Autor Wątek: [NAD] - fuzz generator, czyli Tony Iommi w 30kg potworze...  (Przeczytany 1212 razy)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Przerzuciłem ostatnio sporo sprzętu poczynając od Laneya LC30, poprzez Laneya GH100S, PODa XT Pro, Plexi... itd.
Najlepiej z całej gromady brzmiał POD z Plexi. Z paką ważyło to tonę a i wkurzało mnie ustawianie PODa.
Sprzedałem co miałem no i jest.
Laney Klipp. Dosyć rzadka zabawka - w Polszy wiem, że są 3 egzemplarze. Pewnie pierdole kocopoły, ale chuj.
10 lat stal nie używany w domu jakiegoś Angola, który dostał go od swojego ojca który kiedyś na nim grał. Angol nie był zainteresowany żadnym tradem - co mu coś zaproponowałem to przysyłał mi zdjęcie i mówił, że już ma  :facepalm:
POD poszedł zagramanice, a Laney przyleciał.
Szybki przegląd i czyszczenie - okazało się, że oprócz malutkich rozdarć tolexu stan jest właściwie idealny. Oczywiście kurier zwalił sprawę i nie dostarczył mi paczki na czas ale ograłem na kumplowej na G12T-75.
O MATKO! To jest to czego szukałem! Tona brzmienia wylewająca się z głośników - świetnie to gada w klimatach post/doom/sludge/stoner/niewiemnieznam. To tyle. Mam nadzieję, że zostanie na dłużej ;)
Aaaaaa... jeszcze jedno: będzie latał pod paką 210 na starych Fane, więc mam nadzieję, że będzie tylko lepiej :)
No i zdjęcie zrobione stopą:
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Gratsy! Fajnie się prezentuje, stare Laneye to była klasa sama w sobie. Co do wagi - wierzę, że bydle ciężkie, bo u mnie na salce stoi stary Laney AOR i też swoje waży, mimo niepozornego wyglądu.

No i oczywiście, próbki, próbki , czekamy ;)

Offline GoMoKo

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Fajny sprzęcior. I tak nie wierze zostanie u Ciebie na dłużej, ale może jednak się mylę

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Wlacz osadzony player soundcloud

Nagrałem dwie chujowe próbki gdyby ktoś chciał posłuchać. Amp rozkręcony najmniej jak się dało bo nagrywałem w mieszkaniu.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
10751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2009, 22:03:36
wysłana przez Pan Sinner
15 Odpowiedzi
9721 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2010, 17:55:50
wysłana przez Page_Hamilton
7 Odpowiedzi
4435 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2012, 20:08:09
wysłana przez Zomballo
1 Odpowiedzi
1655 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2014, 03:21:13
wysłana przez ITHMW