Autor Wątek: Serwis Mesa Boogie Mark IV w malopolsce  (Przeczytany 4355 razy)

Offline GNOSiS

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Serwis Mesa Boogie Mark IV w malopolsce
« 08 Mar, 2016, 14:59:46 »
Hej, znacie kogos kto sie dobrze zna na tego typu wzmacniaczach? Potrzebuje zrobis serwis.

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Może nie w Małopolsce, ale 1 województwo dalej to Marvel Amps.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Może nie małopolska, ale @Razor89 ?

Offline puffmajster

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
Marek z MG- amp  ;D

Offline hcl

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Nie wiem, czy to specjalista od mesy, ale jakiś czas temu oddawałem Mese DR do tego gościa (Szczyglice, tuż pod Krakowem):
http://lutnik-krakow.cba.pl/
Zrobił, co było do zrobienia, wzmacniacz hula do dziś bez problemów. Pamiętam, że cena pozytywnie mnie zaskoczyła, terminy również.

Kiedyś korzystałem też z usług Hathora, ale tutaj wszystko trwało... i trwało... i trwało, i ciężko było ustalić, co się właściwie ze wzmacniaczem dzieje.


Offline GNOSiS

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Dzięki za kontakty! Możliwe że oddam do gościa ze Szczyglic, bo Hathora to ciągle nie ma lol

Offline GNOSiS

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Ku..a, co za porażka z tym w Krakowie! Normalnie nie mogę uwierzyć. Ten ze Szczyglic to nieporozumienie, nawet nie wiem od czego zacząć - może więc skończę tylko na tym, że zostawiłem wzmacniacz grający dobrze a odebrałem grający z dużo gorszym / słabszym przesterem i z niedziałającymi pokrętłami do presence na kanałach 2 i 3. A ten Hathor, ja pierd....e, gość to jakiś człowiek widmo. Chyba wynajme jakiegoś paparazzo, żeby go w końcu namierzyć. Kraków! Ja pierd....!!!!!!

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Gnosis. Jestem u Hathorów średnio raz w tygodniu. Fakt ,są specyficzni :-) Na tel ich nie złapiesz.Wzmakami zajmuje się Robert. Napisz na priv to postaram się pomóc.
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline argoncyc

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • CyC
Jedyny dla mnie zaufany człowiek od Mesy to Amp-Doctor ze Szczecina.

Offline BilyJoe

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Zacznę od tego że porażką jest klient który pomimo wielokrotnych prób  pomocy nigdy nie ma czasu przyjechać ! i zna się lepiej, od fachowca co dolega jego wzmacniaczowi.
Przywozi wzmacniacz do naprawy w  piątek ( zgłoszone usterki: wymiana wentylatora 120 Volt i uszkodzonego mechanicznie potencjometru )
We wtorek  przyjeżdża w ciągu dnia i ma wielkie pretensje, że wzmacniacz jest jeszcze nienaprawiony ! i
Dlaczego wzmacniacz jest rozkręcony ! ( wzmacniacz został rozkręcony w celu identyfikacji uszkodzonego potencjometru którego w pierwszym lepszym sklepie się nie kupi)
Chcę go wziąć ! Skandal ( pomimo zamówionych już elementów w poniedziałek )
Wzmacniacz został naprawiony bodajże do piątku w ciągu 3-4 dni od zamówionych części.
I 7-u dni od przywiezienia wzmacniacza do naprawy.
Kiedy go odebrał nie pamiętam gdyż oczywiście nie miał czasu  przyjechać i odebrał go ze zwłoką.

Po odebraniu wzmacniacza, człowiek zadzwonił dopiero po  2 tygodniach  lub nawet po dłuższym okresie  z pretensjami, że wzmacniacz nie działa i coś jest z nim nie tak.
Dlaczego po takim okresie ? Zapewne nie miał czasu  :-
Niestety pomimo wielokrotnych prób pomocy i wyznaczeniu  kilku terminów przez niego,  niestety nigdy nie miał czasu przyjechać   :)
Oczywiście cały czas  moją winą było, że człowiek nigdy nie miał czasu :)

Wreszcie po znalezieniu czasu przyjechał w sobotę.
Niestety, ale po krótkiej chwili zostałem skrytykowany za próbę pomiaru emisji lamp i przeczyszczenia podstawek kontaktem WL "
Prawie krzycząc, co pan robi z moimi lampami ! :)
Czy Pan wie jak je z powrotem włożyć ,czy  w ogóle Pan wie  co  robi :-)
Na koniec wyrwał mi lutownicę z rąk ! co pan chce robić ! Co pan wyprawia   ! " :)
Wtedy podjąłem decyzję, żeby sobie naprawiał wzmacniacz u kogoś innego.
Dając mu namiary, na firmę Hathor.

Podczas dawania adresu Hathora nic nie wspomniał,  że tam już był :)

Dlaczego    :) ? nie wiem

Później znalazłem  chyba na innym forum że wzmacniacz był sprowadzony 3-4 miesiące wcześniej    i  został podczas przesyłki uszkodzony i być może  nietypowe usterki np. mechaniczne powstały w transporcie przez rzucanie wzmacniacza.
A były na tyle nietypowe i niejednoznaczne że po wymianie i krótkim teście nie występowały.
Klient oczywiście wcześnie nic nie wspominał lub porostu  nie wiedział.
Kategorycznie podczas zlecenia  kazał sobie  tylko i wyłącznie wymienić  potencjometr i sprawny wentylator na 120 Volt.

Ciekawe co działo się  z uszkodzonym wzmacniaczem przez kilka miesięcy  zanim przyjechał do mnie ?? być może  jeździł od serwisu do serwisu i  wszędzie był niezadowolony.

Wzmacniacz został oczywiście  sprawdzony po wymianie potencjometru czy działa ( krótki test ) i na tym koniec.

Tak w skrócie :) i

Jeszcze wspomnę że za wymianę  nowego potencjometru  który klient sobie zostawił ( + przesyłka ) , ekspertyza  że wentylator  który był  sprawny i nie ma potrzeby wymieniać drogiego i nietypowego wentylatora na 120 Volt  i szybką usługę. 

Nie wziąłem ani złotówki ( pieniądze zostały mu zwrócone ) 

I pomimo próby pomocy w naprawieniu usterki w późniejszym terminie, choć ewidentnie przyczyna nie leżała po mojej stronie.

Niestety  nie nastąpiła  tylko i wyłącznie z winy  klienta gdyż

NIGDY NIE MIAŁ CZASU :)  i na wszystkim  znał  się lepiej  :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Myślisz, że teraz, po czterech latach, znalazł wreszcie czas?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline BilyJoe

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Myślę że nie znalazł  :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
11093 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2010, 20:13:51
wysłana przez coin777
21 Odpowiedzi
6378 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2015, 21:31:26
wysłana przez sinquestsound
3 Odpowiedzi
1102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 20:08:38
wysłana przez Razor89
1 Odpowiedzi
2662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Paź, 2017, 12:08:10
wysłana przez Zelman