Autor Wątek: Jakie to single dumnie siedzą w waszych stratach?  (Przeczytany 6119 razy)

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Witam serdecznie w pas się kłaniając!

Ślę w eter pytanie, jakie to przystawki Wy szanowni bracia gitarownicy umieściliście w swoich Stratach, oraz czy niszczą one rzeczywistość pradawnym tłangiem i szlachetną szklanką? Rozważam zmianę przystafkuf w mojej japońskiej ślicznotce, co spowodowało mimowolne pojawienie się w mojej głowie odwiecznego dylematu pod nudnym tytułem "a może tak sprzedam nerkę i jebnę BKP:<<<". Czy ktoś z tego zacnego grona wprowadził w życie takowy plan? Czy może jednak klasyczne TEX'y robią lepiej? Czy jak zjem szyszkę to zamienię się w majestatyczne drzewo? Rozpocznijmy więc dyskusję, serdecznie do tego zachęcam, chwalcie się co tam macie fajowego! Pozdrawiam.

Orange

  • Gość
Bkp na jebaju kupisz w dobrej cenie. Matki mleko uzywki za 110 funtow...
Ja mam we w stracie stare japonskie single. Szklanki niet, ale jest tlusto.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
SH4 :D
 
bardzo brzydko,  no no no no! :<

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Trilogy suite.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
wilkinson mwvs
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Trilogy suite.
a masz może jakieś nagrywki na tymże zestawieniu? Chętnie posłucham jak to biega, lata, skaka.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Trilogy suite.
a masz może jakieś nagrywki na tymże zestawieniu? Chętnie posłucham jak to biega, lata, skaka.


Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Trilogy suite.
a czy możesz zrobić zestawienie,  jak to BKP brzmi w stosunku do oryginalnych singli? Wiadomo,  że słuchanie YT jest fajne, ale od miarodajnych oględzin dalekie.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Trilogy suite.
a czy możesz zrobić zestawienie,  jak to BKP brzmi w stosunku do oryginalnych singli? Wiadomo,  że słuchanie YT jest fajne, ale od miarodajnych oględzin dalekie.

Tyle tylko, że widzisz, mój strat poza jesionowym korpusem, ma mahoniowy gryf i hebanową podstrunnicę, więc nie wydaje mi się, żeby coś Ci to dało. Zwłaszcza, że nie siedziały w nim jeszcze żadne inne przetworniki, więc średnio jest się do czego odnosić ;)

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
a czy możesz zrobić zestawienie,  jak to BKP brzmi w stosunku do oryginalnych singli?

Na moje uszy w tym wiośle BKP w stosunku do oryginalnych singli dają okrągłe 1 :D

Wprawdzie nie do strata ale ja gorąco polecam mostkowy Flat 50 - na moje uszka i mojego TeleRSa jest genialny ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A, nabije se posta - Kinmany niszczą system. Niewiarygodnie ciche w sensie brumu, brzmią niezwykle przekonująco. Niestety trudno dostępne, były w Guitar Project, ale rozkupyly. Chwilowo nie słyszałem nic lepszego, będę bardzo mile rozczarowany, jeśli BKP się zbliżą do tego poziomu, bo przyznaję że nie testowałem jeszcze singli od nich.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
A, nabije se posta - Kinmany niszczą system. Niewiarygodnie ciche w sensie brumu, brzmią niezwykle przekonująco. Niestety trudno dostępne, były w Guitar Project, ale rozkupyly. Chwilowo nie słyszałem nic lepszego, będę bardzo mile rozczarowany, jeśli BKP się zbliżą do tego poziomu, bo przyznaję że nie testowałem jeszcze singli od nich.

