Autor Wątek: Zamknięte słuchawki do grania PODach i innych wynalazkach...  (Przeczytany 7995 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Tak jak w temacie, co polecacie ? Wcześniej miałem Senheisera HD 201 i  w sumie byłem zadowolony, jednak teraz chciałbym spróbować czegoś innego. budżet -  do ok. 150 zł.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Superlux 668 coś tam, był całty topik o nich włącznie z modami tych słuchawek.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Superlux 668 coś tam, był całty topik o nich włącznie z modami tych słuchawek.
i po tym temacie wciąż polecasz te słuchawki? :D
i always go full retard

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Same słuchawki, hm, w sumie, w tym budzecie zdecydowanie tak.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
W kategorii value for money polecam PreSonus HD7 Semi-closed Back Studio Headphone. To nie do końca to co szukasz, ale sound jest naprawdę przyzwoity.

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Superlux 668 coś tam, był całty topik o nich włącznie z modami tych słuchawek.

ale to chyba nie są zamknięte? tak w ogóle do autora topiku, nie wygodniej w dokanałowych? ucho się tak nie grzeje i po godzinie grania nie ma się ochoty pier... to w cholerę

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Zamknięte są bodajże Superluxy 681, polecam wersję evo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Creative Aurvana Live. A najlepiej wersję 2. To poza budżetem, ale naprawdę polecam.
Paczki z głów!

Franq

  • Gość
Jak po tym Senheiserach kupisz Superluxy to będzie Ci smutno. Poszukaj czegoś innego!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Mam nadzieję, że prawisz z doświadczenia, a nie uprzedzenia ;).
Paczki z głów!

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Ja polecam bezprzewodowe. Używam AKG k 912.  To model otwarty pozwala zachować kontakt z baza. Nie musisz się motac w kable i możesz wierzgac na długość kabla gitarowego a jak masz bezprzewod to po całej chacie i w ogródku. Dźwięk gorszy niż w przewodowkach ale wygoda nieporównywalna. Przy zakupie należy uważać bo niektóre modele mają wyraźną latencje dźwięku. Wada- źródło dźwięku podłączasz  do stacji dokującej a więc granie na wynalazkach typu amplug odpada.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Superlux 668 coś tam, był całty topik o nich włącznie z modami tych słuchawek.

ale to chyba nie są zamknięte? tak w ogóle do autora topiku, nie wygodniej w dokanałowych? ucho się tak nie grzeje i po godzinie grania nie ma się ochoty pier... to w cholerę

Oo, widzisz. Słusznie. Ja mam jakieś zamknięte tanie 669 czy cuś i byłyby nawet strawne, gdyby właśnie nie fakt, że po 15 minutach łeb boli. No kuźwa. Ja chcę fajne słuchawki dokanałowe! Czy te Superluxy 381 za parę złociszy są ok? Jak mam rozumieć, że tam jakiś bas jest dopalony? Czy to je dyskwalifikuje w kontekście interesującym założyciela wątku?

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Ja polecam bezprzewodowe. Używam AKG k 912.  To model otwarty pozwala zachować kontakt z baza. Nie musisz się motac w kable i możesz wierzgac na długość kabla gitarowego a jak masz bezprzewod to po całej chacie i w ogródku. Dźwięk gorszy niż w przewodowkach ale wygoda nieporównywalna. Przy zakupie należy uważać bo niektóre modele mają wyraźną latencje dźwięku. Wada- źródło dźwięku podłączasz  do stacji dokującej a więc granie na wynalazkach typu amplug odpada.
Reasumując:
-latencja
-jakość dźwięku
-cena
-awaryjność
-baterie (ciężar?)

+można posłuchać muzyki w całym domu ( no do grania to nie, bo i tak jesteś już na kablu).

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Superlux 668 coś tam, był całty topik o nich włącznie z modami tych słuchawek.

ale to chyba nie są zamknięte? tak w ogóle do autora topiku, nie wygodniej w dokanałowych? ucho się tak nie grzeje i po godzinie grania nie ma się ochoty pier... to w cholerę

Oo, widzisz. Słusznie. Ja mam jakieś zamknięte tanie 669 czy cuś i byłyby nawet strawne, gdyby właśnie nie fakt, że po 15 minutach łeb boli. No kuźwa. Ja chcę fajne słuchawki dokanałowe! Czy te Superluxy 381 za parę złociszy są ok? Jak mam rozumieć, że tam jakiś bas jest dopalony? Czy to je dyskwalifikuje w kontekście interesującym założyciela wątku?

Od dawba używam tych dokanałowych superluxów na próbie i dają radę na tyle, że nasz basmen nabył sobie takie same, ja mam tylko porównanie z półotwartymi słuchawkami ale on miał do czynienia z przeróżnymi modelami z różnych półek cenowych bo robi przy nagłośnieniu w Teatrze Wielkim i jak dla niego za te 70 zeta to jest bardzo dobra opcja, jak chcesz to Ci użyczę i sam obadasz czy warto

Franq

  • Gość
Mam nadzieję, że prawisz z doświadczenia, a nie uprzedzenia ;).

Oczywiście. HD 202 mam, HD 201 osłuchiwałem a Superluxy miałem w pracy.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Dokanałówki (ja używam Shure SE215) robią świetną robotę na próbach, graniu live, itp., ale w moim mniemaniu wielogodzinne ćwiczenia w nich to średni komfort... ale co kto lubi :)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Mało doświadczenia mam z dokonałowymi - dotychczas było mi niewygodnie oraz musiałem je ciągle dociskać, by słyszeć bas, a próbowałem różnych rozmiarów tych gumowych nakładek.

Z zenkami nie narzekałem na wygodę, ale kabel to tam musiałem lutować ze 100 razy chyba....

Co polecacie z tych dokanałowych superluxów ?

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
HD381F

Ni ma w Polszy... Tylko te dobasione :( W Thomannie są.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven


HD381F

Ni ma w Polszy... Tylko te dobasione :( W Thomannie są.

Life... dla 70 ziko to szkoda się szarpać. Te normalne HD381 mają taki chujobas, który mi osobiście nie leży.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300

Life... dla 70 ziko to szkoda się szarpać. Te normalne HD381 mają taki chujobas, który mi osobiście nie leży.

Ech w dupie tam, i tak muszę sobie kupić tremol-no, którego też nie widzę nigdzie dookoła, więc zapewne i te butt-plugi dorzucę do koszyka.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Unitra ostatnio kontratakuje ;).
Paczki z głów!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Mój znajomy ma te nauszne Unitry i to jest dno i kilka metrów mułu w tej cenie. Wykonanie jeszcze gorsze niż Superluxów - strasznie plastikowe i delikatne, mała scena, mało neutralne (bez equalizera ani rusz). Gdyby kosztowały 50 zł, max 100 - rozmowa byłaby inna, ale za dwa razy tyle - porażka.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Nie ma kurwa lekko :) Wydać kilkaset ziko na dobry sprzęt, to jak wiadomo nie problem, ale kupić już coś przyzwoitego moneywise to czasem karkołomny wyczyn.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
9870 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 23:55:41
wysłana przez majkelk
5 Odpowiedzi
1707 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2012, 17:57:11
wysłana przez Bjørn
3 Odpowiedzi
3589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2012, 23:18:07
wysłana przez Ghost_of_Cain
2 Odpowiedzi
2211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2014, 21:35:17
wysłana przez hector
46 Odpowiedzi
13701 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2022, 11:08:58
wysłana przez Omlet