Autor Wątek: Siódemka od Ryszarda Wądołowskiego  (Przeczytany 8416 razy)

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Siódemka od Ryszarda Wądołowskiego
« 06 Gru, 2015, 20:02:19 »
Witam,

Ostatnio wpadłem na dość nietypowe wiosło od "Rickinguitars" ( http://olx.pl/oferta/gitara-7-strunowa-custom-tele-dimarzio-CID751-ID9SP9F.html ). Od jakiegoś czasu szukam wiosła a właściciel tej gitary jest zainteresowany wymianą ze mną. Stąd moje pytanie: Słyszał ktoś kiedyś o gitarach tego człowieka ? Ciekaw jestem jaka może być rzeczywista wartość tej dechy. Od ogrania dzieli mnie 180km więc nie chciałbym jechać na marne :)

Pozdro!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Na temat dechy itp to się wypowiedzą tutejsi eksperci. Ja Ci tylko powiem że będzie Ci potem to trudno sprzedać jak Ci nie siądzie bo zapewne mało osób słyszało o kolesiu. W tym ja :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A co koleś dostanie w zamian? Tzn czego się pozbywasz?
B ( o ) ( o ) B S

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
A co koleś dostanie w zamian? Tzn czego się pozbywasz?

Moja sytuacja jest następująca. Posiadam Washburna Wi200ProE, fajne wiosło na dobrym osprzęcie ( http://olx.pl/oferta/washburn-wi-200-pro-eb-emg-85-81-CID751-ID2APkd.html ). Mimo niskiej ceny od długiego czasu nie mogę go sprzedać. Marzy mi się 7mka, ale postanowiłem, że nie kupie dopóki nie pozbędę się Washburna. Sytuacja z wymianą jest więc dla mnie idealna. Sprzedający chce dopłaty 1500zł. Myślę, że wchodzi w grę lekka negocjacja. Problem w tym, że o wartości tego instrumentu wie jedynie jego właściciel i równie dobrze mógł go dostać w ramach reklamy ponieważ lutnik pochodzi z miejscowości obok z tego co powiedziało mi google. Ciężka sprawa  ::)

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Ograć, albo dogadać się, że jak Ci nie siądzie to odsyłasz na swój koszt i zwrot hajsów.
.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Szczerze, to bym się nie pchał w ten dil. Miałem już kilka customów i wiem jak się to sprzedaje. Obecnie masz "utopione" ~1000 pln w wiośle i nie możesz go puścić. Teraz sobie pomyśl, że masz utopione 3 koła. Wiem, że zakładanie od razu, że się gitarę sprzeda może się wydawać bez sensu, ale nie oszukujmy się, GAS to zły skurwiel, nie wiesz kiedy Cię dopadnie i będziesz chciał "wyciągnąć" zainwestowaną kasę. O różnych sytuacjach losowych i konieczności wyprzedania sprzętu nie wspominam, ale również warto mieć je na uwadze.

A z kwestii czysto indywidualnych, to to wiosło to pokrak straszny ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
A z kwestii czysto indywidualnych, to to wiosło to pokrak straszny ;)

Dla kolegi zapewne akurat ten argument jest mało interesujący. Ale fakt, wiosło wygląda bardziej, jak od Ryszarda Ochódzkiego, nie Wądodołowąskiego.
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2015, 23:17:39 wysłana przez Ghost_of_Cain »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Takie wiosła jak Carvin, czy Framus ciężko sprzedać, a co dopiero jakieś anonimowe lutnicze coś. ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jakby to nie brzmiało klucze są kurwa krzywo IMO :D Taka pierdoła a o wygodzie może troszkę przesądzić ;)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Takie wiosła jak Carvin, czy Framus ciężko sprzedać, a co dopiero jakieś anonimowe lutnicze coś. ;)

Tjaa... Jak będziesz miał jakiegoś na opych, to wiesz gdzie mnie szukać :D
'-'

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@frost07 : Załatw Kiesel Aries na wymianę, to pogadamy. :D Fajnego  SCB6 też mogę przygarnąć. ;)

Offline bonedeth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Dzięki za odpowiedzi Panowie. Fakt, piękna nie jest ale już tyle się męczę ze sprzedażą Washburna, że aspekty wizualne odeszły na dalszy plan hehe. Postanowiłem, że po raz kolejny wystawie na alledrogo a jak sprzedam uderzam do Was szukać konkretnej gitarki :)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Takie wiosła jak Carvin, czy Framus ciężko sprzedać

Ja nawet wiem dlaczego! :D :D :D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Tak, brzydkie, wiem. :D

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Szybko Ci chłopaki doradzili/odwiedli. To już nie jest parę stów. Szanse dalszej odsprzedaży gitary z mojej ulubionej kategorii "kastomowe wiosło lutnicze" za nawet tysiaka oceniam na marne :).
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
71 Odpowiedzi
52134 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2008, 23:10:19
wysłana przez Tolein
30 Odpowiedzi
16413 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2010, 08:50:51
wysłana przez Krzak
7 Odpowiedzi
4373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 23:31:32
wysłana przez Pan Sinner
42 Odpowiedzi
17438 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2013, 08:54:41
wysłana przez commelina
19 Odpowiedzi
10695 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2014, 19:46:48
wysłana przez wiaderny