Autor Wątek: Topic dnia  (Przeczytany 196436 razy)

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #325 29 Sie, 2011, 15:59:29 »
Jak dla mnie to raczej sam się pogubił w swoich postach, ale co tu dużo mówić - wystarczy przeczytać cały temat, takich smaczków jest więcej ;)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #326 29 Sie, 2011, 16:02:48 »
Cytuj
zasady elektryki lepiej, niż niejeden zwykły elektryk, bo jestem elektronikiem
ten mnie rozwalił :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #327 29 Sie, 2011, 16:33:39 »
Zwróćcie uwagę, że w pierwszych postach zaprzecza. To nie jego wzmacniacz. A w ostatnich, że ktoś wygrzebał jakiś jego wzmak sprzed 3 lat. :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #328 29 Sie, 2011, 16:40:05 »
Jedyne co mnie śmieszy (no, poza dziwnymi postami Zibiego) to to, że ktoś wrzucił faktycznie jakieś sample brzmienia i nikt nawet o tym potem nie wspomniał. Ot, dojebali się wszyscy i tyle. Gdyby te piece tylko wyglądały nieco lepiej to nikt by się nie dojebywał, skoro gra i o całkiem znośnie. Tak sądzę w każdym razie.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #329 29 Sie, 2011, 17:01:17 »
Jedyne co mnie śmieszy (no, poza dziwnymi postami Zibiego) to to, że ktoś wrzucił faktycznie jakieś sample brzmienia i nikt nawet o tym potem nie wspomniał. Ot, dojebali się wszyscy i tyle. Gdyby te piece tylko wyglądały nieco lepiej to nikt by się nie dojebywał, skoro gra i o całkiem znośnie. Tak sądzę w każdym razie.
Myślę, że problem polega na tym, iż zibi nie pokazał od razu brzmienia, tylko zaczął się wykłócać i robić z siebie guru. Dla mnie (i myślę, że dla 90% społeczeństwa) ważny jest wynik końcowy - nie obchodzi mnie kto jaki ma staż, etc. tylko co potrafi w praktyce.
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2011, 21:41:57 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #330 29 Sie, 2011, 17:25:07 »
Przeca tam ktoś napisał, że kijowy sound z próbek, i się z tym zgadzam, bo to kicha straszna jest.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #331 29 Sie, 2011, 20:54:35 »
Jakby koleś się bardziej postarał, to bym to nawet przesłuchał, ale niestety mnie zniechęcił :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #332 29 Sie, 2011, 20:59:17 »
Kurwa czytanie ze zrozumieniem tutaj też leży :/ Przeca ani fot flaków, ani próbek nie wrzucił Zibi. FOGLE. To wszystko wrzucali userzy. On zrobił to samo co tutaj. Nadął miechy, strzelił focha i głośno wyraził swoje oburzenie dla upadku sztuki konwersacji.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #333 29 Sie, 2011, 21:01:19 »
Tylko, że te flaki są jego dziełem, do czego się przecież przyznał.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #334 29 Sie, 2011, 21:08:01 »
Cytuj
Kurwa czytanie ze zrozumieniem tutaj też leży :/ Przeca ani fot flaków, ani próbek nie wrzucił Zibi.
Ale nikt tu nie napisał, że to zibi wrzucił na forum próbki, być może źle sformuowałem swojego posta - chodziło mi o to, że ktoś wyręczył go w czymś, co powinien zrobić od razu ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2011, 21:12:23 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #335 29 Sie, 2011, 21:33:08 »
Przeprosiny przyjęte ;) Do flaków się przyznał dopiero przy drugiej wrzucie fotek. Naprzód miał ostry przypadek wyparcia. No ale w sumie czym my się tutaj podniecamy? Przecież to samo przerabialiśmy rok wcześniej u nas. Koleś ma skilla marketingowego równego poczuciu estetyki i oscylującego w okolicach umiejętności piecobudowniczych z tego co widziałem.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #336 30 Sie, 2011, 01:17:00 »
Kilka tygodni temu dostałem wkurwiającego maila spamerskiego od firmy Zibisound, przy okazji którego podrażyłem temat i porozmawiałem z twórca wzmacniaczy o marketingu i budżetowości konstrukcji. Jego argumentacja jest dla mnie jasna i sensowna z jego punktu widzenia/połozenia. Nie ma się czym podniecać i oburzać, szkoda tylko że pigmej po raz kolejny ukazał że to w większości jest po prostu stado baranów, które z zamiłowaniem pastwi się nad czyms o czym nie maja pojęcia, ale robia to bo tak modnie i wydaje się zabawne.
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 863
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #337 31 Sie, 2011, 12:45:07 »
Ot, dojebali się wszyscy i tyle. Gdyby te piece tylko wyglądały nieco lepiej to nikt by się nie dojebywał, skoro gra i o całkiem znośnie. Tak sądzę w każdym razie.

Wygląd wyglądem, ale większość słusznie przyczepiła się do jakości montażu. Jakbyś miał tak zmontowany wzmak i w transporcie od wstrząsów ujebałoby w środku jakis kabelek, mogłoby się to dla ciebie skończyć   zatańczeniem na scenie/w kanciapie twista z 450V na jajach... Pomijając nawet kwestie bezpieczeństwa, to te byle jak zamocowane kable i elementy praktycznie gwarantują wystąpienie awarii w najmniej spodziewanym momencie.
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2011, 13:00:18 wysłana przez theremin »
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #338 31 Sie, 2011, 13:21:49 »
Marek Gierszewski (MG Amplification) pokazywał mie bebechy swoich wzmaków, które akurat były w montażu. W "czystym" układzie połączeń w lampie chodzi nie tylko o awaryjność, BHP, ale także bardzo o przydźwięki, szumy i inne gówna.
Paczki z głów!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #340 14 Wrz, 2011, 11:48:08 »
http://gitara.pl/forum/viewtopic.php?id=86686&p=1

Fajny topic, wywnioskowałem z niego, że JCM2000 z wanną i wiatrakiem byłby jak wakacje na piaszczystej plaży na pomorzu :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #341 14 Wrz, 2011, 13:35:52 »
Ten topik o problemach zioma z Marszalem można czytać cały dzień, smakować się nim. Różnorodność opinii, ważkie tematy, metodycznie sformułowane pytania ("Co dokupić żeby nie był taki piaskowy, żeby miał brzmienia jakie pasowało by mi bardziej?"). Świat po prostu.
Że nie wspomnę o buddyjskich w charakterze odpowiedziach:
"Sam wzmacniacz jest tylko wzmacniaczem (...) Głośnik jest tylko głośnikiem (...) Zasilacz dostarcza tylko energii elektrycznej (...)."
Ile chlebów z różnych pieców ten człowiek jadł? Ile mórz przepłynął? Ile beczek soli zjadł?

Przepraszam, wzruszyłem się...
« Ostatnia zmiana: 14 Wrz, 2011, 13:38:38 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #344 29 Wrz, 2011, 15:22:11 »
ja pierdole ;D
do widzenia.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #347 10 Paź, 2011, 13:35:10 »
Dziwią szczerość i prawda w oczy, nie? ;)
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #348 10 Paź, 2011, 13:42:16 »
trol jak trol ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #349 10 Paź, 2011, 13:45:08 »
Not sure if provo or sincere guy...
Paczki z głów!