Autor Wątek: Dla tych co mają sześciu znajomych i chcieliby być bogatsi o pół kafla ;)  (Przeczytany 1911 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Słuchajcie.
Bo z tego co widzę w internecie to pojawił się w mBanku program partnerski. Za zaproszenie 6 osób do otworzenia konta dają aparat Fuji Fine Pix s1000fd, który na allegro ponad 500zł kosztuje. Tym ciekawsza ta oferta biorąc pod uwagę, że prowadzenie konta w mBanku jest darmowe, nie ma żadnych opłat i generalnie może sobie leżeć odłogiem i nie ma z tym żadnych problemów(czyt. opłat). Jedyna przeszkoda to taka, że na nowo otwartym koncie musi leżeć 300zł przez co najmniej 14 dni czyli generalnie to przeszkód nie ma.
Ja was nawet nie proszę, żeby mój numer podawać bo sobie poradzę(chyba) w kręgu moich ziomków z uzbieraniem sześciu, ale myślę, że info może się przydać innym.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to można do mnie walić śmiało, a jeżeli uznacie, że Alfa Mito to samochód właśnie dla mnie i z całych sił będziecie namawiać swoich znajomych, żeby wszyscy założyli konta i wpisywali właśnie mój numer to się nie pogniewam.
Tak więc podsumowując jeżeli tylko ktoś tutaj ma ochotę na łatwy zarobek i posiada 6 znajomych to czyńcie!
Pomóżmy się materializować GASom ;)

I na koniec link do całej afery:
www.polecambank.pl
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 201
jakos w przyszlym tygodniu bede zakladal bo potrzebuje do paypala wiec sie odezwe
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Niestety założyłem w październiku... i znając moich znajomych to im się pewnie nie chce :/

Offline Maro

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Heh, ciekawa forma promocji banku, jak widać działa jak trzeba :D

anyway :)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
anyway, i tak zawsze wszystkim polecam mBank :) jak dla mnie wzorowo prowadzona instytucja.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
anyway, i tak zawsze wszystkim polecam mBank :) jak dla mnie wzorowo prowadzona instytucja.

+1, jestem szczesliwym klientem od 7 lat, wiec niestety nie moge pomoc ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
też od jakiś 4 czy 5 lat mam tam konto. Jedyny minus to malutka ilość wpłatomatów we wrocku (w sumie 3 w mieści z czego jeden nie działa nigdy, a dwa pozostałe są na obrzezach miasta, bądź w nieciekawej i odleglej okolicy i też ich działanie to loteria.) Niby to nie taka przeszkoda, ale w poprzedniej robocie dostawalem kase do łapy, więc nie uśmiechało mi sie jeżdżenie z 2kzł w kieszeni
B ( o ) ( o ) B S