Autor Wątek: GTX36 - Les Paul z Korei - Test Recenzja  (Przeczytany 2774 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
GTX36 - Les Paul z Korei - Test Recenzja
« 11 Sie, 2015, 21:51:42 »
Witam,

dziś mały test gitary GTX36 Made In Korea. Ciekawy instrument który otrzymałem od Bartosza Paszkowskiego.

Solo niestety skopałem, co zauważyłem za późno, mówi się trudno.

Pozdr!

https://www.youtube.com/watch?v=T7Xx2ilxwt0&feature=youtu.be
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Nie uraź się, ale postaraj się nie być taki uberpoważny w tych recenzjach, bo w lekką pretensjonalność to wpada. 

Poza tym pierwszy raz widzisz w gitarze gryf o konstrukcji scarf-joint?

"Żaden epifon do 2000zł nie da..." really? Za 2000 cebulionów epifon dzisiaj ładuje amerykańską elektrownię, blokowane wszystko, long-tenon i jeszcze case gratis.
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Nie uraź się, ale postaraj się nie być taki uberpoważny w tych recenzjach, bo w lekką pretensjonalność to wpada. 

Poza tym pierwszy raz widzisz w gitarze gryf o konstrukcji scarf-joint?

"Żaden epifon do 2000zł nie da..." really? Za 2000 cebulionów epifon dzisiaj ładuje amerykańską elektrownię, blokowane wszystko, long-tenon i jeszcze case gratis.

Na szybko musiałem to nakręcić, dlatego spinka była ;) poza tym, wcześniej były uwagi od osób, że za luźno, więc wiesz, nikomu nie doradzisz.

A co do Epi choćby nie wiem za ile, serio, nie ma tego feela, zresztą nawet dwa testy wcześniej był test Epi Custom. Dla mnie to inna liga, czy coś gada jak powinno czy tylko tak gadać by chciało.

Jeszcze co do scarf-joint, to właśnie nie jest to, zwróć uwagę na zdjęcie, to nie jest to. Główka nie jest wklejona pod kątem, tylko doklejona jak dwa klocki, nie wiem czy się dość jasno wyraziłem.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Nie uraź się, ale postaraj się nie być taki uberpoważny w tych recenzjach, bo w lekką pretensjonalność to wpada. 

Poza tym pierwszy raz widzisz w gitarze gryf o konstrukcji scarf-joint?

"Żaden epifon do 2000zł nie da..." really? Za 2000 cebulionów epifon dzisiaj ładuje amerykańską elektrownię, blokowane wszystko, long-tenon i jeszcze case gratis.

Na szybko musiałem to nakręcić, dlatego spinka była ;) poza tym, wcześniej były uwagi od osób, że za luźno, więc wiesz, nikomu nie doradzisz.

A co do Epi choćby nie wiem za ile, serio, nie ma tego feela, zresztą nawet dwa testy wcześniej był test Epi Custom. Dla mnie to inna liga, czy coś gada jak powinno czy tylko tak gadać by chciało.

Jeszcze co do scarf-joint, to właśnie nie jest to, zwróć uwagę na zdjęcie, to nie jest to. Główka nie jest wklejona pod kątem, tylko doklejona jak dwa klocki, nie wiem czy się dość jasno wyraziłem.

Scarf-joint z tego co mi wiadomo to piękne łukowate łączenie przed główką. To nie wiem jak się zwie ale w Epip aktualnych widziałem już kilka razy. Pewnie dodatkowe wzmocnienie główek co odpadają się ułamując :) Tak jakby ktoś doklejał kawałek drewna wzmacniając główkę - bo chyba cała nie jest doklejana tylko taka jakby listwa na dole?

Co do Epi vs. ten się nie wypowiem. Ostatnie fajny jakiego trzymałem w łapie i nie było czuć tej lekkości i plastiku to był mój MIK z 1998 roku kupiona nowa w sklepie - fajne, ciężko, brzmiące wiosło - na org. pipakach Epi po woskowaniu dawała pięknie radę :)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Tutaj masz o co mi chodzi, zwykle scarf-joint masz jakiś jak te:



Tutaj, masz coś takiego, specjalnie zaznaczyłem pozycję siodełka, bo łączenie jest sporo za nim:

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
No jak tak wygląda to klejenie, to zwracam honor, jednocześnie wtórując pytaniu "wtf?".

Odnośnie Epi, to potrafią zaskoczyć ostatnio. Moim zdaniem jeśli ktoś ma do wydania 2k na Les Paula, to w zasadzie powinien iść do sklepu po Epi LP Tribute i po temacie.
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ja wlasnie takie łączenie miałem w Epi Std...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
10931 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2011, 08:21:38
wysłana przez wuj Bat
25 Odpowiedzi
26368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2015, 10:47:36
wysłana przez Orange
0 Odpowiedzi
1579 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2015, 16:56:05
wysłana przez Stivo2005
0 Odpowiedzi
1894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2015, 18:09:29
wysłana przez Stivo2005
0 Odpowiedzi
1124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2022, 19:25:42
wysłana przez dari555