Autor Wątek: Naklejki  (Przeczytany 4597 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Naklejki
« 19 Gru, 2008, 20:48:40 »
Szukałem ostatnio jakiegoś hardkorowego pomysłu na prezent na święta dla siebie. I w końcu trafiłem. Oferta jak nigdy dotąd, tylko dwa złocisze za naklejkę i do tego wspieram jakiś hooyowy portal pełen noobów i kanapowych wymiataczy, którzy ponoć (uwaga!) rekompensują sobie pewne braki siódmą struną w gitarze. Jako że zawsze wysyłałem jakieś drobne na wioski dziecięce i tym podobne akcje, zdecydowałem się w końcu.

Kontakt ze sprzedawcą był świetny, pogadaliśmy se od serca. Kompetentnie poinformował mnie o tym, jakie kroje naklejek są do wyboru, ba, nawet doradził mi, co wybrać. Równie kompetentnie przedstawił ofertę pod względem rozmiarów. Wierzcie lub nie, nie łatwo jest wybrać fajny prezent na święta, taki który się spodoba.
Zdecydowałem się w końcu. Zapłaciłem przelewem na konto, przesyłka została wysłana dzień później i po dwóch kolejnych dniach do drzwi mych zadzwonił listonosz. Życie moje miało, w przeciągu sekund, zmienić się diametralnie.

Otworzyłem kopertę. Pierwsze co zauważyłem, to staranne pakowanie - naklejki, dla bezpieczeństwa, zostały zabezpieczone nieprześwitującą tekturką (wiadomo przeż że poczta kradnie), a także superfolią (podejrzewam że użyto folii Jan Niezbędny model 311B) i taśmą jednostronnie klejącą.
Rozdarłem opakowanie jak dzikus, a powiem wam, że nie było to łatwe, im bardziej rozdzierałem, tym dalej byłem od naklejek. To pewnie również zabezpieczenie przed pocztowcami, prędzej by się wkręcili w tą folię, niż otworzyli. Ja szczęśliwie miałem pod ręką skalpel i maczetę.
Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika Tolein]naklejki 1[/url]

Naklejki przede wszystkim zaskoczyły mnie rozmiarem. Może trudno byłoby mnie całego obkleić taką porcją (łącznie dostałem 9), ale mimo to są monstrualne. Także nieźle idą w grubość. To świadczy o przywiązaniu najwyższej wagi do jakości podczas produkcji i gwarantuje nam wieloletnie używanie bez śladu zniszczeń.
Czytałem wcześniej opinię, że naklejki zostały niedokładnie wycięte, ale jak zapewnia sprzedawca, to pewnego rodzaju customizacja, mianowicie mamy możliwość pozostawienia na naklejkach lekkiego białego bindingu (świetnie wygląda!), można też ten binding zrobić lekko krzywy, co czyni naklejkę jeszcze bardziej sexi!
Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika Tolein]naklejki 2[/url]

Przede mną jeszcze testy naklejek w terenie (zobaczymy jak reagują na kwaśne opady deszczowe oraz temperatury na obu biegunach), ale już jestem z nich zadowolony, a konkretniej z jednej, bo jak na razie tyle wykorzystałem.
Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika Tolein]naklejki 4[/url]

W dużym skrócie:
+ świetna, przemiła obsługa, bardzo dobry, ekspresowy kontakt, zero zbędnego czekania na przesyłkę
+ rozmiar naklejek, także grubość
+ dizajn
+ niesamowicie wysoki współczynnik jakość/cena
- chodzą ploty że Harv i tak wszystko przepije i dalej będzie jojczył, że nie ma kasy na utrzymanie serwera
Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika Tolein]naklejki 6[/url]

Uwagi:
Ten tekst nie jest wcale tendencyjny, a mi nikt nie zapłacił za jego napisanie.
Na forografii nr. 2 należy też zauważyć, że bez młota nie robota.
Proszę nie traktować mnie zbyt poważnie... xD
Nie mam nic do pocztowców, to tylko taki żarcik... :>
Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika Tolein]naklejki 7[/url]

P.S. Mam kilka tych naklejek, jeśli ktoś z Warszawy albo okolic, to zamiast płacić 2zł za naklejkę + 4,50zł za przesyłkę, niech do mnie napisze na gadu, odstąpię ze swoich zapasów za te 2zł oraz dobrowolną opłatę przesyłkową, która w tej chwili wynosi 50gr/naklejka (tyle mi wyszło za przesyłkę na jedną).
« Ostatnia zmiana: 21 Gru, 2008, 02:14:16 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Naklejki
« Odpowiedź #1 19 Gru, 2008, 20:57:13 »
Kurwa popłakałem się i prawie udławiłem butelką  ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Naklejki
« Odpowiedź #2 19 Gru, 2008, 20:58:02 »
no kurde leze i kwicze

dzieki men za poprawe humoru :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Naklejki
« Odpowiedź #3 19 Gru, 2008, 23:36:40 »
Lol :D Widac, jak user chce, to potrafi napisac rzeczowa recenzje!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Naklejki
« Odpowiedź #4 20 Gru, 2008, 10:11:25 »
Czad ,dobra recka man :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Naklejki
« Odpowiedź #5 29 Gru, 2008, 21:50:34 »
jebnołem na ryj  :devil: :D :D

nie wiem czemu przeoczyłem ten temat :D

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Naklejki
« Odpowiedź #6 29 Gru, 2008, 23:01:30 »
A ja na cyce :D Najlepsza recenzja na serwisie! Czemu to jeszcze nie jest w dziale Testy? ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
30 Odpowiedzi
8703 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2015, 15:17:20
wysłana przez frost07