Autor Wątek: Kanał YouTube + Blog z recenzjami sprzętu i lekcjami!  (Przeczytany 24542 razy)

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Witam serdecznie! ;)

Chciałbym zaprezentować Wam dzisiaj mój kanał na YouTubie, na którym robię testy efektów gitarowych.
https://www.youtube.com/baz0k
Kanał dopiero nabiera rozmachu, prędkości i na bieżąco uzupełniany jest nowymi filmami. Oprócz tego wrzucam krótkie lekcje gry, swoje spojrzenie na gitarę itd. Kanał prowadzę hobbystycznie, wszystkich producentów szpeju gitarowego zapraszam do współpracy.
Możecie się ze mną kontaktować przez email: bzelekmusic@gmail.com
Oprócz tego prowadzę też bloga, na którym zamieszczam recenzje pisane, dobrą muzykę i inne ciekawe rzeczy.
http://bazguitarworld.blogspot.com/
Poniżej wrzucam moje ostatnie filmy, mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu - jeśli nie liczę na konstruktywną krytykę :)
Ostatni odcinek "Gałkologii" - test przesteru "TS" wykonanego przez Iana Rajdera

Pierwsza "BAZLekcja" - Trochę o artykulacji, głównie podciągnięciach:


Pozdrawiam!
Bartek
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
To co chłopaki...który zaczyna?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Mi się całkiem podobają testy. Całkiem solidna oprawa audiowizualna, grać też potrafisz, jest całkiem OK.
Daję suba na YT.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Ja tam też dałem suba na zachętę - koleś wydaje się spoko, nie ma dzikiej stylówy, frajerskich popisów ani reklamy wazeliny do podstrunnic. A darmowe, spoko prowadzone lekcje gry na gitarze są IMO zawsze na propsie. Nawet jeśli temat zamkną za autoreklamę bez konsultacji z adminami, życzę powodzenia.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Hehehe myśleli że dam rozkaz do szkalowania, a tu chuja - przechytrzyłem wszystkich.

Z tą współpracą z producentami tylko się nie rozpędź - bo brzmiało to trochę jak "jestem początkujący kozak - jutuber i dawajcie z tej okazji hajsy i graty". Tak poza tym - bez szkalowania. Jak się tutaj reklamujesz to chociaż tak dla poprawności - napierdol jakimś grubym ziarnem z tych TS-ów, bo pewno fajne, ale tutaj są randomowe zera, dj0nt nerdy itp itp, a z tych crunchów to tak wiesz... :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Dzięki za miły feedback :) Co do tych producentów... Kanał ma z założenia promować polskich magików lutownicy, którzy robią fajny szpej, ale nie mają warunków pozwalających na nagranie przyzwoitych próbek. Współpraca jest na zasadzie symbiozy - Wy pożyczacie mi kostki na testy - dostajecie reklame - ja dostaje materiał na kolejne filmy i wszyscy są hepi :) Nie mam z tego żadnej kasy ani darmowych wejściówek do kina :D. Po prostu chciałem coś fajnego wrzucić z pożytkiem dla wszystkich. ;) Pucować się też nie zamierzam, bo każdy gra co chce i jak chce, a muzyka to nie wyścigi ;) Nie jestem żadnym guru, ale myślę, że mogę przekazać parę fajnych informacji, patentów -szczególnie ludziom, którzy nie wiedzą jak ugryźć teorię muzyki lub jak wykorzystać ją w praktyce.
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2015, 22:29:52 wysłana przez baz0k »
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Ja zacznę.

Bardzo fajny kanał. Widać, że lubisz to co robisz, więc rób to dalej.

Pozdro!

Edyta: O, jednak nie ja zacząłem :P
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2015, 23:07:22 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Hehehe myśleli że dam rozkaz do szkalowania, a tu chuja - przechytrzyłem wszystkich.



Ty to kurwa jesteś.


Spoiler

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
No kurwa. Gitara Ci stroi, grasz jak trzeba, nie gestykulujesz jak pojebany, nie wystają Ci włosy spod pachy, nie ma się do czego przyjebać.

Zrób chociaż giwełej gitar piksów, bo nie zrobisz kariery :D

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube
Hehehe myśleli że dam rozkaz do szkalowania, a tu chuja - przechytrzyłem wszystkich.

Po prostu Ci nie poszło....

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Też dam suba. Gość normalny i nie gra coverów slayera na banjo i soad na bałałajce.
'-'

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Hehehe :D Plaga bandziolajkarzy odciska swoje piętno :D
Będziecie mieli coś przeciwko, jeśli do tego wątku będę wklejał aktualizacje? Mam na myśli linki do opublikowanych filmów... Pytam, bo nie chcę robić burdelu i toczyć wojny z adminami :D
W najbliższym czasie będą testy Death Chorusa (najbardziej pojebany chorus jaki słyszałem :D ),  Distortion + (kopia MXR), TC Electronics Hall of Fame mini i prototypowego HAO Rust Driver.
Pozdrawiam
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Normalność znów zaczyna być w cenie :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Normalność znów zaczyna być w cenie :tak:

Oby tak było. Atencyjnym dziwkom mówimy stanowcze nie! ;)
'-'

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Kurwa mać, co się dzieje z tym forum coraz więcej nowych ludzi którzy nie spamują tylko po to żeby magicznie zatrzymać się na 49 :D Duży szacun za podejście i za kanał - merytoryczny, składny, spójny i przyjemny do posłuchania :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Kurwa mać, co się dzieje z tym forum coraz więcej nowych ludzi którzy nie spamują tylko po to żeby magicznie zatrzymać się na 49 :D

No ja zobaczyłem tylko dopiero tego pana. Chyba, że kogoś pominąłem, bo randomów było sporo. Np ja. I @delaa i jego midi bębenki.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube
Mother Puncher - widzę ze wróciłeś z poradni, potajemnie
tak po cichutku ale zdjęcia się zachowały...
Już rozumiem skad w Tobie tyle jadu...
Straszna sprawa, fakt.


Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Mother Puncher - widzę ze wróciłeś z poradni, potajemnie
tak po cichutku ale zdjęcia się zachowały...
Już rozumiem skad w Tobie tyle jadu...
Straszna sprawa, fakt.
( Obraz usunięty.)

Jakoś odgryźć się musiałem. :D i widzę, że podziałało bardziej niż myślałem, skoro się tak zaplułeś. Myślałem, że podłapiesz żarcik, zwłaszcza jak wcześniej byłem miły :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline delaa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 129
    • Youtube
.... widzę, że podziałało bardziej niż myślałem, skoro się tak zaplułeś. ....wcześniej byłem miły :(
nie bądź cyniczny... Cieńkie to jest w Twoim wykonaniu i na dłuzszą mete nudne...
.....

baz0k - bardzo fajny kanał, sub jest. A i kostki Od Krystiana zacne to warto pokazać.

Pozdr.
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2015, 10:41:28 wysłana przez delaa »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
.... widzę, że podziałało bardziej niż myślałem, skoro się tak zaplułeś. ....wcześniej byłem miły :(
nie bądź cyniczny... Cieńkie to jest w Twoim wykonaniu i na dłuzszą mete nudne...
.....

Ok będę pamiętał, dzięki za radę :)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A ja się odrobinę dojebię :) Jako że na kanałach sporo mówisz / opowiadasz i najwyraźniej zamierzasz robić to regularnie, to naprawdę powinieneś popracować nad dykcją. Mam wrażenie, że (być może przez skrępowanie spowodowane syndromem czerwonej kropki) nie do końca otwierasz usta w trakcie mówienia, przez co wyrazy się zlewają. Merytorycznie i produkcyjnie jest fajnie, ale szczerze źle mi się Ciebie słuchało.
B ( o ) ( o ) B S

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Dzięki za radę ;) Nigdy nad tym nie pracowałem, gdyż jestem gitarzystą a nie reporterem :D (edit: no i w sumie dlatego w testach ograniczam pierdolenie do minimum :D ) , ale na pewno będę musiał to poprawić ;)

NOWY FILM :)
Test świetnego chorusa - DEATH CHORUS - stworzonego przez Ian Rajder
Link do Bloga:
http://bazguitarworld.blogspot.com/2015/12/ponury-zniwiarz-nadchodzi-death-chorus.html
Link do YouTube:


Nie będę ukrywał, że liczę na Wasze wsparcie w kwestii udostępniania, subskrypcji, kciuków w górę i feedbacku w komentarzach. Staram się ze wszystkich sił, żeby filmy były coraz lepsze :)
Serdecznie zapraszam
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 10 Gru, 2015, 18:24:03 wysłana przez baz0k »
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Heja ;)
Zapraszam na kolejne filmy:
Gałkologia #5 (Test) Distortion Plus (MXR) - wykon Ian Rajder

Gałkologia #6 (Test) Test Hall of Fame mini TC Electronic

BazLekcja #3(krótki tutorial) - Rejestry w gitarze

Gałkologia #7 (Test) Big Muff Tall Font  (EHX) - wykon Ian Rajder

W następnym tygodniu będzie AUTOWAH: Mu-tron III (Sobota 9:30)
A potem możecie się spodziewać testów:
  • Wampler Plexi Drive
  • MXR Micro Amp
  • Xotic BB Preamp
  • G-String Decimator
  • Krank Distortus Maximus
  • ProCo Rat (na oryginalnym LM308n)
  • Deep Blue Delay z WhirlMod (wynalazek Iana Rajdera)
także masa fajnych kostek tydzień po tygodniu ;)
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2016, 16:50:22 wysłana przez baz0k »
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Nie chciałem spamować, ale teraz muszę o sobie przypomnieć, szczególnie, że niedługo wchodzą testy efektów do czczenia rogatego takie jak:
  • OCCVLT DOPE
  • OCCVLT FILTHY 308
  • OCCVLT MUNCHY
Co się zmieniło? Ano masa nowych odcinków:
Lekcja o Kostkowaniu

Lekcja o Legato


Gałkologie - testy sprzętu:
  • Klon MU-TRON 3
  • Klon PROCo RATa (lm308n)
  • Klon XOTIC BB Preamp
  • Klon Wampler Plexi Drive + MXR Micro Amp    
  • Klon DEEP BLUE DELAY z autorskim modem WHIRL
  • Klon ISP Decimator G-String
  • Klon Krank Distortus Maximus
  • BOSS CH-1
  • Oryginalny KEELEY DS-1
  • BOSS FT-2
  • Hiszpański klon ToneBendera

Zapraszam do subskrypcji, filmy wrzucane są regularnie! :)
Do tego nie zapomnijcie wbić na:
https://www.facebook.com/baz0kmusic/
i zostawić like, żeby być zawsze na bieżąco :)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2016, 22:43:07 wysłana przez baz0k »
Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Masz mojego suba, świetna robota!
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2009, 11:10:51
wysłana przez Yony
8 Odpowiedzi
4677 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2012, 00:03:15
wysłana przez kabe666
2 Odpowiedzi
2713 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2012, 09:24:09
wysłana przez rafalek
33 Odpowiedzi
6428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2014, 11:35:33
wysłana przez indabrain
9 Odpowiedzi
2988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2014, 11:30:39
wysłana przez Guitar Spot