Autor Wątek: Aparat cyfrowy - kompakt do 1000 zł  (Przeczytany 1438 razy)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Aparat cyfrowy - kompakt do 1000 zł
« 25 Gru, 2008, 22:50:18 »
Panowie, co byście polecili? Ja się w temacie nie poruszam zbyt dobrze. Kompakt dlatego, że mały i poręczny. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2009, 15:09:30 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
nie wiem co w tych widelkach bedzie najlepsze, bo swoj aparat wybieralem 2 lata temu i to w innym kraju, ale napisze Ci na co zwrocic uwage. Przedewszystkim nie ilosc pixeli, bo w rezultacie i tak nastawisz na 2-4mega pix, a na jakosc fot w slabym oswietleniu, np., w domu. Moj robi przeswietne fotki na wolnym, powietrzu w kwiecie dnia, a daje dupy nawet przy pokojowym oswietleniu (bez lampy, IMO fotki z lampa ssą), poza tym funkcja makro bardzo sie przydaje. Wszystkie fotki z moich recenzji robilem moim aparatem kompaktowym, cena chyba byla 320 funtow bez kart pamieci.

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
g9 może znajdziesz do 1000, chociaż g10 ma już szeroki kąt ale dużo droższy
 PANASONIC TZ5 ma szeroki kąt od 28
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jako zatwardzialy Canonowiec tez polecam kompakty z serii G. mam nadal G5, znajomy ma G6 - sa spoko. G7 podobno wpadka, kolejne cyferki sa chyba znow niezle.
Łe tej.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
jako zatwardzialy Canonowiec tez polecam kompakty z serii G. mam nadal G5, znajomy ma G6 - sa spoko. G7 podobno wpadka, kolejne cyferki sa chyba znow niezle.
+1. Canony są naprawdę ok.