucz i 30% gwarantowane.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@Johnny oficjalnie stał się prawdziwym chłopcem :D może nawet skończą się wyzywki od botów ^^

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
FM strings 7string lotune

Zaczęty przez kempas « 1 2 » Struny

31 Odpowiedzi
13835 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2012, 01:12:49
wysłana przez Tolein
96 Odpowiedzi
56393 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2012, 19:04:32
wysłana przez Stivo2005
16 Odpowiedzi
8304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2011, 14:05:16
wysłana przez Blinq
1 Odpowiedzi
2323 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2012, 09:41:58
wysłana przez sharpi