Autor Wątek: 2009 rok  (Przeczytany 6685 razy)

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
2009 rok
« 02 Sty, 2009, 11:19:37 »
Życzę wszystkim (sobie również ;D), żeby w tym roku było więcej wokalistów, basistów i perkusistów, którzy nadawali by się do współpracy :P

btw. nie ma chętnych wokalistów do trashowego łojenia na śląsku??:P
za jakiś tydzień wychodzi demko i nie ma na nim zarejestrowanego wokalu a tak występować instrumentalnie się nie nastawialiśmy przy zakładaniu kapeli...
 

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #1 02 Sty, 2009, 11:41:55 »
dopiero dzisiaj sie obudziłes po nowym roku? :P
B ( o ) ( o ) B S

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #2 02 Sty, 2009, 12:37:22 »
Można powiedzieć że tak:P

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #3 03 Sty, 2009, 01:26:06 »
oby w 2009:
- wena dopsywała

Tego przedewszystkim :)

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #4 03 Sty, 2009, 07:53:45 »
Zeby wszystkim gejom i nie-gejom skoczyl modyfikator podrywu,
zeby im nie brakowalo salaty na spelnianie swoich kolejnych chorych GASow za niebotyczne sumy,
zeby zdrowie pozwalalo na prowadzenie iscie niezdrowego trybu zycia (bo jak powszechnie wiadomo - taki jest trv),
zeby sami nie wierzyli w zastraszajace tempo z ktorym przybywa im skilla gitarulowego i wszystkiego, wszystkiego ;*

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #5 03 Sty, 2009, 11:39:00 »
kur_krank - to najpierw napisaliście muzykę i ją nagraliście a teraz dopiero szukacie wyjca??? IMO nie najlepszy pomysł bo ktoś taki ściągnięty "na szybko" może nawet najlepszą muzę sp...

Jeśli to jest konkretne poszukiwanie to możesz np. pozawieszać na okolicznych "tablicach ogłoszeń" oferty - takowa znajduje się choćby koło częstochowskiego Riffu. Jak coś mogę służyć pomocą w przywieszeniu tego, tylko prześlij tekst i dane - SERIO! ;)

Co do instrumentarium - jeżeli macie gotowe linie wokalne, możecie je dograć na instrumentach, zwłaszcza jeżeli macie zestaw 2gitary+klawisze (choć w studiu można wszystko ;D ). Ja swoje wypociny od razu tak tworzę, bez miejsca na wokal. Z tym że to jest mało ambitne i tylko do użytku domowego ;D



wokal był od początku ale potem sam zrezygnował(i dobrze bo z braku laku to była kobieta), potem był wokal ale w dzień koncertu dał dupy i nie przyjechał no a demo już było zamówione no i nagraliśmy materiał i na dniach powinno być gotowe.

i dzięki za chęci:) przemyślimy sprawę z zespołem bo już w gazetach gitarowych dawaliśmy ogłoszenia i rozwieszać też rozwieszaliśmy ale nic to nie dało...
nowy rok jest trzeba znowu skrobnąć jakieś info :P

Jak się znajdzie jakiś koleś z jajami to go dogramy do płytki - tak się ze "studiem" dogadaliśmy

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #6 03 Sty, 2009, 12:26:32 »
A może Wy kijową muzę gracię :P

Offline sic

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #7 03 Sty, 2009, 14:13:20 »
a ja wam (i sobie też) życzę po prostu wszystkiego KURWA najlepszego. i CHUJ! ;D
no job
no money
no car...
BUT I PLAY IN A BAND

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #8 03 Sty, 2009, 14:17:51 »
a ja wam (i sobie też) życzę po prostu wszystkiego KURWA najlepszego. i CHUJ! ;D

Tutaj trafiłeś w sedno :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #9 03 Sty, 2009, 15:43:33 »
A może Wy kijową muzę gracię :P

fakt, zapomniałem napisać na wstępie  :D


u nas ludzie (jeśli takowi istnieją) śpiewać chcą albo poezję śpiewaną albo Cannibal Corpse - ładna rozpiętość nie??
ponadto hmm nie obrażając nikogo, poziom techniczny ludzi z kapeli :'( ogranicza trochę itd ale nie jestem na forum żeby tutaj żale wylewać

jak płytka już będzie wypalona to pewnie coś się ukarze na stronce (z resztą i tak będzie nowa) i będzie można samemu zdefiniować czy kiepskie :devil:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #10 03 Sty, 2009, 22:58:34 »
No to tak:
Kopytnych riffów,
Nieustającej weny
i kilku dodatkowych wagoników w pociągu na GAS. ;)

Znam twój ból, kur. Już dawno mielibyśmy klawiszowca(kobitę co prawda, ale jednak) i nagrywalibyśmy może nawet w styczniu, gdyby nie zemsta jej poprzedniczki. :-\

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #11 04 Sty, 2009, 23:17:34 »
Dziękuję wam chłopcy!  ;D :* ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #12 05 Sty, 2009, 00:13:31 »
zycze sobie, zeby wkoncu zainstalowali mi ten jebany internet, zonie mojej wytrwalosci, mojemu synkowi braku kolek, Wam wszystkiego najlepszego

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #13 05 Sty, 2009, 15:18:24 »
zycze sobie, zeby wkoncu zainstalowali mi ten jebany internet, zonie mojej wytrwalosci, mojemu synkowi braku kolek, Wam wszystkiego najlepszego

Za wyjątkiem internetu - to się podpisuję:)
I żeby mi nowa gita dobrze łoiła (ups - wygadałem się), żeby płyta się wydała i żeby koncertów było dużo :headbang:
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #14 06 Sty, 2009, 23:27:58 »
Cytat: Tadeo
Już dawno mielibyśmy klawiszowca(kobitę co prawda, ale jednak) i nagrywalibyśmy może nawet w styczniu, gdyby nie zemsta jej poprzedniczki

Czyli co? Jedna zapłodniła drugą ;D czy napisała partie których nie da się grać bez odmiennego stanu umysłu? ;)
Ha, gorzej. Najpierw uwiodła nam basistę, potem, kiedy już ta dwójka nie należała do składu kandydatka przypadkiem do niej zameilowała i usłyszała to i owo(głównie ściemę) na temat naszego zespołu.

Zomballo

  • Gość
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #15 07 Sty, 2009, 13:48:32 »
Więcej GEJNU!!!! :D

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: 2009 rok
« Odpowiedź #16 07 Sty, 2009, 16:38:47 »
Tadeo - to co Wy za szatany, że Wam laski z zespołu uciekają? ;D