Autor Wątek: Wysyp botów  (Przeczytany 34489 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #50 28 Kwi, 2016, 11:48:58 »
Jak jakiś typ wpadnie Ci na chatę i zacznie robić kupę na twoim kiblu, to też będziesz udawał, że go nie ma?
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 503
  • Venus as a goodboi
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #51 28 Kwi, 2016, 12:35:54 »
A co to @#$% za porównanie? Dom to dom, forum to forum. Z nazwy publiczne. W publicznym domu nie mieszkam.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #52 28 Kwi, 2016, 12:44:22 »
Ja traktuję to forum jak mój "dom" w Internecie i nie życzę sobie, żeby ktoś mi go zasrywał.

Skoro ci boty nie przeszkadzają, to ten wątek możesz równie dobrze zignorować i wrócić do swojego świata tolerancji. EOT.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 503
  • Venus as a goodboi
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #53 28 Kwi, 2016, 13:11:31 »
Ktoś tu ma chyba gorszy dzień XDD

EOT będzie, kiedy ja będę chciał EOT - mam takie samo prawo się tu wypowiadać, jak Ty. Też bardzo lubię spędzać tu czas, ale analogia z zasrywaniem jest tak potwornie nietrafiona, że nawet nie wiem, od której strony się odnieść. Równie dobrze mógłbym się tak odnieść do każdej innej wypowiedzi tutaj, która mi się nie podoba.

Bocik sobie napisze "lubię placki" i życie toczy się dalej - z kilometra widać, że bot i nie ma, co sobie tym głowy zawracać i nerwów tracić, bo to nic nie da. Zgłosić i iść dalej, to moderatorzy są od tego, by to kasować i żadne "hurrdurr komputerowe imigranty mi zakłócają nieskazitelny ogródek wymiany gitarowej myśli w więcej niż kilku słowach" na stan rzeczy nie wpłynie - najwyżej dołoży się do ogólnożyciowej spirali wkurwu, którą dokarmiać jest niezdrowo. Serio, widywałem naprawdę porządne ataki botów i to, co jest teraz w żaden sposób nie powinno zakłócać normalnego trybu "życia" na forum.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2016, 13:13:27 wysłana przez gizmi7 »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #54 28 Kwi, 2016, 13:52:07 »
kiedys podobno forum nasze slynelo z konkretnych wypowiedzi na powazne tematy.
tez mnie irytuja te posty, no ale co zrobic...
i always go full retard

Offline Blondi

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #55 28 Kwi, 2016, 15:17:07 »
Warto zastosować pewnego rodzaju przesiew. Albo za pomocą pytania sprawdzającego, hasła lub administratora.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #56 28 Kwi, 2016, 15:31:03 »
Warto zastosować pewnego rodzaju przesiew. Albo za pomocą pytania sprawdzającego, hasła lub administratora.

A to suka  :dobre:
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #57 28 Kwi, 2016, 16:06:33 »
Jak widać powyżej, ktoś ewidentnie próbuje zrobić gnój na forum. Na prawdę nie można z tym nic zrobić i mamy patrzec na ten syf?
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #58 28 Kwi, 2016, 16:44:27 »
Tak, jak jestem za tym, żeby coś z tym zrobić, tak też wydaje mi się, że emocjonowanie się tematem do tego stopnia problemu nie rozwiąże. A zdrowia szkoda ;)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #59 28 Kwi, 2016, 16:50:44 »
Wy chyba poważnie nie macie się czym wkurwiać na co dzień :D Swoją drogą, ciekaw jestem kiedy zatrze się ta granica między nowym użytkownikiem a botem, czyt. przyjdzie świeżak z jakąś poważną sprawą, tylko tak dla jaj (jak każdy) coś tam skrobnie w OT i wjedziecie mimo wszystko w typa z jakąś krucjatą bo na pewno gościu nie ma pojęcia, że w offtopie posty się nie nabijają i na bank chce sie tylko wjebać na giełdę by wam wciskać te swoje neverpleje i MT-2 ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2016, 16:58:20 wysłana przez blendamed »

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #60 28 Kwi, 2016, 17:07:53 »
Właśnie na odwrót. Mam tyle wkurwów na codzien, że na forum chciałbym od nich odpocząć.

