Autor Wątek: jeszcze nowszy badyl do kominka  (Przeczytany 26893 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« 30 Mar, 2007, 14:50:53 »
doslownie do kominka:




gitara to Ibanez LACS Rusty Cooley Custom RG7
krotka specyfikacja
korpus: mahon + klon
gryf: 3 czesciowy klonowy
podstrunnica: palisander farbowany na czarno
pickupy: 2 x EMG707
mostek: Double Edge Pro7 z piezo
wykonczenie kameleon + pelny binding z perloidu









kilka szczegolow








najgorsza wiadomosc:

wioslo bedzie w PL najwczesniej w maju razem z ESP B7
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Wojdus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #1 30 Mar, 2007, 17:33:40 »
Kurcze, nieźle się przezbroiłeś. Troche szkoda Twojego Proto ale zestaw RC7, CST i B7 poprostu...rozpierd ala..

Powiedz Panie Nikt, co Pan wogóle gra?  :)  :)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #2 30 Mar, 2007, 18:01:53 »
^ shred chyba ;) a tak na poważnie to gratuluję :) wspaniałe wiosło...

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #3 30 Mar, 2007, 19:10:42 »
łooooł :D

pełen czad, poprostu :)
piękne wiosło!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #4 30 Mar, 2007, 22:53:52 »
Cytat: "lord_awesomeguy"
^ shred chyba ;) a tak na poważnie to gratuluję :) wspaniałe wiosło...


hehe
wlasnie to jest cos od czego uciekam jak najdalej :D

jakies metal corowe pierdoly grywam


wczesniej tutaj strugalem patyka www.coin.band.pl


szkoda mi sprzedawac mojego Proto ale nowy nabytek w cholere kasy pochlonal i nie stac mnie na takie dwa wiosla. z drugiej strony zawsze chacialem dorwac LACS Dino Cazaresa a to jest jakby dopalona wersja jego wiosla :) plus piezo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline NaPk!n

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • http://www.myspace.com/napfusion
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #5 31 Mar, 2007, 09:16:45 »
Rozpierdalasz mnie mistrzu tymi zmianami - stary ja już bym nerwowo nie wytrzymał...ale widze ,że sie trzymasz całkiem dobrze skoro jeszcze na forum piszesz...chyba ,że na realu już lekko Ci głos wibruje i gadasz dziwnie z nerwów...a tak na serio - nowy nabytek zajebisty!!A ta ESP - możesz coś więcej o niej napomknąć??Pozdrawiam

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #6 31 Mar, 2007, 10:56:28 »
moge

jeszcze jej nie mam i szlag mnie z tego powodu trafia


2znajomych bedzie wracalo w maju z USA to mi przywiza obydwa klocki jako bagaz podreczny.... wysylka nie wchodzi w gre bo nie stac mnie na ubezpieczenie tych gitar


odkrylem nowe znaczenie onanizmu gitarowego  :twisted:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline NaPk!n

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • http://www.myspace.com/napfusion
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #7 31 Mar, 2007, 13:58:58 »
a jak z reszta Twojego sprzetu...pod co podpinasz te gitary wszystkie??

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #8 31 Mar, 2007, 14:10:53 »
Morley Bad Horsie MKI Anniversary Edition,Mesa DR 2 kanałowy (pierwsza seria proto), Laboga 4x12
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline denat8

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #9 01 Kwi, 2007, 13:19:47 »
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować szczęśliwemu nabywcy :)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #10 08 Kwi, 2007, 17:40:55 »
Wioslo wypas, gratuluje zakupu, napisz jak sie sprawuje jak juz je ograsz, a tak przy okazji masz cos z 7-ek na sprzedaz? Pozdr.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #11 09 Kwi, 2007, 11:35:10 »
mam mojego LACS Proto do opylenia
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #12 09 Kwi, 2007, 12:17:45 »
No, kurde, bardzo ładne to RG ;) Świetny kolor. Brzmi pewnie też nie najgorzej :) JAk dla mnie to najfajniejsza z Twoich gitar, które pokazywałeś.

