Autor Wątek: Jak NIE kraść zdjęć z innych aukcji  (Przeczytany 2843 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jak NIE kraść zdjęć z innych aukcji
« 29 Lis, 2008, 00:10:53 »
Tak żeby każdy wiedział, czym grozi wpinanie linka ze zdjęciem z innej aukcji na swoją.
Używajcie imedższak!
http://www.allegro.pl/item450095215_fabrycznie_nowa_maszynka_philips_qc_5070_walizka.html
I nie, nie miałem zamiaru reklamować tego sprzedawcy, a tym bardziej tego towaru ;)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
hehe doslownie przed chwila dostalem tego linka od kumpla na gg:)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
no wspaniale!!! :D szkoda, ze jestem glupi w komputerach, bo chetnie bym zawedkowal pomysl

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
no wspaniale!!! :D szkoda, ze jestem glupi w komputerach, bo chetnie bym zawedkowal pomysl
W zasadzie chodzi o to, że koleś znalazł to samo u innego, ale z ładnymi real fotkami. Bez ceregieli skopiował adres obrazka i wkleił do siebie. W międzyczasie tamten się o tym dowiedział i podmienił obrazki, tak by adres kierował do tychże widocznych obecnie :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
no wspaniale!!! :D szkoda, ze jestem glupi w komputerach, bo chetnie bym zawedkowal pomysl
W zasadzie chodzi o to, że koleś znalazł to samo u innego, ale z ładnymi real fotkami. Bez ceregieli skopiował adres obrazka i wkleił do siebie. W międzyczasie tamten się o tym dowiedział i podmienił obrazki, tak by adres kierował do tychże widocznych obecnie :)

:) okeyyy :D no to wyczekuje teraz ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
dokladnie wczoraj sie zastanawialem czy czegos podobnego tutaj nie zrobic

http://allegro.pl/item489341221_dimarzio_cliplock_strap_camo_skulls_straplocki.html

za robienie mnie w huia z moja gitara i obrabianie dupy
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
ROTFL!  ;D
Łe tej.

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
jebac master volume.