Autor Wątek: Boss NS-2 + Boss MT-2  (Przeczytany 1760 razy)

Offline Mariner

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Boss NS-2 + Boss MT-2
« 01 Gru, 2015, 20:10:30 »
Witam
Mam problem z wyżej wymienionymi efektami, podłączam to tak Gitara==> Input NS2, Return NS2==>Output MT-2, Send NS2==>Input MT2 i Output NS-2==> front wzmacniacza.
Chodzi o to że efekty powodują pisk, dzisiaj kombinowałem z nimi w większej odległości od wzmacniacza i nic to nie dało, gdy jeden był z baterii a drugi z zasilacza było lepiej, jednak na salce nie zdało to egzaminu, nie ważne czy był to MT-2 czy Digitech Bad Monkey, MT-2 jest jako dopalacz, gain idzie ze wzmaka, widziałem takie zestawienie nie raz, ostatnio w czwartek na żywo i było ok, gitarzyści mieli zasilane 3 efekty z jednego zasilacza i było pięknie gdy grali i cicho gdy miało być cicho, mój zasilacz to RockPower RP NT 5, ktoś wie jak to ugryźć żeby nie było tych pisków?

Offline fortis

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Odp: Boss NS-2 + Boss MT-2
« Odpowiedź #1 02 Gru, 2015, 11:15:17 »
A próbowałeś oba zasilać z baterii? Z tego co rozumiem to przy zasilaniu obu z zasilacza jest pisk, przy zasilaniu z zasilacza jednej kostki i baterii z drugiej jest mniejszy pisk. Z doświadczenia się nie wypowiem bo takowego jeszcze nie posiadał, ale słyszałem, że niektóre zasilacze powodują pisk. Więc jak pisałem, spróbuj zasilić oba z baterii, albo wpiąć zasilacz w inne gniazdko? Może pomoże.

Offline Mariner

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Boss NS-2 + Boss MT-2
« Odpowiedź #2 03 Gru, 2015, 15:46:50 »
Jak na razie z baterii nie odpalają, wcześniej chodziły ale mało ich używałem więc dziwie się że już by padły, jutro powinien przyjechać zasilacz Tatarek 9/250 i na nim sprawdzę.

Orange

  • Gość
Odp: Boss NS-2 + Boss MT-2
« Odpowiedź #3 04 Gru, 2015, 15:06:39 »
Jak masz podłączone do gniazd jacki i zasilasz z baterii, to ci efekty jedzą baterie.

Offline Mariner

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Boss NS-2 + Boss MT-2
« Odpowiedź #4 06 Gru, 2015, 16:47:52 »
Zasilacz jest, pisk w domu z Peaveya Studio Pro zniknął, jest jedynie delikatny szum, w sobotę będę sprawdzał jak z tym jet City, tego się obawiam bo tam piszczało to na inny sposób, nie cały czas jak z tym Studio pro.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Boss HR-2

Zaczęty przez g-zs Efekty

2 Odpowiedzi
3711 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2008, 17:56:27
wysłana przez g-zs
Boss GT-10

Zaczęty przez Pan Sinner « 1 2 » Efekty

45 Odpowiedzi
32272 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2010, 15:24:09
wysłana przez Mikes