Mojego strata miałeś w rękach ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tylko widzisz, Twój strat ma jeszcze mahoniowy gryf i hebanową podstrunnicę, więc nie wydaje mi się zeby to Tobie coś dało :P :D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Tylko widzisz, Twój strat ma jeszcze mahoniowy gryf i hebanową podstrunnicę, więc nie wydaje mi się zeby to Tobie coś dało :P :D

Pytanie, czy dało Wróblowi? :D

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Tylko widzisz, Twój strat ma jeszcze mahoniowy gryf i hebanową podstrunnicę, więc nie wydaje mi się zeby to Tobie coś dało :P :D

Pytanie, czy dało Wróblowi? :D
skoro nawet nie pamięta... :<

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Dobra, tak serio, to pickupy mają bardzo niskie szumy (ja z kolei nie grałem na niczym z kinmanami, więc nie wiem, które szumią mniej), charakter bardziej modern, z trochę wyższym sygnałem. Fajne pipaki, chociaż wbrew opisowi na stronie, z p-90 nie mają zbyt wiele wspólnego. Mój straciak brzmi bardzo mało stratowo, ale cleany i crunche brzmią mega. Szklankę ukręcisz, mięchem też potrafi rzucić, bardzo selektywne, z trochę szerszym środkiem. I mają sporo punchu.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Miałem w rękach przez 3 minuty i trudno mi coś powiedzieć nie porównując bezpośrednio do właśnie strata, nie mówiąc o fakcie że na posiadaniu 3 singli - podobieństwa lwronkowego strata do real strata, się kończą i wcale nie czynię z tego zarzutu. Poza dysonansem estetycznym wiosło grało, stroiło i nie połamało się. Pierwsze koty za płoty. Widać po siódemce, że Autor wyciągnął wnioski i jest o niebo lepiej wizualnie.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
We Flame Bell II miałem: TEX MEX set oraz APG set (z opcją dual sound pod mostem z 2012 roku coś jak set dla Skawy z płyty Me & My Guitar bo wtedy też Andrzej dla niego robił).

W Lonestar Fendka mam Pearly Gates Plus i 2x Texas Special.

Teraz tak: Tex Mex - fajny singiel, tani set, Texas Special - rasowy singiel, APG - KURWIŁY I NIE SZUMIAŁY - bardzo fajny set ale prawie niespotykany na wtórnym rynku. Na szczęścia Andrzej robi cały czas nowe, ulepsza, poprawia, a w szufladzie leży mu kilka setów starszych - więc można traktować tę szufladę jako rynek wtórny.

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
We Flame Bell II miałem: TEX MEX set oraz APG set (z opcją dual sound pod mostem z 2012 roku coś jak set dla Skawy z płyty Me & My Guitar bo wtedy też Andrzej dla niego robił).

W Lonestar Fendka mam Pearly Gates Plus i 2x Texas Special.

Teraz tak: Tex Mex - fajny singiel, tani set, Texas Special - rasowy singiel, APG - KURWIŁY I NIE SZUMIAŁY - bardzo fajny set ale prawie niespotykany na wtórnym rynku. Na szczęścia Andrzej robi cały czas nowe, ulepsza, poprawia, a w szufladzie leży mu kilka setów starszych - więc można traktować tę szufladę jako rynek wtórny.

na wstępie dziękuję za szczegółowy opis,  jestem wzruszony :< jednak zapytam w ten sposób,  który z tych setów opiewał najklasyczniejsza szklanka,  bo to właśnie tego szukam. Na tyle jestem zły i nudny,  że mój strat większej ilości gajnu,  to w życiu na oczka swe nie ujrzy.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Dla mnie TEX-MEX :) ale testowałem za czasów posiadania Peavey Classic 30 i to PIĘKNIE GADAŁO RAZEM.

Texas-Special to taka podstawa Fendka już bardzo fajna. Niestety nie mam teraz PC i nie wiem jak gada na dość klasycznym ampie. MG Vulture no nie ma tego co miał PC na czystej :)

APG - nie szumią ale nie do końca ta szklanka dla mnie.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2015, 17:05:32 wysłana przez 2BeFree »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
3982 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2007, 20:42:27
wysłana przez Pan Sinner
2 Odpowiedzi
2879 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Paź, 2008, 10:23:57
wysłana przez nickos
14 Odpowiedzi
7597 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2013, 10:31:28
wysłana przez Zomballo
2 Odpowiedzi
1211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2015, 13:26:23
wysłana przez lwronk
31 Odpowiedzi
5959 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2015, 08:49:52
wysłana przez Zomballo