Autor Wątek: Lutownik pikałków we Wrocławiu  (Przeczytany 1209 razy)

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Lutownik pikałków we Wrocławiu
« 03 Lip, 2015, 01:22:30 »
Heyah,

znacie może jakiegoś dobrego lutownika pikałków i gitarowej elektrowni we wrocławiu/okolicach? Chodzi oczywiście to nienaganną jakość i "po taniości"  :headbang:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Heyah,

znacie może jakiegoś dobrego lutownika pikałków i gitarowej elektrowni we wrocławiu/okolicach? Chodzi oczywiście to nienaganną jakość i "po taniości"  :headbang:

 ::)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Imo 200zł za dwie godziny pracy to trochę zbyt wiele, a wiem że są magicy co po 50-100zł ogarniają temat i wszystko śmiga jak powinno, gdybym nie zmieniał karty w telefonie to pewnie topiku by nie było, bo numer do jednego takiego gościa miałem ;).

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
W niedzielę jestem we Wro i moge Ci zrobić. Co tam trzeba?
mniut i piah

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kto bierze 200zł za polutowanie pikałków?????
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Konik1883

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Mogę to wykonać w godzinę,przełacznik 5-cio pozycyjny?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Mogę to wykonać w godzinę,przełacznik 5-cio pozycyjny?

przecież nawet nie powiedział co chce zrobić  :facepalm:

Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Zwykły les paul, 3 pozycyjny przełącznik 2xtone z push pullem , 2x volume. gdzieś albo zły lut zrobiłem, albo kabel uszkodziłem bo brumi menda, a mi już sił brakluje by się tym katować - trzeba więc zlecić to komuś kto ogarnia coś. Odpisałem na PW :).

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Szkoda, że wcześniej się nie odzywałeś, jak jeszcze siedziałem we Wro. Byśmy to na spokojnie u mnie załatwili ;) A teraz to ja na wakacjach sobie chillout, drynky z palemko, pełen luz i sukces.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Sprawa wczoraj wypłynęła także nie było możliwości niczego zaplanować, a potrzebuje w sumie gitare mieć sprawną na wtorek ;0