Autor Wątek: ósemki a wygoda grania  (Przeczytany 35470 razy)

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Odp: ósemki a wygoda grania
« Odpowiedź #25 17 Kwi, 2016, 09:16:31 »
Jeszcze odnośnie gryfów  jebanezów.  Jest różnica w wykończeniu gryfów w różnych modelach. Jak  miałem RGA7 warstwa lakieru na gryfie była  lepszej jakości. Gryf pod ręką bardziej śliski i pod światło było widać grubszą warstwę i  lepszej jakości polerkę. Jak zmieniłem na na  RG8 jakość lakieru  była wyczuwalnie pod ręką o wiele gorsza ,bardziej matowy, tępy  pod łapą , ewidentnie cieńsza warstwa i były wyczuwalne  pod ręką na całej długości gryfu  mikropaprochy poprzyklejane w trakcie lakierowania gryfu. Jak zmieniłem na RGIR28FE gryf był wyczuwalnie lepszej klasy, nawet  lepiej  niż w RGA7 ,czyli lakier inny, grubsza warstwa ,bardziej śliski i polerka pod światło dobra (błyszczy sie  jak psu jajca ) , bez żadnych poprzyklejanych mikropaprochów. Sie lepiej i wygodniej gra  :). To tak odnośnie wygody grania
Ktuś na fejsie dzisiaj wstawił to zdjęcie w innym kontekście ale o takie cuś mi chodziło w moim opisie co do różnicy wykończenia gryfów  miedzy  RGA7, RG8, RGIR28FE, pytanie czy gryfy jebaneza są lakierowane czy olejowane nie wim, nie znam się ,może ktoś będzie wiedział.Warstwa jest na tyle cienka że trudno to określić , wiem tylko że gryf w RG8 w porównaniu  z tymi które wymieniłem jest gorsze ( sugeruje to że to budżetowa gitara ?),Jeżeli to jest lakier  na gryfie to znaczy że co ?......jebanezy są zjebane i do dupy?
 
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
7356 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2010, 09:14:36
wysłana przez Quinix
2 Odpowiedzi
2002 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2011, 15:49:22
wysłana przez Lothar
10 Odpowiedzi
9892 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 23:55:41
wysłana przez majkelk
23 Odpowiedzi
12659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Mar, 2016, 01:16:02
wysłana przez 7Mati7
7 Odpowiedzi
6602 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2013, 11:51:05
wysłana przez gos.sebastian