Autor Wątek: [NGD] Kolejna brzydka gitara... :D  (Przeczytany 7869 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
[NGD] Kolejna brzydka gitara... :D
« 12 Lip, 2015, 18:54:26 »
@frost07 nie zdążył :D, to ja się pochwalę. ;)

Trochę spontaniczna akcja, ale jednak trochę lekko zamotanej historii się za tym kryje. W każdym razie mam słabość "brzydkich", surowo wykończonych gitar. :) Sam kształt Carvina nie jest szczególnie imponujący, ale jakość wykonania i detale naprawdę robią bardzo dobre wrażenie. Lepszy brak bindingu, niż jakiś popękany. Lepszy brak lakieru, niż wiosło grubo zalane chemią i kiepsko wypolerowane. Tutaj kompletnie nie ma się do czego przyczepić. :)
Przyda mi się też odpoczynek od bolt-on z mahoniu i klonu. :)
Surowe fakty:
Klonowy gryf i top, olchowe "skrzydła", hebanowa podstrunnica ze stalowymi progami, radius 14 cali.
Pickupy to Carvin C22, 5-way switch, 1xvol, 1x tone.
Skala 25,5''
Blokowane klucze Sperzel.
Pickupy miło zaskakują! Są bardzo uniwersalne, gitara daje bardzo przyjemne cleany, a w przesterach dźwięk jest bardzo "szybki" i selektywny. Zdecydowanie nie zamula, ale i nie wali górą po uszach.
Gryf ma bardzo fajny profil. Grając na Ibanezie myślę sobie: "ale fajny, cieniutki gryf", grając na Framusie: "kawał solidnego, ale przyjemnego gryfu!". Tutaj po prostu się gra i nie myśli o tym. ;) W połaczeniu z hebanową podstrunnicą i stalowymi progami jest niesamowicie wygodnie i przyjemnie!
Jedyne rzeczy, do których mógłbym się przyczepić, wynikają tylko z moich przyzwyczajeń, czyli płaski top, na którym trochę inaczej mi się ręka układa i podstrunnica mogłaby być nieco bardziej płaska, chociaż 14 cali to już i tak chyba bardziej modern, niż vintage. ;)


















Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
To chyba "najtaniej" wyglądający carvin jakiego widziałem, okropność w pierwotnej postaci  :devil:

Ale jak gra to chyba nie ma do czego się dojebać, HNGD :D
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Fajna! Sprzedam Arie :P

Bo ja wiem czy najtaniej wygląda? Na żywo czuć jakość jak tylko spojrzysz ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Że 'brzydka' to bym nie powiedział. Wygląda na solidny badyl. Gratulejszyn ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Niby w takim wykończeniu powinna wyglądać "tanio" i jak np. nie podoba mi się wizualnie 99% tych wszystkich domowo zdzieranych, surowych topów w woskowym wykończeniu, to tutaj naprawdę klasa. Tuliłbym.
Spoiler

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
To chyba "najtaniej" wyglądający carvin jakiego widziałem, okropność w pierwotnej postaci  :devil:

Ale jak gra to chyba nie ma do czego się dojebać, HNGD :D

Właśnie dobrze, że tak wygląda. Ile to widziałem DC127, które wyglądały tak mega chujowo TANIO i tandentnie, że szkoda gadać. Tu jest na prawdę fajnie. Gratzy ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Zomballo

  • Gość
Piękna taka nagusieńka! Gratulacje! ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Nie wygląda tanio, wręcz przeciwnie. Wiem, bo ograłem u poprzedniego właściciela ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Winycj takich brzydkich gitar.

Gratki.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Zajebista ! i jak na carvina ładna.

Offline lefty

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
Brzydka i zarazem piękna. Nie da się koło niej przejść obojętnie. Widać klasę wykonania. Gratulacje.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jak Ci się nie podoba to mi oddaj. Mi się podoba bardzo. Simple as fuck... Kulturalna, skromna i zajebista. Nie ma niepotrzebnych bajerów.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Kurcze, a ja jej szukam po domu i nie mogę znaleźć! :D
'-'

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Gratzy! Cytując klasyka "Skromna jak skurwol"  :D Grys prezentuje się bardzo ładnie. Uwielbiam heban nieskalany żadnym bindingiem czy markerami.
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Gratulacje dla Maciusia :). Coś jest w tej gicie!

Wgl chyba jestem jedyną osoba na tym forum której podobają się Carviny...
Ale po prostu uwielbiam takie niczym nie poparte teksty, jak tanio i szybko sobie dodać, bo przecież nie po ankiecie paru tysięcy userów. W rzeczywistości nie spytał o opinię nawet jednego, czemu też nie zignorować wszystkich wpisów powyżej... ;)
Paczki z głów!

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Ten akurat zbiera dość pochlebne opinie, ale poprzedni Carvin, którym chwalił się @aciek_l już tak miło nie został przyjęty. Zwykle jak pojawia się gdzieś na forum wzmianka o Carvinach albo zdjęcie to lecą same hejty na te wiosła za dizajn i zaczyna się porównywanie do mydelniczek, japońskich budżetów z lat 80 etc. Także moja opinia o tym, że Carviny nie cieszą się uznaniem na forum poparta jest setkami postów różnych użytkowników w innych wątkach. Także radzę najpierw zrobić research i dopiero potem się dopierdalać ;)

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
@aciek_l czy to "efekt poznańskiego zlotu" ;)?

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
zajebiscie sie prezentuje!

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Ale Ty sobie zdajesz sprawę, Adam, że ja Cie teraz będę nachodził tak długo aż mi ją sprzedasz? :D
It's always nice to have a penis.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
woah, superancka, minimalistyczna, coś między wczesnym roccocociem, a późnym neosocjalizmem.

daję okejkę :tak:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ale Ty sobie zdajesz sprawę, Adam, że ja Cie teraz będę nachodził tak długo aż mi ją sprzedasz? :D

Zapraszam. :D Aczkolwiek póki co będę się pozbywał innego "Twojego ulubionego mojego wiosła". ;) Coś innego jest w drodze, a nie ma miejsca na stojaku. ;)


Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Framusa będziesz puszczał, powiadasz? :D
It's always nice to have a penis.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Skala 25,5''

Mała poprawka, z tego co pamiętam to skala 25" ;)
'-'

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Tak jest, nie wiem skąd mi się te 0,5 cala wzięło. ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2009, 07:42:52
wysłana przez nikt
25 Odpowiedzi
18800 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2011, 23:55:41
wysłana przez Bjørn
16 Odpowiedzi
3398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2011, 19:50:04
wysłana przez Sulphur
6 Odpowiedzi
3839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2013, 19:15:52
wysłana przez peterrw
12 Odpowiedzi
1838 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Paź, 2013, 22:26:53
wysłana przez Aston