Autor Wątek: Wymiana humba w RGD7421 - potrzebna pomoc  (Przeczytany 1884 razy)

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Wymiana humba w RGD7421 - potrzebna pomoc
« 07 Sty, 2016, 10:59:11 »
Siemano,
nie jestem elektronikiem, nie mam doświadczenia z lutownicą, ale mimo to chcę samodzielnie wymienić pikap w gicie. Chodzi o mostkowy. Czy znacie jakies wideo/schemat, lub macie jakieś wskazówki, rady które moga mi pomóc? Znalazłem takie coś http://www.seymourduncan.com/wp-content/uploads/2015/05/2H_3G_1V.jpg
ten diagram odpowiada temu co jest w gicie, czyli 2 humby, 1 vol i 3 way toggle.
Dzięki za pomoc
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Orange

  • Gość
Na jaki przetwornik chcesz wymienić? Różne firmy mają różne kolory kabelków

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Na jaki przetwornik chcesz wymienić? Różne firmy mają różne kolory kabelków

tone zone.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Z własnego doświadczenia - idź do kogoś kto by Cię tego nauczył. Lutowania znaczy się. To nie jest trudne, ale będzie Ci znacznie łatwiej połapać pewne sprawy i uniknąć popełniania błędów. IMO nierozsądna jest próba zabawy w coś, o czym się pojęcia nie ma
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Dzięki.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline kermcio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
to ja się podepnę. Jak wyglądają kable w oryginalnych pickupach ibaneza? Jak kolory się mają do tych w dimarzio?
Muszę wmontować z powrotem sockowego pickupa a chyba coś pomyliłem zapisując jak był zamontowany wcześniej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2481 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2010, 03:30:43
wysłana przez g-zs
9 Odpowiedzi
5162 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2010, 19:32:37
wysłana przez Beastion
2 Odpowiedzi
2012 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 09:58:30
wysłana przez Matzer
15 Odpowiedzi
7073 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2015, 23:02:57
wysłana przez Mother Puncher
8 Odpowiedzi
2279 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2016, 15:49:04
wysłana przez Fizyczny