Autor Wątek: [NGD] - Mayones Duvell Elite 6 - wersja Hannes bridge  (Przeczytany 8111 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Hej, wystawiam ponownie temat. Gitarkę zakupiłem jakiś czas temu i niektórzy już się jej przyjrzeli, ale jeszcze nie do końca mogłem się chwalić tym mostkiem w Duvellu z racji, że dopiero teraz powoli  będą przyjmowane zamówienia na wersje customowe :) Generalnie wiosło ma bardzo fajny atak, przystawki Sentient i Nazgul dobrze współgrają, idealnie nadając się do cięższej muzy. Wiosełko bardzo wygodne, fajnie wyważone, szczególnie granie solówek jest miłe i przyjemne. Zapraszam do oglądania fot !














Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Hm...tak, tego też możesz mi oddać.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Gratki, fajna specka, wygląda też zacnie :)

Orange

  • Gość
jak bananez rg8 miał sęka  na głowce, to "wtf? zjebany, kto to z fabryki wypuścił?"
Jak mayo ma cały korpus w sękach to "ooo, wow wow, jaki piękny"
Gdzie tu logika?

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Graty! Jak pierwszy raz ludzie z Mayo pokazali Duvella to byłem mega sceptycznie nastawiony. Teraz uważam, że to chyba ich najzajebistszy model  :tak:
Spoiler

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Jakiś trefny egzemplarz - coś ci ten top rdzewieje :D
Nigdy takiego czegoś w łapie nie miałem, ale mam wrażenie, że ten most świetnie leżałby mi pod łapą.


Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Hey, cześć Widek, tu Wolf ze starego forum gitara.pl. Kopę lat minęło, but i'm back  :D  Bardzo ładny top. Jak Ci manualnie leży Hannes?
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Hey, cześć Widek, tu Wolf ze starego forum gitara.pl. Kopę lat minęło, but i'm back  :D  Bardzo ładny top. Jak Ci manualnie leży Hannes?

Hej! Świetny most, najlepszy na jakim grałem do tej pory. Ręka leży idealnie, nie czuć żadnych "śrubek" czy innych niedogodnień jak to się zdarza w niektórych mostkach. O dziwo ten Mayo ma najlepszą intonację i strojenie ze wszystkich jakie miałem, liczę, że to także zasługa Hannesa :) Pozdro!

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Hey, cześć Widek, tu Wolf ze starego forum gitara.pl. Kopę lat minęło, but i'm back  :D  Bardzo ładny top. Jak Ci manualnie leży Hannes?

Hej! Świetny most, najlepszy na jakim grałem do tej pory. Ręka leży idealnie, nie czuć żadnych "śrubek" czy innych niedogodnień jak to się zdarza w niektórych mostkach. O dziwo ten Mayo ma najlepszą intonację i strojenie ze wszystkich jakie miałem, liczę, że to także zasługa Hannesa :) Pozdro!
Dzięki za odpowiedź. Zapomniałem pogratulować tego pięknego instrumentu.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Mayones Duvell

Zaczęty przez Shamrocky « 1 2 » Custom shop

40 Odpowiedzi
20550 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2015, 08:12:36
wysłana przez y
9 Odpowiedzi
8654 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2017, 09:42:22
wysłana przez carolus89
10 Odpowiedzi
7212 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2019, 12:39:39
wysłana przez Musza
4 Odpowiedzi
4399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2019, 02:33:22
wysłana przez wuj Bat
17 Odpowiedzi
2076 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2021, 10:52:47
wysłana przez wuj Bat