Autor Wątek: Wyłudzacz?  (Przeczytany 1347 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Wyłudzacz?
« 27 Kwi, 2015, 09:55:32 »
Hejho :)

Jak wiadomo mam do sprzedania gitarę, no i pewnego razu dostałem smsa z bramki od pewnego Irlandczyka, wszystko szło całkiem spoko do pewnego momentu. Mianowicie dzisiaj rano dostałem następującego maila:

Spoiler
No i teraz chuj nie wiem co z tym robić, jedyne co to na razie czekam czy hajs jakoś nie wpłynie niedługo. Zastanawia mnie szczególnie ta Nigeria. Gość wcześniej wspominał że jest marynarzem więc może tam stacjonuje ale kurwa coś perfidnie mi nie halo...

Pomoże ktoś? Bo zaczynamy się z @youshy gubić w tych kurwa zeznaniach :(


Spoiler

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #1 27 Kwi, 2015, 10:10:58 »
Miałem takie maile kiedyś. Fejk. Napisz cokolwiek mu na maila odpowie z automatu następną wiadomość. Chciał tak kupić mój piec potem wiosło. Czarnuchy robią przekręty na hajs, amerykańce się na to nabierają. Jakoś to się nazywa nawet.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #2 27 Kwi, 2015, 10:18:04 »
There's no future in Nigeria...

:D

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #3 27 Kwi, 2015, 10:18:37 »
Miałem takie maile kiedyś. Fejk. Napisz cokolwiek mu na maila odpowie z automatu następną wiadomość. Chciał tak kupić mój piec potem wiosło. Czarnuchy robią przekręty na hajs, amerykańce się na to nabierają. Jakoś to się nazywa nawet.

To jest wariacja n/t "Nigeryjskiego ksiecia" :D czeka na mnie spadek do odebrania, musisz mi pomoc wplacajac tyle i tyle a podziele sie z Toba bogactwami :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #4 27 Kwi, 2015, 10:20:43 »
Przekręt nigeryjski. Klasyka gatunku. ;)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #5 27 Kwi, 2015, 10:37:40 »
Kazda transakcje nalezy sprawdzac na koncie paypal, nawet jak sie dostanie maila, ze niby kasa jest na koncie. Te czarnuchy z Nigerii robia sie coraz cwansze i coraz lepiej podrabiaja maile, ktore wygladaja jak te prawdziwe z PayPal. No a poza tym stary, Western Union, koles Ci kaze isc cos gdzies placic? Od razu z miejsca widac, ze scam. Powiedz mu, zeby spierdalal i nie marnuj swojego czasu.
Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #6 27 Kwi, 2015, 15:35:29 »
Country : Nigeria.
no stary, jeszcze pytasz?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #7 27 Kwi, 2015, 16:40:00 »
@Johnny pytam bo bydlak sprytny najpierw mnie przez 4 maile przekonywał że jest robi w marynarce wojennej... :(

Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #8 28 Kwi, 2015, 08:39:52 »
@Johnny pytam bo bydlak sprytny najpierw mnie przez 4 maile przekonywał że jest robi w marynarce wojennej... :(

Spoiler

Dobrze ze nie w NASA,  i tak był skromny ;)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Wyłudzacz?
« Odpowiedź #9 28 Kwi, 2015, 09:20:00 »
W NASA to ja robię :P  Też kiedyś miałem takiego klienta. Napisałem że jest jebanym, śmierdzącym, obrzydliwym oszustem i żeby się odpierdolił, a ten beztrosko słał kolejne maile że gorąco zainteresowany kupnem :D