Autor Wątek: blackstar fly 3, mały a potężny...? :<  (Przeczytany 2412 razy)

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
blackstar fly 3, mały a potężny...? :<
« 16 Lut, 2016, 02:28:12 »
Witam!
Ostatnimi czasy zabrałem się za poszukiwanie wery foking portybul amp. Pierwszym moim strzałem dość monotonnym i nudnym była rzecz jasna farelka od yamahy. Jednakże nagle, wszystko zmącił tenże mały Pan z kuźni blackstara. Ma to to zaledwie 3 waty. Jest tak tyci iż na pudełku z pewnością znajduję się ostrzeżenie o możliwości połknięcia. Kosztuje 260 zł, a brzmi (oczywiście na YT, nie macałem jeszcze ;/).... po prostu przyzwoicie? Nie mówię tutaj o przyzwoitym brzmieniu, jak na małe pudełko! O nie! Mam na myśli  szeroko pojęte, stosunkowo przyjemne pojęcie brzmienia znośnego. Podsumowując, sprawa wydaje się być nazbyt miękka, kolorowa i puszysta. Jakie są wasze opnie? Macał to ktoś?

pozostawiam do waszej oceny wideło ze starciem konkurentów:


Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
W/D za 500 PLN :D

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
przepraszam, nie zrozumiałem co to "W/D" :< czekam pokornie na bycie bitym

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Wet/Dry Ci coś mówi? ;)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Ja mam to się wypowiem. Nie przypomina to w ogóle żadnych bateryjnych wzmacniaczy. Brzmi pełnie, nic nie harczy, nie pierdzi i nie trzeszczy. Szczerze to brzmi nawet lepiej niż większość 15 W comb :). Kluczem jest ten specjalny głośniczek i obudowa. Czuć, że tranzystor, ale nie ma krzywdy.  Jest naprawdę mały, ale o dziwo dość ciężki ("solidny"). Kupiłem go w ciemno bo nie miałem absolutnie w ogóle kasy (dałem jakieś 217 zł i akurat tyle miałem ze sprzedaży jakiś gratów) oraz absolutnie nic do grania w domu, więc musiałem mieć "coś", a tu niespodzianka.

Teraz mam Yamahę THR10 i jest znacznie lepiej (ale tą kremową z softem V.2., bo jak miałem TH10X to od razu sprzedałem), zaś Fly3 używam do oglądania filmów (naprawdę spoko brzmi), bo mi się głos zjebał w telewizorze :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Poteżny Distortion

Zaczęty przez DeathMaster « 1 2 3 » Efekty

52 Odpowiedzi
34120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2009, 14:18:35
wysłana przez Aston
14 Odpowiedzi
4511 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2009, 19:42:27
wysłana przez mlodysatan
33 Odpowiedzi
13444 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2010, 00:18:28
wysłana przez terrormuzik
16 Odpowiedzi
7280 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2010, 17:05:38
wysłana przez Turgon
5 Odpowiedzi
1953 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2010, 19:13:21
wysłana przez Maciek