Autor Wątek: Epiphone Zakk Wylde ZV Custom... cóż za połączenie  (Przeczytany 32622 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ee po wysłaniu przeczytałem, po edycji nie ;) Walczę z szykiem przestawnym, który jakoś mi się odruchowo stosuje ;)

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Case był wporzo, ale epiphone brnie dalej, jeszcze tylko brakuje główki w kształcie trumny, to jest czaaad.....
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Mi się podoba wszystko w tym ZV po za przystawkami ;p o wiele lepiej wygląda niż ten z Dean'a :]
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
( Obraz usunięty.)

brzydula jakich mało.. A binding wygląda jak kołnierz japońskiego mundurku uczennicy :P. Za to case w takim kształcie podobały mi się od zawsze ;)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Dziwne to ...

Wygląda jak jakiś nadgryziony lizak na patyku ...

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Dobre wiosło po to aby ewentualnie zrzucić wbiegającego na scene fanatyka :P
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
"Precz z moich oczu" (z takim brzydactwem), jak to pisał pewien mało znany polski wieszcz. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
( Obraz usunięty.)

Wszystko pięknie, ale gdzie to ma przełącznik przystawek ?
Miałem okazję ograć to SGV (VSG lub SVG :D) i brzmi to bardzo podobnie do Epi SG Custom-EX.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwi, 2010, 15:17:53 wysłana przez Niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
( Obraz usunięty.)

Wszystko pięknie, ale gdzie to ma przełącznik przystawek ?
Miałem okazję ograć to SGV (VSG lub SVG :D) i brzmi to bardzo podobnie do Epi SG Custom-EX.
może ma 2 potki głośności ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Pikap selektor jest, tradycyjny 3-pozycyjny. Na "górnym" rogu V-ki :facepalm: Tutaj dobrze widać, symetrycznie nad gniazdem jacka:



Zorro - wy w Stolycy macie przywileje. U mnie na wiosze nawet basu Thunder Goth nie dali rady sprowadzić :P

Niedzielak - bo to praktycznie to samo ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Pikap selektor jest, tradycyjny 3-pozycyjny. Na "górnym" rogu V-ki :facepalm:
dla Ciebie też :facepalm: ziom ;)
do widzenia.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
( Obraz usunięty.)

Wszystko pięknie, ale gdzie to ma przełącznik przystawek ?
Miałem okazję ograć to SGV (VSG lub SVG :D) i brzmi to bardzo podobnie do Epi SG Custom-EX.
może ma 2 potki głośności ;)

Nie dam sobie ręki uciąć, ale nie masz racji. Z tego co mówisz, to takie połączenie było by analogiczne do schematu 2 vol z przełącznikiem w środkowej pozycji. W konsekwencji skręcając jedną gałkę, to cichnie sygnał, który idzie z obu przystawek. Obstawiam, że po prostu jeden z potencjometrów jest push/pullem, którym przełącza się przystawki.

Niedzielak - bo to praktycznie to samo ;)

Jeszcze raz nazwij mnie tak, to Cię odnajdę, nawiedzę w nocy i pozrywam wszystkie struny w Twoich gitarach (!) ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Tak mi się jakoś przypomniało - to miejsce na przełącznik przetworników nie było pomysłem śp. Mistrza Randy'ego R.? Bo z Zakka się śmiejemy, ale to chyba nie on wymyślił...
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Nie ważne kto wymyślił. Skoro w swojej sygnaturze coś robi to znaczy, że tak chce... Chociaż ciekawe czy widział w ogóle to wiosło ;)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Jedyna fajna rzecz w tej gitarze to ten case :D okropna jest

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Skoro trzymał to pewnie wi(e)dział co trzyma - chyba że to fotoszop :P

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
a moze po prostu sie zapatrzyl na takie brzydactwo od bc? http://www.bcrich.com/beast_V_NT_kerry_king.asp. Coraz brzydsze gitary robia...

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Skoro trzymał to pewnie wi(e)dział co trzyma - chyba że to fotoszop :P

( Obraz usunięty.)
tylko ze ten egzemplarz na gibsona wyglada ;]

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
ciekawe kiedy pojawi sie polaczenie les paula z "faukom?xd

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
haha, dobre pytanie :D a ten Bitchy Rich Kerry'ego całkiem znośny (mimo, że nie znoszę większości kształtów produkowanych przez B.C. ;) )
do widzenia.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Aha, bo tak ostatnio trafiłem, a nie wiem czy podrzucałem - Thomann ma na stanie wersję której u nas w ogóle nie widziałem, czyli bez malowania, i to duuużo taniej niż tę z bullseye'em:



http://www.thomann.de/pl/epiphone_zakk_wylde_zv_eb.htm

Jak na tak zrobionego Epiego na HZach* i z dedykowanym futerałem to IMO nie jest wcale dużo.

*wiem, wiem... chociaż zwykle i tak kindermetale wstawiają do takich gitar helfaję (te biedniejsze) albo ejtiłan/ejtifajf (te trochę bogatsze) pod most, cokolwiek by wcześniej tam nie było, a bardziej "pro" w ogóle nie spojrzą na to paskudztwo :D Więc może pomińmy jednak co tam siedzi :P

PS. Muszę pomęczyć miejscowych RnRowców żeby ściągnęli sztukę na macankę. A nuż będą mieli dobry humor :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
W jasnych kolora wyglada to to paskudnie. Czarne, na zywo, robi wrazenie. Tylko ten leb... Jakos standardowa glowka Epi mi osobiscie sie nie widzi.
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Fakt, jak to zobaczyłem po raz pierwszy to żałowałem strasznie że to nie V-style-head. Ale w sumie chyba chcieli dać najbardziej "pro" główkę z pełnym bindingiem i to dlatego.

Poza tym dopiero ostatnio zauważyłem że górny róg tego SG jest dłuższy niż w standardzie. Inna jest też stopka (bardziej wysunięta), pewnie po to żeby przesunąć zaczep, i w ogóle gryf jest głębiej wsunięty w korpus.

PS. A kolega gdzie widział "live"? ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
W rajchu, w domu u jednego z klientow.
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
No bo oni mają w tumanie (patrz wyżej) w dobrej cenie te czarnulki*, a u nas wcale nie ma. W sumie mnie to kusi(ło?) ale jak sobie zobaczyłem po Zakku na ile wystaje to V, to stwierdziłem że przy mym wzroście nieprzerażającym wyglądałbym jeszcze lepiej niż bracia Young ze swoimi sprzętami :P

*nie, NIE tę:

Spoiler

;)
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2010, 16:21:45 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
9069 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2008, 18:29:46
wysłana przez BartekL
10 Odpowiedzi
8661 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2009, 00:36:46
wysłana przez Martens_emenems
0 Odpowiedzi
2724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 15:23:57
wysłana przez birthmark
30 Odpowiedzi
16211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2011, 12:12:01
wysłana przez Thoth
7 Odpowiedzi
2789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2019, 09:10:23
wysłana przez OMSON