Autor Wątek: Monuments, No Consequence, Disperse i Materia - 30.04 Wrocław  (Przeczytany 3239 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Wpisujcie miasta. Wrocław.

Bilety zakupioned. Zaczynam się najarywać ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
John gra na customie, już wiem dlaczego uwielbiam amanseunsis.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
John gra na customie, już wiem dlaczego uwielbiam amanseunsis.

Jestem spity i bardzo mnie to śmieszy.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Jaaaaaaa pierdole made my day
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Kurde, nie wiem. Gratulować, to gratuluję (Materii, oczywiście). Ale co pójdę na koncert ze wzmacniaczami, to jest dobrze. A średnia z koncertów djentowych jest jak baba wróżyła :D.
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Akurat Disperse i Materia to jestem pewny, że się wybronią. Z drugiej strony, za tę cenę to bym pojechał, zawsze jakaś wycieczka. Tylko noclegownię znaleźć we Wrocławiu, bo nigdy nie byłem.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Koncert został odwołany

Cytuj
Koncert, który prawie się wyprzedał niestety zostanie przeniesiony na inny termin lub kompletnie odwołany. W obu przypadkach otrzymacie zwrot pieniędzy za bilet.

Dwóch członków zespołu zmaga się z jakimiś problemami zdrowotnymi i nie pociągną europejskiej trasy... Aktualnie będę się starał wybrać nowy termin z przedziału 15.10-15.11.2015, jeśli uda się wypracować kompromis natychmiast o tym poinformuję. Jeśli nie, koncert zostanie odwołany, a niedługo potem na Waszych kontach znajdzie się zwrot za bilety.

Przepraszam, że tak wyszło, ale nie miałem kompletnie żadnego wpływu na to co się wydarzyło. Za plakaty oczywiście również dostaniecie zwrot, zaś osoby, które zamówiły bilet na Acranię w cenie promocyjnej nie muszą nic dopłacać. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie w komentarzu.

Cytuj
Mike Malyan Sadly I am one of the two members that is suffering from injuries at the moment. Please understand that this is not a decision that was taken lightly. This situation would not exist if our recoveries were not the most important things to fulfill.. It has become so severe that to attempt a tour of this length without performing a full recovery could potentially leave me with limited use of my arms + back, and I can't take that risk. I hope you all can understand this, and I really look forward to doing this show as part of the full tour once we are back to full health!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Właśnie wiem. Kurwa :/
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49


Po Monumach-gdzie termin pod koniec kwietnia,majówka zapowiada się z tymi bestiami z Rosji w wrocku

Czemu kutwa mam tak daleko na dobre gigi ehhh
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Materia

Zaczęty przez Rafik Muzyka

16 Odpowiedzi
5515 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2012, 00:14:54
wysłana przez wuj Bat
2 Odpowiedzi
2203 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2009, 17:53:33
wysłana przez Rafik
monuments

Zaczęty przez terrormuzik « 1 2 3 4 5 » Muzyka

118 Odpowiedzi
45021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2016, 15:04:09
wysłana przez Sikor
4 Odpowiedzi
1076 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2013, 22:35:11
wysłana przez wuj Bat
14 Odpowiedzi
3361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2014, 19:45:43
wysłana przez td.materia