Autor Wątek: Reaper - Transponowanie. Help!  (Przeczytany 2458 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Reaper - Transponowanie. Help!
« 11 Lis, 2015, 13:20:43 »
Witojcie ;)

Mam pytanko, czy można przetransponować w górę albo w dół gotowy ślad midi?
Mam ślad pianina w midi, i chcę go przetransponować o powiedzmy 2 tony w górę, da się? Czy trzeba plik importować do jakiegoś innego programu, przetransponować i wyeksportować jako midi?
Jeśli tak, to jaki program polecacie do takiej operacji?

Z góry dzięki ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Odp: Reaper - Transponowanie. Help!
« Odpowiedź #1 11 Lis, 2015, 13:36:07 »
Klikasz dwa razy w zaimportowany MIDI w Reaperze. Zaznaczasz wszystkie dźwięki (ctrl+A) i przesuwasz w górę lub dół myszką.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Reaper - Transponowanie. Help!
« Odpowiedź #2 11 Lis, 2015, 14:28:07 »
Klikasz dwa razy w zaimportowany MIDI w Reaperze. Zaznaczasz wszystkie dźwięki (ctrl+A) i przesuwasz w górę lub dół myszką.
Wszystko się zgadza do momentu zaznaczenia wszystkich dźwięków, z tym przesuwaniem myszką mam problem, bo nie bardzo wiem co mam przesunąć?? Może jakiś zrzut ekranu?
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Franq

  • Gość
Odp: Reaper - Transponowanie. Help!
« Odpowiedź #3 11 Lis, 2015, 15:07:41 »
Otwierasz midi (2x lewy), zaznaczasz wszystkie nuty (np ctrl+A), wciskasz "T" i wybierasz opcje transponowania.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Reaper - Transponowanie. Help!
« Odpowiedź #4 11 Lis, 2015, 16:45:50 »
Ok! Dzięki @Franq, teraz jasne ;)
Dzięki @Zelman ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2802 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2009, 20:03:13
wysłana przez fireboy
23 Odpowiedzi
10182 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2011, 11:45:13
wysłana przez mlodysatan
3 Odpowiedzi
2927 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2013, 20:27:49
wysłana przez october
2 Odpowiedzi
2277 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2014, 21:45:39
wysłana przez jankeros
2 Odpowiedzi
2972 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2016, 21:26:44
wysłana przez rafalek