Co do swiezakow. Ostatnio był jeden, czy dwóch i było widać, że zadawają konkretne pytania i myślę, że łatwo byłoby ich odsiać.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2016, 19:00:10 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Orange

  • Gość
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #61 28 Kwi, 2016, 19:20:57 »
Ale MT-2 to ty szanuj.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #62 29 Kwi, 2016, 01:55:40 »
Ja nadal poczekałbym na wypowiedź/reakcję admina, lub kogoś z zarządu. Postów w temacie przybywa, wkurwionych użytkowników również, a rozwiązania jak nie było, tak nie ma. Zainteresowania tematem ze strony góry też nie.

Też zgłosiłbym się na moderatora z opcją banowania, bo to jest po prostu irytujące. Czytam sobie jakiś temat, krążą mi różne myśli po głowie związane z daną kwestią, a tu nagle bach, post jakiegoś dziesięciolatka z niedojebaniem mózgowym :) Zwyczajnie to wytrąca z rytmu i w takim zaśmieconym topicu odechciewa się merytorycznie odpowiadać.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #63 29 Kwi, 2016, 08:03:20 »
Panowie Adminowie @Yony @Harvest @nikt , dałoby radę wyznaczyć kilka osób, chociaż tymczasowo, do usuwania tego syfu z forum? To już nawet nie jest smieszne. To jest robienie śmietnika. Proszę w imieniu chyba 99% forum i zgłaszam się na ochotnika.

Podpisuję się pod powyższym. Zgłaszam każdy przypadek który widzę i nikt tego nie usuwa; nie macie na to czasu czy to jest jakaś świadoma decyzja? Można wam jakoś pomóc?

Aż specjalnie przeryłem trzy strony stare raportów. Nie znalazłem żadnego przypadku w którym zgłoszony "bot" byłby zignorowany, albo został zbanowany albo usunięty. Chłopaki na prawdę odwalaja kupę dobrej roboty przeklikując się przez to.  Więc nie generujcie wrażenia, że nikt nic nie robi.

Sure wiadomości wszystkie możemy usuwać, ale potem też nie mamy żadnych dowodów jakby ktoś przyszedł z reklamacją. Poza tym mając IPki ze wszystkich wiadomości, może uda nam się znaleźć jakąś korelację, albo przynajmniej napisać solidne zgłoszenie do prokuratury jak stracimy cierpliwość.

Zgadzam sie z Gizmim generalnie. Jedyne, na czym im /jemu/temu czemuś zależy, to uwaga. Więc po co to nakręcać. Ignorować i klikać zgłoś ;)


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #64 29 Kwi, 2016, 08:05:59 »
Wujek dobra rada mi się włączył - miej wyjebane a będzie Ci dane, też bóldupię w swoim własnym prywatnym zakątku, ale jeżeli żaden z naszych możnych się nie fatyguje żeby nawet nam odpowiedzieć to miejcie to w dupie, najwyraźniej nie warto :)

Plus nie żeby coś ale moderatorów mamy kilku od dłuuuugiego czasu i wątpię żeby się to miało jakoś zmienić na dniach ;)

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #65 29 Kwi, 2016, 09:49:22 »
Panowie Adminowie @Yony @Harvest @nikt , dałoby radę wyznaczyć kilka osób, chociaż tymczasowo, do usuwania tego syfu z forum? To już nawet nie jest smieszne. To jest robienie śmietnika. Proszę w imieniu chyba 99% forum i zgłaszam się na ochotnika.

Podpisuję się pod powyższym. Zgłaszam każdy przypadek który widzę i nikt tego nie usuwa; nie macie na to czasu czy to jest jakaś świadoma decyzja? Można wam jakoś pomóc?

Aż specjalnie przeryłem trzy strony stare raportów. Nie znalazłem żadnego przypadku w którym zgłoszony "bot" byłby zignorowany, albo został zbanowany albo usunięty. Chłopaki na prawdę odwalaja kupę dobrej roboty przeklikując się przez to.  Więc nie generujcie wrażenia, że nikt nic nie robi.


