Autor Wątek: [NGD] New Relic Day - Flame strat  (Przeczytany 7246 razy)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
[NGD] New Relic Day - Flame strat
« 25 Sie, 2015, 18:16:12 »
Szarpało mnie jakiś czas temu na dłubanie w wiośle, warunek był jeden - musi to być strat. Zakupiłem zatem dechę oraz gryf od użytkownika tegoż oto forum, długo nie musiałem szukać i pojawiła się oferta dość ciekawych pickupów. Trochę czasu minęło zanim się zdecydowałem by je zakupić, ale postanowiłem zaryzykować.

Początkowo wiosło miałem przemalować na biało lakierem nitro, ale naczytałem się że to w chuj pracochłonne i trudne, więc postanowiłem je zrelicować. Wziąłem odpowiednie narzędzia do łap i zacząłem szpecić jakże pięknego strata. Moim zdaniem, stał się jeszcze piękniejszy po tym "liftingu" :D Dodatkowo lekko zmatowiłem gryf.

Dobrałem kremowe gałeczki, oraz lansiarski pickguard, pickupy kupiłem wyjęte z Fenixa z wczesnych lat '90 (również od forumowicza), więc naturalnie się postarzały, idealnie pasują do klimatu, który chciałem uzyskać i koniec końców uzyskałem. Te bezbrumowe single zajebiście dogadują się z przesterami, co baaaardzo mi odpowiada, bo wiosło to nie ma służyć tylko go grania niewinnych ballad.

Szczerze jestem zaskoczony wiosłem, gra mi się na nim po prostu zajebiście, jest z chujowej półki, ale gra jak trzeba. Leży w łapskach, inspiruje. Tego mi było trzeba.

Przedstawiam Wam Flame "custom relic by Rumak" Bell, czyli po prostu obśrupanego stratocastera.

Spoiler

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Paskudny klon na podstrunnicy, dobrze ze u mnie tak to nie wyglądało  :devil:

Imo wiosło nie jest z takiej chujowej półki, miałem bella, tella i dwa exg. Japońskie jacko-fendery do 2k się chowają :D
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Paskudny klon na podstrunnicy, dobrze ze u mnie tak to nie wyglądało  :devil:

Imo wiosło nie jest z takiej chujowej półki, miałem bella, tella i dwa exg. Japońskie jacko-fendery do 2k się chowają :D

Dokładnie, miałem 2 takie ze stałym i ruchomym mostem z fajnym i gorszym osprzętem - set APG / Fender TEX MEX - mega dał tym gitarą :) serio mało co może się równać z tym wiosłem po małym upgradzie (w przedziale 1zł - 1,8k nawet Fender MIM) :), a można je kupić za 500-700zł (za 700 to nawet na Schallerku i moście Wilkinsona)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Fajnie, że w tym oszołomieniu nie tknąłeś gryfu i nie robiłeś na nim odgachów ;-)

Ładna, pogratulować.

Online mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Nigdy nie zrozumiem o co wam chodzi z tymi relicami. Dla mnie wiocha tak szpecić wiosło  :facepalm:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nigdy nie zrozumiem o co wam chodzi z tymi relicami. Dla mnie wiocha tak szpecić wiosło  :facepalm:

dobrze, że nie jesteś od rozumienia :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie jestem zwolennikiem reliców (delikatnie mówiąc) ale niektórym gitarom to bardzo służy - zwłaszcza fenderowatym, tak jak tutaj :tak:

Poza tym jak masz lekko dojebane wizualnie wiosło, to często najlepszym wyborem jest dojebanie po całości :D Co prawda nie każdy musi zrobić od razu to co ja ze swoim ex-Cortem:

Spoiler

Ale popróbować na jakiś strupach warto ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nie jestem zwolennikiem reliców (delikatnie mówiąc) ale niektórym gitarom to bardzo służy - zwłaszcza fenderowatym, tak jak tutaj :tak:

Poza tym jak masz lekko dojebane wizualnie wiosło, to często najlepszym wyborem jest dojebanie po całości :D Co prawda nie każdy musi zrobić od razu to co ja ze swoim ex-Cortem:

Spoiler

Ale popróbować na jakiś strupach warto ;)

ten Cort to wyszedł bardziej urban camo niż relic :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Rumaku,  gratuluję pięknego molestowania strata,  lubie bardzo :< Zdradz swoją mityczna technikę zdzierania lakieru, bo jeśli poprawnie widzę,  udało Ci się nie uszkodzi samego drewna (gdzie ja poległem reliktujac mojego strata :<)

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Bardzo udany relic, wiosło wygląda zacnie... na tyle, na ile ładnie może wyglądać strat :D

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Nie mogę na to patrzeć, ale skoro gładki lakier Ci nie leżał... Grunt, że masz frajdę;)

Offline dawko

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Przesyłki ekspresowe
Kurcze no, fajnie się prezentuje ;)
Być kompozytorem i nie być muzykiem to tragedia. Oznacza, że jest się geniuszem bez talentu - Nadia Boulanger transport szwecja

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Dzięx za wszystkie słowa uznania jak i krytyki, nie każdemu musi się relicowanie podobać, zawsze można zedrzeć lakier i pomalować na nowo ;)
@tanczacybanan - gitarę zmolestowałem śrubokrętem, papierem ściernym, dłutkiem i kombinerkami :D Dosłownie. Metoda żmudna, ale przynajmniej robisz dokładnie i nie jest łatwo się zapędzić i spierdolić jakąś większą część wiosła.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
17099 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2015, 14:31:29
wysłana przez Orange
74 Odpowiedzi
21253 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Paź, 2013, 00:11:58
wysłana przez BetoNova
3 Odpowiedzi
2434 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2013, 10:10:29
wysłana przez Matzer
23 Odpowiedzi
12905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2013, 12:48:22
wysłana przez tomus
40 Odpowiedzi
17785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2014, 23:29:11
wysłana przez Mat