Autor Wątek: Dylematy (patrz Jakub Sienkiewicz)  (Przeczytany 1436 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dylematy (patrz Jakub Sienkiewicz)
« 17 Lis, 2015, 23:45:35 »
Jako że zamknięto temat, w którym można było wylewać z siebie żółć, dyskutować o tym i owym, a ludzie zaczęli się łapać "czegokolwiek" szukając miejsca do podzielenia się opiniami o nowinkach z życia codziennego, zamieszczam tu coś na kształt forumowej kawiarenki. Miejsca, w którym można by poruszać dowolne tematy, zachowując rzecz jasna podstawy przyzwoitego zachowania ;)

Historia lubi się powtarzać i wielki brat patrzy, więc profilaktycznie na start warto by postawić kilka zasad:

- "HEHE PEŁO?! W GUWNIE BYŁEŚ DUPE WIDZIAŁEŚ KOLESZKO" itp.: serdeczny kop Ci w dupe.
W sumie główny powód, przez który teraz wszyscy nagle są "zszokowani" polityką. Zasada taka sama jak ze znajomym przy browarze. Zaczyna się jałowa dyskusja? No to zmiana tematu. Jeżeli twierdzisz inaczej - czytaj powyżej po dwukropku.

- Beka z typa bo Jehowy/Żyd/Katolik/Muslim itp.: serdeczny kop Ci w dupe.
Wiadomo jak to jest z rozważaniami o polityce i o religii. Jak już musisz, merytoryczna dyskusja zawsze spoko, wycieczki ad personam już niezbyt. Jeżeli twierdzisz inaczej - czytaj powyżej po dwukropku.

- Jakakolwiek ksenofobia, rasizm itp.: serdeczny kop Ci w dupe.
Każdy widzi co się teraz dzieje na świecie ale dmuchając na zimne może być wpierdol na podstawie pkt. 7 regulaminu. Ot widać tym się różnimy od szympansa, że potrafimy zachować podstawy przyzwoitości nawet jak nas ciśnie sromotny ból odbytu. Jeżeli twierdzisz inaczej - czytaj powyżej po dwukropku.

- Za wszystko inne co grozi banem, zamknięciem tematu przez Twój ścisk zwieraczy i odebranie nam - żądnym ulgi w nagromadzonym ciśnieniu - jako takiej swobody wypowiedzi: serdeczny kop Ci w dupe.

Poza tym walcie śmiało pytania stricte hajd parkowe typu "chalo baza, jakie żarówy kupić do pieca? Chce kurwić jak meszuga." lub "Dajcie no jakiś w pompkę przepis na kurczaka po indyjsku." czyli tematy błahe i takie, które zazwyczaj służą świeżakom za punkt zaczepu do trzepania postów na giełdę.

Zatem, powiedzcie mi ludzie, powiedzcie wszyscy.
Czy lepiej żyć brudnym, czy lepiej żyć czystym? :v

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
chalo baza
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Wystarczy do Leona ładnie się uśmiechnąć nie wkurwiać i nam odblokuje topica z wkurwami. Nic nowego nie będzie wtedy potrzebne. Ale taka polityka na forum...nie wróży to dobrze ;)

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Orange

  • Gość
Ma kto jakie doświadczenie z naprawianiem psp?denerwuje mnie joystick znoszący cały czas w lewo. Wyczyściła drania jak yutub każe- pomogło na 2 dni. Wymieniłem drania na nowy, nic nie pomogło. Znalazłem Tutorial żeby silikonowy przewodnik między joystickiem a płytą główną "wzmocnic" drucikiem. Dało tyle ze permanentnie skręca w prawo dla odmiany. Zamówiłem nowy silikonek, zobaczymy co da... ale jakby ktoś miał jakieś pomysły i chciał się podzielić to chętnie wysłucham. Konsolka 1003 fat.

Posty połączone: 18 Lis, 2015, 07:54:32
Halo, baza? Help?
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2015, 07:54:32 wysłana przez Orange »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Ma kto jakie doświadczenie z naprawianiem psp?denerwuje mnie joystick znoszący cały czas w lewo. Wyczyściła drania jak yutub każe- pomogło na 2 dni. Wymieniłem drania na nowy, nic nie pomogło. Znalazłem Tutorial żeby silikonowy przewodnik między joystickiem a płytą główną "wzmocnic" drucikiem. Dało tyle ze permanentnie skręca w prawo dla odmiany. Zamówiłem nowy silikonek, zobaczymy co da... ale jakby ktoś miał jakieś pomysły i chciał się podzielić to chętnie wysłucham. Konsolka 1003 fat.

Posty połączone: 18 Lis, 2015, 07:54:32
Halo, baza? Help?
Halo orąż, tu baza. Ja tak miałem z moim PSP Slim i cza było wymienić cały mechanizm na nowy, pan w serwisie za to kopsnął 80 zł ze trzy-cztery lata temu.

Orange

  • Gość
A co to za mechanizm panie? Jeśli ten taki grzybek cały z tym czarodziejstwem co jest w środku, to już wymieniłem i nie pomogło. Czekam na gumeczkę... any ajdijas? Odbiór?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Dokładnie - grzybek razem z mechanizmem w środku. Jeśli to nie pomogło, niestety nie mam innego pomysłu. :( Bez odbioru.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 860
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
- Zakładasz takie tematy jak "Dylematy".: serdeczny kop Ci w dupe.

Mycie nóg - życia wróg.
4string