Pozdro

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #13 09 Kwi, 2007, 12:43:59 »
kurde, ja już wiem po co nikt jest na tym forum!

On po prostu chce chwalić się swoimi nowymi gitarami, żeby wszyscy je podziwiali :D ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #14 09 Kwi, 2007, 22:59:34 »
Nie nie nie. Biczel to forum jest po to żeby nikt miał jedno miejsce więcej do chwalenia się gitarami :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #15 10 Kwi, 2007, 10:08:15 »
malo jest for na ktorych wklejam te foty :/

juz mi sie znudzilo odpisywanie na komenty ,a po cholere Ci X gitar... albo ooooo to kolega musi byc drugi Vai ze sie w 7strunowki i to taaakie pcha


i nie traktuje tego jako chwalenie sie a raczej dzielenie sie swoja radoscia i doswiadczeniami z tymi wioslami  :P

peace
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #16 10 Kwi, 2007, 13:52:33 »
Ty sie nam tutaj nie tlumacz, masz zajebiste wiosla, wiec ja sie ciesze razem z Toba(pewnie jak wiekszosc z nas tutaj), no i przy okazji mozna sobie ladne gitarki poogladac w jednym miejscu :) Ja przyjamniej z przyjemnoscia cudze gitki ogladam :)


Swoja droga swietny ten LACS. Malo jest ibanezow ktore mi sie naprawde podobaja, ale ten napewno do nich nalezy. I ten binding jest bardzo przyjemny z tego co widze.
No pain No gain !

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #17 10 Kwi, 2007, 16:03:22 »
Cobyśmy nie mówili wiedz że i tak zazdrościmy Ci jak jasna cholera i odprawiamy czarne msze w intencji żeby Ci się korniki zalęgły w mieszkaniu ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #18 05 Maj, 2007, 12:32:56 »
wczoraj odebralem nowego LACS

 :(  i pojawil sie problem bo gitara na nadpęknięty gryf na wysokosci glowki od sruby mocujacej Nut w kierunku czubka. w sumie nic wielkiego bo sie nie rozjebala na pol, ale jednak lepiej o takich rzeczach wiedzieć wcześniej

druga sprawa na Nie. wioslo ma najnizsza akcje strun jaka w zyciu widzialem. wiem ze musi jeszcze dojsc do siebie po zmianie klimatu i wilgotnosci ale struny poprostu leza nad progami i granie na czyms takim shredu to czad ale przy rytmicznej gitarze wszystko brzeczy w jasna cholere.

pierwsze spostrzezenia:

zupelnie inaczej wyciety korpus. na fotkach wyglada jak standardowe RG ale korpus jest grubszy, sciecie przy gornej krawedzi gdzie opiera sie reke jest inne. Dolny rog jest calkiem inaczej wyciety, duzo glebiej.latwiej przez to dostac sie do wysokich pozycji i nie zawadza sie o kanty korpusu , rog od drugiej strony jest tez zaokraglony i przyciety co jeszcze dodatkowo poprawia wygode.

wioslo jest duzo ciezsze od mojego 7CST ktore jest wykonane z identycznych drewienek czyli 3czesciowy klonowy gryf,mahon korpus z klonowa nakladka. roznica tylko w podstrunnicach. roznice w masach gitar przy grze na sucho slychac wyraznie. ladniej sie wzbudza i dluzej wybrzmiewa

gryf jest wykonany z prawie identycznej proby klonu jak w moim 7CST ale co z przykroscia stwierdzam jest gorzej wykonczony. czuc pod reka gdzie sie zaczyna jeden klocek a gdzie konczy drugi na laczeniach. satynowanie na moim Proto LACS jest o wiele lepsze i jak do tej pory najlepsze jakie widzialem, ten jest nielakierowany i satynowany.