Spoko, cieszy mnie to że jakoś reagujecie, po prostu my tego nie widzimy i stąd wrażenie że nikt nic nie robi :)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #66 29 Kwi, 2016, 11:03:45 »
Panowie Adminowie @Yony @Harvest @nikt , dałoby radę wyznaczyć kilka osób, chociaż tymczasowo, do usuwania tego syfu z forum? To już nawet nie jest smieszne. To jest robienie śmietnika. Proszę w imieniu chyba 99% forum i zgłaszam się na ochotnika.

Podpisuję się pod powyższym. Zgłaszam każdy przypadek który widzę i nikt tego nie usuwa; nie macie na to czasu czy to jest jakaś świadoma decyzja? Można wam jakoś pomóc?

Aż specjalnie przeryłem trzy strony stare raportów. Nie znalazłem żadnego przypadku w którym zgłoszony "bot" byłby zignorowany, albo został zbanowany albo usunięty. Chłopaki na prawdę odwalaja kupę dobrej roboty przeklikując się przez to.  Więc nie generujcie wrażenia, że nikt nic nie robi.

Sure wiadomości wszystkie możemy usuwać, ale potem też nie mamy żadnych dowodów jakby ktoś przyszedł z reklamacją. Poza tym mając IPki ze wszystkich wiadomości, może uda nam się znaleźć jakąś korelację, albo przynajmniej napisać solidne zgłoszenie do prokuratury jak stracimy cierpliwość.

Zgadzam sie z Gizmim generalnie. Jedyne, na czym im /jemu/temu czemuś zależy, to uwaga. Więc po co to nakręcać. Ignorować i klikać zgłoś ;)


Gdyby nie było czego ignorować, to ten "ktoś" by sobie odpuścił. No ale skoro uważacie, że wszystko jest pod kontrolą, to musi tak być.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #67 29 Kwi, 2016, 16:32:47 »
Dokladnie. Koleś ma radoche z tego, że śmieci na forum. Świeże konto i 5 krótkich postów w przeciągu 5minut, pewnie dałoby radę, żeby banowalo z automatu takiego użytkownika. Gdyby nikt nie zdążył zauważyć jego pracy, to pewnie by sobie odpuścił.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #68 29 Kwi, 2016, 17:12:28 »
Przede wszystkim to by sobie odpuścił gdyby nikt go tak tłumnie nie obsypywał atencją, a tak to teraz gościu cieszy miche bo z jego powodu powstał ten temat czy już nie mówiąc nawet o lejącej się wszem i wobec żółci z odbytów :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #69 29 Kwi, 2016, 17:21:50 »
Łatwiej jest odciąć jednego gościa, niż przekonać całe forum żeby go ignorowali. Nawet Lenin by nie podołał. ;)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #70 29 Kwi, 2016, 18:45:25 »
Aż specjalnie przeryłem trzy strony stare raportów. Nie znalazłem żadnego przypadku w którym zgłoszony "bot" byłby zignorowany, albo został zbanowany albo usunięty.

No ja nie wiem, Johnny cały czas jest aktywny na forum.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #71 29 Kwi, 2016, 19:17:33 »


Aż specjalnie przeryłem trzy strony stare raportów. Nie znalazłem żadnego przypadku w którym zgłoszony "bot" byłby zignorowany, albo został zbanowany albo usunięty.

No ja nie wiem, Johnny cały czas jest aktywny na forum.

Hmm mam napisać "get a life" ? ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #72 02 Maj, 2016, 09:55:53 »
Nie wiem jak wyglada kwestia IP tychże botów, ale jakby co to jakis tydzień temu wykopałem z Pigmeja takiego samego bota. Ponieważ raczej nie mamy problemu z tymi użytkownikami z którymi problem mieliście na sevenie (admaxo?), plus bot był zarejestrowany na jakas bardzo egzotyczna skrzynkę mailowa, wyglada mi to raczej na faktyczne boty niz na robotę jakiegoś frustrata ;)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Wysyp botów
« Odpowiedź #73 02 Maj, 2016, 11:24:47 »
Frustrat się ostatnio zdradził i napisał kilka postów (chociażby ten u góry strony), po których widać, że mamy do czynienia z jakimś oszołomem.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/