Autor Wątek: [NAD] W końcu prawdziwy wzmacniacz ;)  (Przeczytany 7456 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
[NAD] W końcu prawdziwy wzmacniacz ;)
« 05 Lis, 2015, 15:30:24 »

Jak w temacie - po PODach, 'Ilewenrakach' i Kemperach w końcu coś prawdziwego. ;) ENGL Ironball
Jutro będę miał okazję sprawdzić na próbie. Ale dzięki redukcji mocy w domu też można sensownie pograć.  Ciężko mi porównać do czegoś, bo to moja druga pełna lampa, a pierwszą był Laney Cub12. ;) W każdym razie, mi się podoba. ;) Fajny, clean, fajnie się łamie na crunche, fajne przestery od łagodnych to ostrej sieczki. Powinniśmy się polubić, a nasz związek trwać długo. :D






Tak, są dwie paczki. ;) ENGL E110 będzie w domu, Hesu (z G12T-75) w salce, bo i mniejsza kolumna wystarczy w mieszkaniu, i noszenia będzie mniej. :)


Chyba nawet fajniejszy niż profile Bognera Shivy z Kempera. ;)

BTW: Trafił mi się z thomannowym casem:

Sprawia wrażenie naprawdę solidnie zrobionego, jeśli ktoś by się zastanawiał nad czymś od Thon-a. Chociaż w tej cenie chyba można ogarnąć coś od Paco, czy Barczaka.

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Gratuluję zakupu. Dla sąsiadów będzie to...

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Gratki. Ja w temacie tych małych ampow zastanawiam się nad H&K tubemeister.  :)
Daj znaka jak chodzi na próbie :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Grałem na nim raz, kozacki wzmak. Gratuluję wyboru!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
@Thoth @frost07 @michu123PL kiedy kupujemy browary oraz alkohol i wpraszamy się do Adama? ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
:D W przyszłym tygodniu?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Z soboty na niedzielę. Adam, tylko bądź! :D
'-'

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
uff, dobrze że nie krank

:D

HNAD
B ( o ) ( o ) B S

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Zgadzam się ENGL to prawdziwy wzmacniacz który gra jak trzeba. 100% satysfakcji.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Zgadzam się ENGL to prawdziwy wzmacniacz który gra jak trzeba. 100% satysfakcji.

@wrobelsparrow  :D

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Zgadzam się ENGL to prawdziwy wzmacniacz który gra jak trzeba. 100% satysfakcji.


« Ostatnia zmiana: 05 Lis, 2015, 19:56:25 wysłana przez mastEr_eXplorer »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Posiadacz Engla gratuluje posiadaczowi dwóch :). Ciś pan ostro, Niemiec płakał jak designował :).
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@Thoth @frost07 @michu123PL kiedy kupujemy browary oraz alkohol i wpraszamy się do Adama? ;D

:D Pomyślimy o tym. :D

Posiadacz Engla gratuluje posiadaczowi dwóch :). Ciś pan ostro, Niemiec płakał jak designował :).
Sam nie wiem, jak to się stało, ale moje graty stały się zdominowane przez niemiecki sprzęt. :O Warwick, Framus, ENGL (BTW: wzmak jest produkcji niemieckiej. Nie jakieś "Designed in Germany, Crafted in hooy wie gdzie"). W opozycji zostaje Carvin i Hesu. ;)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Gratulacje. Jak mawiają starzy Czeczeni (a może to byli Czejenowie?), Engle, to takie już zmodowane i naprawione Mesy, robione po właściwej stronie Wielkiej Wody - więc będzie Pan zadowolony :)

Ile deutsche marek zabuliłeś za taki elegancki komplet? :)

Offline Skuzii

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich użytkowników.
Mimo, że odwiedzam forum niemal codziennie to jakoś nigdy nie napisałem żadnego posta  ;D  Tym razem muszę jednak szczerze pogratulować zakupu bo to jeden z najlepszych wzmaków na jakich miałem okazję grać :)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Jak mawiają starzy Czeczeni (a może to byli Czejenowie?), Engle, to takie już zmodowane i naprawione Mesy, robione po właściwej stronie Wielkiej Wody - więc będzie Pan zadowolony :)



Spoiler

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
:facepalm:

Hehe :) Ilekroć cytuję ten tekst, ktoś na forum ss musi się żachnąć :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Uuu, zna się te zagraniczne słowa! ;)
Paczki z głów!

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Hehe :) Ilekroć cytuję ten tekst, ktoś na forum ss musi się żachnąć :D
Bait Ci się udał :D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ho ho, ale się wojenka zrobiła. ;)
Dodam tylko, że Ironball bez problemu dał radę nma próbie po rozkręceniu jest bardzo przyjemnie. :)

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
Pikny zestaw jak skurwesyn! Zarzucaj Pan lepiej jakieś próbki mp3 a najlepiej video ;) Gratuluję!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jednak co lampa, to lampa. Nie korci Cię, żeby w domu się głośniej rozkręcać? Pytam, bo sam mam od jakiegoś czasu z tym problem, na szczęście ściany grube, a sąsiedzi wyrozumiali ;)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Próbki najwyżej mogę zebrać mikrofonem z aparatu. Spróbuję się pobawić w wolnej chwili.

@lwronk Ależ oczywiście, że korci. :D Ale staram się hamować. Czasem kilka riffów zapodam głośniej. ;) Mieszkam na ostatnim piętrze, w rogu budynku, więc przejmować się muszę tylko jednymi sąsiadami. ;) (Chociaż z Hesu dałoby radę innych chyba też powkurzać, jakbym bardzo chciał ;) )

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Chyba nawet fajniejszy niż profile Bognera Shivy z Kempera. ;)



Profil "Clean+" Shivy absolutnie niszczył system :D

Mimo to jeszcze raz zakupu gratuluję i nie mogę doczekać się okazji do ogrania ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Próbki najwyżej mogę zebrać mikrofonem z aparatu. Spróbuję się pobawić w wolnej chwili.

@lwronk Ależ oczywiście, że korci. :D Ale staram się hamować. Czasem kilka riffów zapodam głośniej. ;) Mieszkam na ostatnim piętrze, w rogu budynku, więc przejmować się muszę tylko jednymi sąsiadami. ;) (Chociaż z Hesu dałoby radę innych chyba też powkurzać, jakbym bardzo chciał ;) )

Ja z kolei staram się grać, jak sąsiedzi są w pracy ;) na 100 W kopii marshalla jtm45/100 i 1x12 z 300 W evm 12l Black Label dałoby radę zarządzić ewakuację w kilku okolicznych kamienicach, jakby się postarać :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
17170 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2009, 00:05:57
wysłana przez Tolein
70 Odpowiedzi
48179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2012, 13:18:10
wysłana przez wuj Bat
3 Odpowiedzi
1412 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 14:43:17
wysłana przez czerez
20 Odpowiedzi
9897 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2015, 22:23:50
wysłana przez Eregeth
5 Odpowiedzi
1475 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2020, 08:12:13
wysłana przez rafalek