Autor Wątek: Bare Knuckle Nailbomb - rozstaw 50mm czy 53mm  (Przeczytany 3961 razy)

Offline Palut

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Hej, planuje zamówić Bare Knuckle Nailbomb (Alnico) i wsadzić do Gibsona Les Paul Studio (2009r) pod most.

Siedze na forach nie wiem już którą godzinę  :facepalm: I dalej nie wiem jaki rozstaw Nailbomba wybrać...
Ktokolwiek ogarnia problem?  ::)

PS. Zamawiacie bezpośrednio u producenta czy przez Mayshop?

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Od producenta :) rozstaw weź standardowy, ja miałem i warpiga i painkillera std i nie było problemu :)
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Palut

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Hej, planuje zamówić Bare Knuckle Nailbomb (Alnico) i wsadzić do Gibsona Les Paul Studio (2009r) pod most.

Siedze na forach nie wiem już którą godzinę  :facepalm: I dalej nie wiem jaki rozstaw Nailbomba wybrać...
Ktokolwiek ogarnia problem?  ::)

PS. Zamawiacie bezpośrednio u producenta czy przez Mayshop?

Standardowy masz na myśli 50mm? Do jakiego wiosła montowałeś pickupy?

Sprawa jest o tyle słaba , że mój Gibol leży rozebrany do gołego drewna bez hardwareu i nie mam nawet jak zmierzyć tego parametru  :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
pickupy montowałem do ibaneza rx i rg 550, pierwszy z tremolo a drugi z jakimś "flojdem"



edit.   Najlepiej gdybyś napisał do nich wiadomość
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Palut

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Napisałem  ;D Podejrzewam że w poniedziałek odpiszą a ja mam ciśnienie na nowy sprzęt i chciałem weekend wszystko załatwić  :lol:

A gdzie kupowałeś? w mayshopie czy u nich?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Wy oboje macie w ogóle pojęcie na czym polega różnica między rozstawem Standard a tzw F-spaced? Bo ja bym od tego zaczął. Na stronie BKP z tego co kojarzę wszystkie tego typu niuanse są bardzo ładnie wyjaśnione. Wystarczy odrobina chęci i umiejętność wyszukiwania informacji.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
do gibola 50mm,  do normalnych gitar 53mm :P

Offline Palut

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Wy oboje macie w ogóle pojęcie na czym polega różnica między rozstawem Standard a tzw F-spaced? Bo ja bym od tego zaczął. Na stronie BKP z tego co kojarzę wszystkie tego typu niuanse są bardzo ładnie wyjaśnione. Wystarczy odrobina chęci i umiejętność wyszukiwania informacji.

Dobra przesiedziałem pół nocy i troche się wyedukowałem na ten temat  :D Boże jak ja dalej niewiele wiem na temat sprzętu  :facepalm:

Bare Knuckle ma świetny support, napisałem do nich żeby mi trochę poradzili co by pasowało do mojego setupu, po paru godzinach dostałem odpowiedź na maila  :headbang:

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Wy oboje macie w ogóle pojęcie na czym polega różnica między rozstawem Standard a tzw F-spaced? Bo ja bym od tego zaczął. Na stronie BKP z tego co kojarzę wszystkie tego typu niuanse są bardzo ładnie wyjaśnione. Wystarczy odrobina chęci i umiejętność wyszukiwania informacji.

Nie muszę wiedzieć na czym polega różnica. Napisałem, że kupiłem normalne i wszystko było ok :)
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Wy oboje macie w ogóle pojęcie na czym polega różnica między rozstawem Standard a tzw F-spaced? Bo ja bym od tego zaczął. Na stronie BKP z tego co kojarzę wszystkie tego typu niuanse są bardzo ładnie wyjaśnione. Wystarczy odrobina chęci i umiejętność wyszukiwania informacji.

Nie muszę wiedzieć na czym polega różnica. Napisałem, że kupiłem normalne i wszystko było ok :)

W to nie wątpię misie, ale zanim zaczniecie beblać i udzielać odpowiedzi, to po prostu poczytajta trochę. :D Nie zaszkodzi a i na przyszłość się przyda.

Nie bez powodu mamy przeca rozdział na TB-6 i SH-6 np ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Orange

  • Gość
No,powód jest taki żeby życie utrudnić. Bo zagra tak samo.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
bo kiedyś jakiś waginosceptyk zaczął narzekać, że "śrubki krzywo"
i always go full retard

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Ale ja nie mówię, że tak nie jest :D To jest ta inna kwestia. Dla mnie to również jeden chuj, miałem wszakże pickup mostkowy pod gryfem i było tak rozjechane, że ja pierdolę. Ale grało konkret, prawie jak sustainer przy bendach. Ale różnica jest i TEORETYCZNIE powinno się 53 stosować do flojdów, a 50 do stałych. Praktyka oczywiście mówić może co innego.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
4640 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2013, 15:03:56
wysłana przez peterrw