Autor Wątek: [NCD] DL 212FS-PRO/V30  (Przeczytany 1030 razy)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
[NCD] DL 212FS-PRO/V30
« 08 Wrz, 2015, 00:36:32 »
Jakiś czas myślałem nad pokombinowaniem z brzmieniem i postanowiłem przerobić swoje combo 5150 na head i potestować z różnymi paczkami (pomijając dozgonną wdzięczność perkusisty, który pomagał mi znosić 50kg combo na koncerty :D).
Z małą pomocą znajomka udało się zrobić skrzynie na head, a ze szkoda było w combie zostawic V30 to padł pomysl na dorobienie paczki. Jednak juz z braku czasu postanowiłem to jednak zlecić fachowcąą - wybór padł na Davida Laboge. Bez większego argumentowania - 'bo tak'.
Zaproponował mi przełożemoe V30 do swojej skrzyni modelu PRO i tak tez sie stalo. Nie miałem specjalnie wymagań co do wyglądu ("Ma być czarna i tyle") by nie przedłużać zamówienia (oczekiwanie na inny tolex) wybrałem podstawową wersję (z perspektywy czasu trochę załuję, bo ten tolex rzeczywiscie 'nie porywa').

Pożyczyłem od kumpla Mese 2x12 by mieć małe odnesienie i niebawem postaram się jakieś pliki zamieścić. Póki co - na tych samych ustawieniach Mesa miała bardziej otwarte i nowoczesne brzmienie (w dużym stopniu przez ilość góry). Nie sugeruję, że Mesa brzmiała lapiej. Po prostu na tych samych, neutralnych, ustawieniach tym się różniła.
Pokręciłem trochę gałami i znalazłem fajne brzmienie dla DL, bardzo fajnie chrupie, nie muli, zrównoważone brzmienie - bez dodatku siary (ta z heada wystarczy :P). Kolosalny krok w stosunku do skrzyni 5150. Poniżej małą próbka zagana na Ran Crusher z Lungrenami (chyba...) w której też jest link do YT.

Wlacz osadzony player soundcloud









Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: [NCD] DL 212FS-PRO/V30
« Odpowiedź #1 08 Wrz, 2015, 01:30:38 »
Gratsy, paczka na wymiarach recto horizontal?

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: [NCD] DL 212FS-PRO/V30
« Odpowiedź #2 08 Wrz, 2015, 05:44:59 »
Fajny secik. Bardzo ładnie się prezentuje.

Zomballo

  • Gość
Odp: [NCD] DL 212FS-PRO/V30
« Odpowiedź #3 08 Wrz, 2015, 07:47:44 »
Łaaa ale ślicznie! Już widzę te miny konsternacji kuców z polibudy: "Co to za monstrum tak zacnie kurwi? Wygląda jak boutique a sadzi jak 5150?" Nie no full pro jak dla mnie. ;)

Posty połączone: 08 Wrz, 2015, 07:48:07

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: [NCD] DL 212FS-PRO/V30
« Odpowiedź #4 08 Wrz, 2015, 08:39:54 »
Bardzo dobre rozwiązanie z 5150. Widziałem już przeróbki tego modelu, ale Twój jest inny. Przydałyby się czarne metalowe narożniki. Próbka świetna.
INTERSTELLAR

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Odp: [NCD] DL 212FS-PRO/V30
« Odpowiedź #5 08 Wrz, 2015, 11:44:34 »
Przydałyby. bo kurczę łączenia są słabo zrobione. W ogóle w bliska wygląda trochę gorzej niż na zdjęciach - kiepski ze mnie tapicer, ale zabawa była przednia.
Head mial być wariacją na temat Mesy Royal :P http://i41.tinypic.com/30keus2.jpg

Paczka nie ma wymiarów Mesy Recto. Z tego, co pamiętam jest trochę większa od mesy

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3971 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2014, 09:13:39
wysłana przez Hesu