Autor Wątek: [LOKASZ] Sto lat w wersji gitarowej!  (Przeczytany 4253 razy)

Offline lokasz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
[LOKASZ] Sto lat w wersji gitarowej!
« 07 Mar, 2015, 17:37:50 »
Witajcie!

chciałem pochwalić się Wam moim najnowszym nagraniem. Jest nim wiązanka Sto lat. Gwarantuje, że nie w wersji znanej z polskich wesel itd :)

Mam nadzieję, że się spodoba. Co prawda 7 strun nie mam ale jest D-drop ;p



Pozdro!
lokasz

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie spodobało sie
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Użyłeś tutaj wszystkich technik jakie znasz? Jest po prostu najebane wszystkiego. Poza melodią bez sensu. Łącznie z balonami.
Myślałem że part3 uratuje sytuacje bo się fajnie zaczęło, ale jednak nie. Już pomijam to jaki kawałek wybrałeś :).
Oblatany jesteś to trzeba Ci przyznać.

Technicznie 5
Reszta 2+

Spoiler
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2015, 18:26:32 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Co Wy chcecie? Tyle czcionek, ładnie grają, efekty specjalne są!... :D
Paczki z głów!

Offline lokasz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Nie spodobało sie

spoko, rozumiem :)

Użyłeś tutaj wszystkich technik jakie znasz? Jest po prostu najebane wszystkiego. Poza melodią bez sensu. Łącznie z balonami.
Myślałem że part3 uratuje sytuacje bo się fajnie zaczęło, ale jednak nie. Już pomijam to jaki kawałek wybrałeś :).
Oblatany jesteś to trzeba Ci przyznać.

Technicznie 5
Reszta 2+

Znam dużo więcej :) utwór trwał za krótko żeby użyć ich wszystkich:))
Dzięki za komentarz. Zapytam jeszcze co konkretnie zawaliłem w part 3, że uznałeś go jednak za słaby? Pytam serio, chce wyciągnąć wnioski na przyszłość - szanuję każdą opinię.

Co Wy chcecie? Tyle czcionek, ładnie grają, efekty specjalne są!... :D

hehe, jak dawniej nie robilem z filmikami nic, tylko surowy obraz z kamery wrzucałem to było - zrób coś z tym :)

Dzięki za opinie!
Pozdrawiam

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Duże brawa za technikę. No i wytrwałość w graniu tego typu repertuaru- pod drugim dźwięku jebnąłbym gitarą i poszedł na piwo.
No i nie przejmuj się ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kurde przeca to jest zajebiste :D
Aranż, technika, tzw filing, super,  po za tym traktuję to jako zajebisty dowcip okraszny IMO równie zajebistym talentem muzycznym.  Do tego kiczowata oprawa literkowa :P , dla mnie +100 i to całkiem poważnie.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ja nie mówię że coś zwaliłeś. Mi się ciężko czegoś takiego słucha bo tu jest nakombinowane jak tylko można. Grasz kawałek melodii. Jest fajnie, niby jakaś pauza będzie. Może jakiś dłużej, fajniej zawibrowany dźwięk... Niestety, bo za chwile przebieg przez skalę, jakieś arpedżjo, legato, tapingi i tak co chwila... No mi się ciężko tego słucha.

Technicznie na prawdę jesteś gość. A trzecia cześć? Bo myślałem że będzie granie pauzami, trochę wolniej może, a Ty się pobawiłeś w Govana :P
Jako dowcip jest ok :)
Ale ja wiem że to miało takie być. Dlatego mi osobiście moim zdaniem, które jest moje, nie siedzi mi to :).
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2015, 21:30:57 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
3061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2014, 12:01:22
wysłana przez Drozd
10 Odpowiedzi
5107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2016, 19:11:22
wysłana przez lokasz
2 Odpowiedzi
5154 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2016, 21:22:25
wysłana przez lokasz
0 Odpowiedzi
1647 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2017, 10:19:37
wysłana przez lokasz
0 Odpowiedzi
1350 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2019, 14:19:01
wysłana przez Mat