Autor Wątek: [NGD] Washburn Parallaxe PXM 170 FCRM  (Przeczytany 3589 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
[NGD] Washburn Parallaxe PXM 170 FCRM
« 01 Lut, 2016, 14:39:00 »
Dzień dobry, bez zbędnego walltexta

Na początek to co mnie zabolało. Otworzyłem paczkę, oglądam... krzywo... no krzywo i chuj. Mam takie oko, że zawsze coś znajdę, tym razem zajęło mi to 5 sekund. Struny lekko znosiło w jedną stronę (co widać na zdjęciu - fota trochę pod kątem, ale i tak widać, że krzywo). Po kilku rzuconych kurwach napisałem maila do sklepu: "Eee, ziomek, krzywe to". W odpowiedzi dostałem, że oglądał ją lutnik, właściciel, Wiesio i Pan Zbyszek, i wszyscy mówili, że jest zajebista i jak mi się nie podoba to mam 14 dni żeby oddać. No to wracam do oględzin gitary, patrzę na mostek, chwila główkowania... poluzowałem struny i przepchnąłem siodełka na drugą stronę. Nastroiłem i jest... jakby stąd było. Nagle przestała być krzywa. Bardzo ładnie skwitował to @Mother Puncher: "Hipszot to to nie jest..." No nic, przystąpiłem do ogrywania. Kiedyś mnie bawiło, że Ola na tych filmikach gra na gitarze z przetwornikami Duncan Designed. Teraz już się nie śmieję, zostają.
No i co... Wykonanie przyzwoite, a nawet zajebiste jak na Indonezję. Z wyglądu jest po prostu przepiękna, co prawda z tyłu jest poklejona, ale ja takie lubię. Top to tylko gruby fornir, ale i tak się w niej zabujałem. Mam teorię, że to dziwne łączenie gryfu zwiększa sustain, bo jakoś tak długo wybrzmiewa. Bardzo fajny kontrast dla moich czarnych Ibaneżów, chyba ze mną zostanie.

Wybaczcie zdjęcia, nie jestem fotografem. W rzeczywistości nie jest taka czerwona, jest raczej bordowa, ciemna bardzo, śliczniejsza.

Pierwsze zdjęcie robione świeżo po wyjęciu. Reszta po ustawieniu.












« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2016, 14:54:56 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Gruby fornir nazywamy obłogiem ;)

To łączenie zawsze mnie rozbrajało w washach, ale ważne, że działa, a przy okazji daje całkiem sensowny dostęp :)

HNGD! :)

Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
To ja bym poszedł krok dalej i powiedział, że to okleina naturalna. ;)


Dostęp do wyższych pozycji?

« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2016, 18:07:28 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
8687 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2014, 15:53:42
wysłana przez Aremenius
28 Odpowiedzi
31509 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2015, 20:05:00
wysłana przez Kudlathy
0 Odpowiedzi
1895 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2014, 18:55:47
wysłana przez KubaPe
10 Odpowiedzi
8903 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2016, 14:53:27
wysłana przez allbundy33
0 Odpowiedzi
1952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2016, 00:03:36
wysłana przez Rufio44