Autor Wątek: [NBD] Tanie nie znaczy złe - Schecter Diamond Deluxe-5  (Przeczytany 5144 razy)

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Bas kupiłem od mojego dobrego znajomego, z którym pogrywałem w 2 zespołach, a że sprawił ostatnio sobie Spectora, to ten poszedł pod młotek. Za cenę, która w stosunku do jakości była śmieszna. Ale do rzeczy, basu potrzebowałem do nagrywek i jakiś cudów się specjalnie nie spodziewałem, jednak albo te basy nie takie złe albo trafił się mi dobry egzemplarz. Gitara fajnie wykonana, żadnych niedoróbek, polakierowana starannie, pomimo tego że sporo gigów zagrała w różnych warunkach to dzielnie to zniosła. Brzmieniowo jest ok - na pewno do domowych nagrywek jest jak znalazł, w warunkach bardziej pro też się sprawdziła (2 nagrane EP na tym egzemplarzu).

Jakieś tam zdjęcia wkleiłem poniżej.


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Szekter smuteg, ale i tak gratki
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Sam ostatnio nad takim kminiłem - do ilu myślisz, że można dać za takiego?

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
@gizmi7 , trudno mi powiedzieć, ale więcej jak 600 zł to nie ma co startować. Na pewno brzmieniowo i manualnie bardziej mi podszedł niż obskurny Olp Stingray, którego też mogłem kupić w (nie)rozsądnych pieniądzach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2012, 20:22:38
wysłana przez pshemo
13 Odpowiedzi
6214 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2012, 18:43:53
wysłana przez purpleman
7 Odpowiedzi
9740 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2014, 10:48:14
wysłana przez Gnat
13 Odpowiedzi
6790 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2015, 11:42:52
wysłana przez Aremenius
9 Odpowiedzi
11551 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2016, 08:43:46
wysłana przez Dale Cooper