Autor Wątek: /NGD/ No jak wszyscy, to wszyscy. Schectele!  (Przeczytany 4584 razy)

Zomballo

  • Gość
/NGD/ No jak wszyscy, to wszyscy. Schectele!
« 14 Lut, 2015, 21:25:25 »
Na wstępie chciałbym podziękować Yonemu i Panom z Mega Music za solidność, sumienność i cierpliwość do mojego jęczenia marudzenia i sapania w słuchawkę telefonu. Dziękuję! A oto i ona.
Sama




i z rudą siostrą




Jest to model Schecter PT. Telecaster na sterydach. Mocne humby (można rozdzielić push pullem na single i gra to jak single a nie pigmejwico), gryf z płaskim radiusem i progami jumbo. Perfekcyjne wykonanie. Mocno postawili poprzeczkę dla konkurencji. Ta gitara jest wykonana wręcz idealnie. Gra bardzo poważnie. Szokłem mocno i jestem zdania, że nie miałem jeszcze bardziej uniwersalnego wiesła. Gra zarówno napalmem jak i słoikiem miodu. Szklaneczką jak i kowalskim twangiem.

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Mniom, zajebista! Gryf jaki profil ma tak mniej-więcej?

Spoiler
It's always nice to have a penis.

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
O kurwa, jarałem się tym wiosłem swojego czasu w chuj. Tele w takim wykończeniu mój top2 (na msc 1 jest biały :D). Szczerze gratuluję ;)

PS: wiem, że to kurestwo, ale pssst, jak coś to wiesz...jestem pierwszy w kolejce :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Się podoba mi. Chodzi za mną już od dłuższego czasu jakieś tele a ten model nawet oglądałem jakiś czas temu.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zajebista boazeria. :D gratz
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Gratulejszyn!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Gratuluję ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Zomballo

  • Gość
Dziękuje Panowie! Profil gryfu to jak to określa Schecter - Thin C no i jest thin i jak najbardziej C. Radius 14" doklejana klonowa podstrunnica co też jest różnicą pomiędzy fenderowskim one piece neck. Z wierzchu lakierowany na wysoki połysk a od strony ręki satyna. Ładnie wkrada sie gdzieniegdzie na klonie flejmik. Boazeria świerkowa. ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Lut, 2015, 12:08:36 wysłana przez Zomballo »

Orange

  • Gość
Przynajmniej główka bez dałna.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Schecter brzydki, ale RD mnie jara. :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Gratki, fajniutka!
Spoiler

Zomballo

  • Gość
@aciek_l RuDa stoi na giełdzie i kusi swym ponętnym ciałem. ;) Co do Szektera to pomiimo, iż nie jest z jakiegoś egzotycznego drewna cocoboli czy cuś to gada strasznie ciekawie i inspirująco. Nie mogę się od niej oderwać. Gdyby nie ten kanciasty telekorpus to pewnie byłbym z nią spał.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Wiem, widziałem. :) Niestety, dwie gitary muszą mi wystarczyć, a w dodatku mam szansę odzyskać coś z mniejszą ilością strun, także budżet wyczerpany. ;)
Gitara nie musi być z egzotycznych drewien, żeby być ładna. :P Luz, trochę się tylko nabijam. :) Tylko i wyłącznie wizualnie nie jest w moim stylu. Najważniejsze, że kurwi. :D A Schecter w ostatnich latach się świetnie rozwinął!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Szektery PT to czad po maxie. Kużden jakiego macałem napierdalał nieludzko. Gratsy :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
10538 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 15:09:51
wysłana przez James Dean
44 Odpowiedzi
12895 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2009, 00:28:45
wysłana przez KykuPL
7 Odpowiedzi
1478 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2014, 16:47:25
wysłana przez pshemo