Autor Wątek: Frontside - Teoria konspiracji  (Przeczytany 23158 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Na tej chociaz gitary brzmia "przyjemnie" ale uwazam ze to infantylna muzyka nie wspominajac o tekstach które sa po prostu zenujace momentami. Kompletnie bez sensu dla mnie jest to ze oni chca brzmiec jak całe setki kapel z "stamtad" brzmi teraz tylko w polskim wydaniu. Chyba juz z tego wyrosłem  :-\ Strata czasu

Jak już wcześniej wspomniałem muzycznie całkiem fajnie. Normalne metalowe granie. Czego chcieć więcej. Poza tym nie rozumiem jak można "wyrosnąć" z metalu... :) Jeśli tak jest to wcześniej było pozerstwo bo z metalu się nie wyrasta! ;)
Kurna czy ja powiedziałem ze wyroslem z metalu człowieku? Dla mnie ten zespół jest słaby i tyle,jestem wybredny moze ale mi sie nie podoba i tyle. Zresztą chyba nie bedziemy sie spierac kto jest metalowym prawdziwkiem a kto nie,to nie www.forum.metal.pl :devil: Nowy Napalm Death "Time Waits For No Slaves" to jest urywajaca jaja płyta a nie Frontside  :headbang:
« Ostatnia zmiana: 10 Gru, 2008, 14:51:41 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja przed chwilą obejrzałem sobie DVD dołączone do tej płyty, na którym jest pokazany proces tworzenia płyty.
Dawno takiego gówna nie obejrzałem. Amatorszczyzna i żal. Brak sprzętu, umiejętności i wiedzy("W tym utworze zastosowaliśmy metrum 138" => żal.pl).

Magiczna rola ZEDa na tej płycie(ten człowiek jest naprawdę niesamowity).
:/
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
("W tym utworze zastosowaliśmy metrum 138" => żal.pl).

a może chodziło o 13/8? ;D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Po obejrzeniu tego dvd myślę, że już bliżej im do 1/38.
:D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Dawno takiego gówna nie obejrzałem. Amatorszczyzna i żal. Brak sprzętu, umiejętności i wiedzy("W tym utworze zastosowaliśmy metrum 138" => żal.pl).

A to widziałeś ? :D
Emade mistrz : *** (jokin.......)

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
hmm... w moim przypadku działa to tak, że nie lubię polskich tekstów, bo zazwyczaj brzmią bardzo infantylnie. nawet w ciężkim growlu rozumiem każde słowo, a z kolei, gdy tekst jest w języku angielskim, mimo, że posiadam całkiem nienaganną znajomość tegoż - nawet najbzdurniejsze liryki jakoś tam brzmią - częściowo przez to, że nie posługuję się angielskim na codzień, a częściowo również przez to, że po prostu nie dosłyszę co taki koleś tam krzyczy, ale i tak jest git ;D
z kolei gdy słyszę, np. w przypadku Frontside'a taki refren "chcę z Tobą przeeejść przez piekłooo, na drugą stronę przeeeejść", na twarzy mimowolnie maluje mi się uśmiech politowania.
wiem, że zabrzmi to dość bzdurnie, ale jednak naprawdę wolę teksty w języku angielskim. ot, takie zboczenie, których nam tu na forum nie brakuje :D

Nooo kurwa nareszcie ktoś normalny! :)  Zawsze jak komuś mówie że nie moge słuchać muzy śpiewanej po polsku to na mnie patrzą jak na debila :/ Po prostu nie mogę. Dziekuję, przepraszam, dowidzenia ;)

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Ostatnio sporo slucham tego albumu i musze powiedziec, ze z kazdym kolejnym odpaleniem wydaje sie coraz lepszy. Jezeli chodzi o brzmienie to imo jest naprawde na bardzo wysokim poziomie, riffy co prawda w wiekszosci sa raczej proste, ale to nie ich nie przekresla, bo klimacik i yebniecie sie czuje (nie tylko dzieki gitarom  ;)), co do wokalu to bardzo mi podchodzi poza kilkoma czystymi wstawkami (np. w "Nadchodzi koniec"- kojarza mi sie z jakimis intrami do japonskich bajek), ale np. w "Uciec przeznaczeniu" - pasuja do calosci. Co do tekstow - jest pare kwiatkow, ktore wywoluja usmiech na twarzy, ale przewazajaca wiekszosc jest na naprawde fajnym poziomie. Nawet jezeli tekst nalezy do tej pierwszej kategorii, to niekiedy w polaczeniu z riffem i tak kopie dupsko (np. intro w "Zapalnik", czy baaardzo Behemothowy poczatek "Sploniesz w piekle" - i zastanawiam sie czy Nergal mial wplyw na riff i perkusje, czy wystapil w juz gotowym numerze?).
Ogolnie przyjemnie sie slucha krazka i mysle, ze warto poswiecic mu troche uwagi.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
taka jeszcze jedna mysl mnie naszła...dlaczego w niektórych momentach podczas czystych wokali to brzmi jak skawiński? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Prosta sprawa: Kombii robi karierę i kupę szmalu. Dlaczego? Dzięki wokalom Skawy.
Jak zrobić karierę i kupę szmalu dzięki nowej płycie Frontside? Dodać wokale pozorujące Skawińskiego.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Spryciarze w pyte jurka...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Znam ledwo parę piosenek, zresztą nawet "znam" to za dużo powiedziane.

Ale coś z tym feelem kurde jest na rzeczy... ;D
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Fajne koncerty dają ,i kostke jako security z przodu dostałem :P

Płytka jak każda imo w pytkę ,ale nic co by mnie zachwyciło i sprawiło ,że będę ich słuchał na okrągło.
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2008, 12:46:29 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Patryck

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Fajny koncert u nas dali i o dziwo w miarę klarownie było, chociaż słuchałem z boku robiąc fotki lol :P
Solówki koncertowe nie fpyte jak dla mnie, jakieś takie bezpłciowe i nie fajnie zagrane ;) Aleś się cieszył z tej kostki :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Fajny koncert u nas dali i o dziwo w miarę klarownie było, chociaż słuchałem z boku robiąc fotki lol :P
Solówki koncertowe nie fpyte jak dla mnie, jakieś takie bezpłciowe i nie fajnie zagrane ;) Aleś się cieszył z tej kostki :D

do tej pory się ciesze :D podobo jakiś fotograf uchwycił jak jakiś kolo całuje się z gitarzystą, słyszałeś?

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz, 2010, 23:27:51 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ten Mariusz to chyba brał udział w nagrywaniu jednego z odcinków Kapitana Bomby :D

-Pierdolić to się będziemy jak skończymy! Nie, Mariusz?
-He he. No, Mariusz.
:D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
kurwa nie wspominaj - ten odcinek mnie kurewsko zabolał, bo sam jestem mariusz xD

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
13694 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2010, 18:57:00
wysłana przez Vertigo
9 Odpowiedzi
4379 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2010, 08:52:08
wysłana przez wuj Bat
6 Odpowiedzi
4451 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2014, 11:48:42
wysłana przez pedrro78
3 Odpowiedzi
20810 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2014, 11:54:45
wysłana przez rusiu