Autor Wątek: Przewód / przedłużacz: wtyk jack 6,3 mono - gniazdo jack 6,3 mono, krótki - wo?  (Przeczytany 2189 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ahoj,

jeśli ktoś gdzieś widział takie coś:
http://rockmetalshop.pl/product-pol-151207-przewod-audio-BOSTON-JACK-STEREO-duzy-zenski-JACK-STEREO-duzy-meski-6-3mm-0-30m.html]
[url]http://rockmetalshop.pl/product-pol-151207-przewod-audio-BOSTON-JACK-STEREO-duzy-zenski-JACK-STEREO-duzy-meski-6-3mm-0-30m.html
[/url]



tylko że

a) mono
b) mniej gówniane
c) chętnie krótsze
d) wersje zarówno z wtykiem prostym, jak i kątowym

- please, dajcie znać.

A może ktoś wie, gdzie można zamówić / zlecić wykonanie takich "przedłużaczy" (na dobrych kabelkach)?

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Pachnie mi to wzmakiem słuchawkowym :) Anyway podobny temat wałkowałem rok temu. Kupiłem po prostu dobry kabel - jakiś niemiecki to było z tego co pamiętam (może Sommer, ja jebie - to taka aluzja do innego wątku, gdzie dałem dupska), wtyki Neutrik i dałem do elektronika do Lemańskiego, żeby ogarnął temat. Wyszło mnie to sporo, ale 90% to była cena materiałów.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ou, noł - po prostu nie chce mi się zmieniać skrzyneczki na efekty i kombinuję, jak tu sobie ułatwić życie wyprowadzając kilka kabli (od pętli i do input wzmaka) dalej od gniazd z GSC.

Jest tam teraz ciasno i niewygodnie, a tak - miałbym owe krótkie, elastyczne popierdółki-przedłużki i do nich bez kombinowania mógłbym wpinać główne kabelki out / send / return i tak dalej.

Jeśli sam to polutuję, to się będę bał wyjść na gig ;-)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Przecież nie można się znać na wszystkim ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ghost serio musisz? Przecież za chwilę ci się to spierdoli i będziesz 40 minut szukał przyczyny dlaczego nie gra.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ghost serio musisz? Przecież za chwilę ci się to spierdoli i będziesz 40 minut szukał przyczyny dlaczego nie gra.

Och, przysięgam, kiedyś sobie zamówię u Razora trójkanałowy wzmak mini, 10x15 cm, z reverbem, delayem, bramką szumów na pokładzie i będą do niego szły dwa kable, jeden do futsłicza, drugi od gitary. Żadnych pedalbordów nie potrzebuję, tak naprawdę.

Tak właśnie zrobię i wtedy po raz pierwszy w życiu padnie mi jakaś bańka czy transformator - w najbardziej odpowiednim momencie ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
:D Spoko, ja tylko chciałem dobrze - będą kable pięknie się wypinały z tych reduktorków i za chwilę w którymś miejscu się połamią. Zakombinuj lepiej jakieś zgrabne łamane wtyczki bezpośrednio.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3526 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2009, 10:59:07
wysłana przez lord_awesomeguy
11 Odpowiedzi
4853 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2011, 00:56:51
wysłana przez Thoth
0 Odpowiedzi
1403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2013, 21:58:36
wysłana przez waleczny_gladiator
15 Odpowiedzi
3831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2013, 15:25:41
wysłana przez Orange
9 Odpowiedzi
3178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2015, 11:00:55
wysłana przez Mat