Autor Wątek: [NGD] Kolejny klasyk w stajni ... kryzys wieku średniego?  (Przeczytany 2053 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Od czasu jak dorwałem Gibsona przestałem szperać po Allegro i OLX ... przynajmniej po tych słowach kluczowych :) ale z racji, że ciężko pozbyć się nałogów nie zablokowałem w/w portali :)

Gibons fajny klasyczny, mięso, ciepełko, pełnia i w ogóle och i ach :) ale coś ciągle mnie kusiło pod łapą :)

Tak zacząłem szukać strata. Założenie było jedno 1,5k, MIM bo USA raczej nie osiągalny przynajmniej w zadowalającym mnie stanie techniczno-wizualnym, nie czarny, czerwony, niebieski czy inny tam dziwny monolitowy kolor. No i jakby się udało to nie koniecznie standardowa wersja.

Okazało się, że budżet pozwala na spoty nawet wybór: kolorków kilka, podstrunice 2 różne do wyboru, roczniki też od 90's do 2012 przesiew, z przystawkami, bez, do remontu małego, igły ... generalnie jak w dobrym sklepie.

Ale jak to często ze mną bywa, marudzę i jakoś podświadomie szukam po najmniej oczywistych wyborach tam gdzie słabo widać fotki, opis jest mega lakoniczny i kończy się na "Fedner Meksyk idealny ..." :)

Tak właśnie trafiłem na dziwnego na pozór strata. Biały (trochę już zaczyna łapać tą postarzałą kremowość), uklad SSH (humb z napisem znanym, oklepanym i lubianym), fotki takie se, kontakt mało kontaktowy i lakoniczny. Po zdjęciach myślałem, że na bank modowane wiosło.

Kilka trudnych telefonów i ryzyk fizyk bo nawet nie mogłem dostać fotek - koleś nie wysyła maili :) i jest ...

Fender Deluxe Lonestar Stratocaster 100% org. nigdy nie ruszany (wkręty nie chciały wyjść z drewna bo jak wkręcili w fabryce tak zostało do dziś).

Specka:

Body wood: Alder

Neck shape: C modern
Material: Rosewood
Radius: 9.5"
Fret size: Medium jumbo

Neck: Texas Special single-coil
Middle: Texas Special single-coil
Bridge: Seymour Duncan Pearly Gates Plus (robiony tylko dla Fendera i tylko tam dostępny) - nowe obecnie mają czarnego humba od Fendera :)

Także, tego no ... wyczyszczona, wieczorem żona dowiezie struny  :facepalm: ja z dzieciami ona w miasto poszła :)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Po zdjęciach widać, że stan zacny.  Gratuluję ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Lonestary są przezacne, gratuluję i trochę zazdroszczę.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
jeszcze nie jest tak źle z tobą, bo przynajmniej ma hambakiera!
i always go full retard

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
jeszcze nie jest tak źle z tobą, bo przynajmniej ma hambakiera!

no i to bez polutowanej opcji coil-tap

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2009, 20:38:24
wysłana przez g-zs
9 Odpowiedzi
6398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2009, 21:56:20
wysłana przez Draiman69
6 Odpowiedzi
1774 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2012, 01:00:26
wysłana przez mondomg
2 Odpowiedzi
1981 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2014, 06:48:37
wysłana przez PrzemekSki