wioslo widac ze bylo grane na trasie i czeka mnie trochę zachodu zeby je doprowadzic do lepszego stanu. pot tone jest tak skrzywiony ze nawet nie da sie go przekrecic  :?  no i przelacznik trojpozycyjny z telecastera tez jest mega zajebisty  :shock:

tyle wstepem, ide popoludniu ograc na mesie i zobacze co sie da z tego wykrzesac, mimo tego calego narzekania jest mega zadowolony z zakupu i ciesze sie ze udalo mi sie namowic kolesia na sprzedac tej gitary.

pozdro

PS: wczoraj oddalem do gruntownej przerobki 7CST i za 2 tygodnie nowa recka po wymianie elektroniki. Sinner jeszcze raz dzieki za zalatwienie mi pickupow :*
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2016, 09:11:57 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #19 05 Maj, 2007, 13:04:15 »
ehhh... łączę się w bólu, po przełamaniu głowki. Strasznie chujowa sprawa, bym się chyba pochlastał, jakby ktos zrobił cos takiego mojej gitarze, za tyle pieniędzy.
Zrób jakieś nowe zdjęcia u siebie i napisz jak to gra po podłączeniu do wzmacniacza.
a co do akcji strun to chyba zawsze mozesz ja podniesc? Zreszta po gitarze Cooley'a czego byś sie spodziewał jak nie wiosła do szredu :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #20 05 Maj, 2007, 13:34:25 »
z glowka nie jest az tak zle,ale nie jest to mily widok kiedy wyciagasz gite z futeralu. mozliwe ze byla uszkodzona w tym miejscu i poprostu przy mocniejszym dupnieciu poszlo dalej,dlatego tym bardziej jak najszybciej chce ja zabezpieczyc

fotki zrobie za pare dni jak sie z nia troche oswoje i zalatwie jakas cyfrowke

wioslo i tak idzie do regulacji bo kolo uzywal 9-58 o pol tonu nizej od standardowego a ja zakladam 11-60 w drop A wiec cala gita bez regulacji nie pogra za dobrze

ciezko bedzie porobic foty tych podciec o ktorych pisalem bo wszystkie sa polokragle i na lakierze kameleonie slabo to widac
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #21 05 Maj, 2007, 14:02:36 »
Cytat: "nikt"
PS: wczoraj oddalem do gruntownej przerobki 7CST i za 2 tygodnie nowa recka po wymianie elektroniki. Sinner jeszcze raz dzieki za zalatwienie mi pickupow :*


Dla Ciebie wszystko ;) Rowniez dzieki za graty :)

A gdzie carpet?

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #22 05 Maj, 2007, 14:13:40 »
łooo karwia... 9-58, pół tonu w dół... toż to makaron ;)
no to jak tylko odbierzesz gitare po remoncie i dobrze ograsz to napisz cos wiecej :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #23 05 Maj, 2007, 14:34:17 »
Cytat: "Sinner"
A gdzie carpet?


tak jak pisalem, do USA pojechalo 2 znajomych. jeden wrocil wczoraj i przywiozl LACS jako bagaz podreczny ,a drugi wraca dopiero planowo czyli za ok miesiac. ale nie bede narzekal bo bede chwiliwo zajety pieszczeniem sie z ibanolem  :P  :twisted:


makarony jak ta lala :mrgreen:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
jeszcze nowszy badyl do kominka
« Odpowiedź #24 05 Maj, 2007, 15:11:23 »
Szkoda główki... głównie przez to że wiosło jest naprawde orginalne, no ale jak da się zrobić, zeby było dobrze, to i tak szkoda, kurde :|
Oby zrekompensowała się zawodowym odzewem, bo wygląda naprawdę czad.
Pozdr

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
4662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2014, 00:55:20
wysłana przez Rot
5 Odpowiedzi
1390 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2018, 22:07:49
wysłana przez Zomballo
3 Odpowiedzi
3673 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Cze, 2018, 16:12:34
wysłana przez gizmi7
2 Odpowiedzi
1831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2020, 20:37:39
wysłana przez wuj Bat
15 Odpowiedzi
3283 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2021, 00:35:19
wysłana przez Mat