Autor Wątek: Devin Townsend + Periphery + Shining w Warszawie  (Przeczytany 22417 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
O! Nareszcie! :tak:
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No dobrze   :(... Wielkie miasta, inne zwyczaje.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@youshy masz mój miecz :D A co do urodzin @wuj Bat to możemy świętować w sumie do upadłego :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja to widzę, że bez kastetów i maczet się nie obędzie

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Chopakie, wrzućcta się do iwentu, tak będzie nam chyba łatwiej rozkminić gdzie i co idziemy jeść :)

https://www.facebook.com/events/1380483692272958/
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
@mondomg nie przenoś nam Krakowa do Warszawy ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Gdyby ktoś z okolic Gliwic się wybierał to mamy jeszcze jedno wolne miejsce w aucie (a możliwe, że dwa - okaże się jutro) ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
@Leon takiej kumulacji hipsteriady z bohemą nasza rzeczywistość by nie zniesła

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Apropo mody, będę miał ze sobą kilka koszulek forumowych w różnych rozmiarach, jeśli ktoś chce zaoszczędzić na przesyłce.

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
@mondomg: ja bardzo chętnie pobiorę XL :) Co do wyjazdu mam 2 miejsca w jedną stronę z Łodzi do WWA.

Offline mahon72

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Bilet zakupiony .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Czyli gdzie się nie obejrzę, to będzie sevenstring! Teraz trochę się boję ew. kompromitacji w kabinie ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przebiorę Cię za Bruce'a Wayne'a

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Z którego filmu? ;)
Wzorem programu "Mamy Cię" najlepiej przebrać się dla niepoznaki za samego siebie. I tak też zrobię! ;)
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Z racji tego że już tuż tuż bo jutro, a i koncert się zgrywa i urodziny Bacia to mam taką sugestię odnośnie jutrzejszego spotkania ;)

Spoiler

Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
gdyby ktoś miał wolny bilet, to ewentualnie zdecyduję się,
 odbiór po 18tej, przy wejściu.  PW

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
To nie będziemy pic wódki?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli

To nie będziemy pic wódki?
W lidlu jest promka na jim beam 1l za 59pln ;)
i always go full retard

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Dla tych, którzy nie mają/nie chcą wchodzić na facebooka, plan jutrzejszego burgerowania:

widzimy się po 16 w Warburgerze - przystanek Morskie Oko, później z tego miejsca przenosimy się do Stodoły (piechurem to będzie jakieś ~30 minut, dlatego 16 to jest taki ideał). Plan spotkania:
- Jemy
- Spierdalamy na koncert
czyli będziemy gdzieś, znając życie, koło 17:30 przed Stodołą, czyli zajmiemy najbardziej lukratywne miejsca
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
No jak tam wrażenia?! Dla mnie niestety najsłabiej, oczywiście brzmieniowo wypadło Periphery. Do połowy koncertu słyszalność fatalna. Gitary zaczęły miażdżyc dopiero od połowy setu, wokal strasznie marnie słyszalny, a szkoda, bo kapela zawodowa. Świetnie byłoby słyszeć dokładnie te wszystkie smaczki. Shining - niezłe pojeby i nawet ten chaos udało się jakoś ogarnąć akustycznie, chociaż do Devina dużo brakowało.
Devin jak dla mnie pozamiatał  :headbang:, brzmieniowy rozkurw - gary, wiosła, brzmienie rewelka, świetny kontakt z publiką. Wizualizacja bardzo przyjemna. Gitarki Devina ciekawe :) Coś czuję, że chłopaki ze Skervesena muszą zacząć robić świecące gitary :)
Pozdrawiam wszystkich ziomków z ss.pl, których spotkałem w klubie   ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dla mie najbardziej podobały mi się przerwy między piosenkami.

Franq

  • Gość
Kolejność imo powinna być odwrotna, bo to Shining zmiażdżył. Periphery blado - podziękowania dla akustyka. Devin jak to Devin. Wokal zajebisty, muza prosta, nudna jak flaki ;) Jak zaczął grać rockowe songi w stylu avril lavigne (a na ekranie pojawiały się pieski i kotki) to się ewakuowałem na zewnątrz.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Cały w siniakach, ale żyję wy antyalko dupki :D
Zbiłem z Devinem piąsię!!!! Jazzu jakie to piękne było  :-*

Kolejność:
1 Devin krul i pan - brzmieniowo miazga. Jeszcze się zbieram. Show też ma niezłe. Kontakt z publicznością i miny :D. Całe szczęście ja zajebiście lubię proste rockowe kawałki ;)
Długo długo nic
243 Shining - saksofon <3 i faktycznie, okiełznali akustycznie to ich granie. Ale dla mnie za duże ciśnienie w tych ich kawałkach. Momentami, właściwie cały czas nie wiedziałem o co im chodzi.
244 Periperi - słychać że studio pomaga. Szczególnie wokaliście. W sumie potem nawet się nie wsłuchiwałem. Nudne to ich granie. Na dłuższą metę bym wysiadł.

Ogólnie... ostry wpierdol od wszystkich kapel. Dzięki ekipie z SS za meeting.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Czyli wygląda na to ze to paskudna zasada, opierdolić nagłosnienie saprotom zeby gwiazda błyszczała.
Z Waszych opisów dokładnie tak samo było Z Tosinem Tessaraktem i tym kolesiem na początku.
Może i dobrze ze nie dojechałem nie zraziłę sie przeto do kaloryferów tak jak do uczyniłem z Tessaraktem. Po tym koncercie ni kija nie mogę ich słuchać ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2015, 12:36:24 wysłana przez commelina »

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Czyli wygląda na to ze to paskudna zasada, opierdolić nagłosnienie saprotom zeby gwiazda błyszczała.
Z Waszych opisów dokładnie tak samo było Z Tosinem Tessaraktem i tym kolesiem na początku.
Może i dobrze ze nie dojechałem nie zraziłę sie przeto do kaloryferów tak jak do uczyniłem z Tessaraktem. Po tym koncercie ni kija nie mogę ich słuchać ;)

Kapele tego kalibru mają swoich nagłośnieniowców, akustyka itd. Nie ma mowy, że komuś spierdolą. Na dużych festiwalach to co innego.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2015, 13:32:57 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3332 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Kwi, 2007, 17:07:21
wysłana przez Leon
1 Odpowiedzi
3044 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2007, 21:00:58
wysłana przez Sebastian
12 Odpowiedzi
8225 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Wrz, 2008, 10:53:11
wysłana przez wuj Bat
17 Odpowiedzi
8521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2012, 18:14:20
wysłana przez g-zs
0 Odpowiedzi
974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2015, 07:50:36
wysłana przez Arthur666