Autor Wątek: Jackson COW Signature 7  (Przeczytany 7794 razy)

Offline [Maikh]

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
  • Ancient Egypt
Jackson COW Signature 7
« 19 Lis, 2008, 22:44:55 »
No to czas na reckę mojego Jacksona COW 7 (Christian Olde Wolbers Signature)  :irokez:

Foty:





Trochę mi aparat świrował, bo robiłem bez flasha wieczorem, także trochę niezbyt ostre te foty, ale narazie cieszcie oko tym co zrobiłem, a najwyżej zrobię raz jeszcze  ;)

Specyfikacje:
korpus: mahoń (profilowany)
drewno gryfu: mahoń (3-częściowy)
podstrunnica: heban
skala: 25,5" (lecz poprzez długi headstock naprężenie strun jest mocniejsze, Jackson zresztą coś pisał o tym, ale baryton to nie jest, w sumie dla mnie nie musi być  :devil:)
gryf: bolt-on
produkcja: Made in Japan   8)
przystawy: jeden humbucker EMG 707 przy moście
mostek:  JT390-7 Adjustable Bridge, struny przez korpus
pokrętła: jedno volume
klucze: Die-Cast tuners

Wygląd:
Gitara prezentuje się świetnie, cała czarna, lakier High Gloss, w którym możemy się przejrzeć, korpus profilowany, podstrunnica z hebanu bez zbędnych markerów (tak jak lubię  :devil:), no i ten odwrócony headstock, który faktycznie jest duży i mnie on osobiście jara  :devil: Jest to typowa maszyna do zabijania  :headbang:

Brzmienie:
Tutaj sam konkret, brzmienie miażdży. Na pokładzie jeden humbucker EMG 707, który brzmieniowo kopie. Nie oszukujmy się, jest to gitara do grania jednego konkretnego gatunku  :headbang: Jak ktoś potrzebuje bardziej wszechstronną gitarę to wybierze inną, ale mi jeden humbucker jak najbardziej starcza (i wiem, kto zaraz napisze, że mu też  :lol:)

Wykonanie:
Gitara wykonana w Japonii, także można się spodziewać wysokiej klasy gitary. No i tak jest rzeczywiście, gitara wykonana jest idealnie, dosłownie idealnie.

Wygoda:
Właśnie, wygoda to kolejny atut tej gitary. Gryf jest płaski, tak jak w ibanezach, czyli należy do tych bardziej wygodnych. Gitara oczywiście jest świetnie wyważona, co jest kolejnym plusem.

Ogólne wrażenie:
Dla mnie gitara jest idealna. Czaiłem się od dawna na nią i mając ją, jestem cholernie zadowolony. Gitara ma wszystko co potrzebuję, przy tym gra oraz wygląda świetnie, no i jest taka jakiej oczekiwałem. Dla mnie ideał i polecam ją każdemu, kto brał ją pod uwagę. Z mojej strony pokłon w stronę tej gitary  :headbang:

! Tutaj oficjalnie chciałem podziękować pstremu, który pomógł mi załatwić tą gitarę, także +1 dla Ciebie pstry  8) !

Jakieś próbki brzmieniowe zrobię, jak przyjdzie do mnie tone port, który właśnie gdzieś tam czołga się na poczcie i jest w drodze do mnie heh. Także jak go dostanę to zlepię coś  :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Jackson COW Signature 7
« Odpowiedź #1 19 Lis, 2008, 22:46:57 »
Lubie takich nowych userow, obys zabawil tu dluzej i nie okazal sie jakims wybitnym chujem...

Witaj na forum :)

Offline [Maikh]

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
  • Ancient Egypt
Odp: Jackson COW Signature 7
« Odpowiedź #2 19 Lis, 2008, 22:51:46 »
Jak najbardziej będę tu na dłużej, od dawna się na 7string czaiłem (brak 7mki mnie wstrzymywał), ale w końcu ruszyłem z podziemia ;) Wybitnym chujem, nic z tego, to nie leży w mojej naturze :D

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Jackson COW Signature 7
« Odpowiedź #3 19 Lis, 2008, 23:10:40 »
Czekam na próbki, na cleanie też coś zagraj :) Tez czaiłem się na to wiosło, ale główka do tej pory mnie powstrzymuje :P

ps konkretna recenzja :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Jackson COW Signature 7
« Odpowiedź #4 19 Lis, 2008, 23:23:51 »
Wybitnym chujem, nic z tego, to nie leży w mojej naturze :D

ulzylo mi, nie znosze konkurencji ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
18010 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2013, 02:09:47
wysłana przez ma95
7 Odpowiedzi
6817 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2009, 20:36:21
wysłana przez bartolinho77
13 Odpowiedzi
7486 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2010, 23:12:36
wysłana przez Vin$
9 Odpowiedzi
4969 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2011, 22:05:12
wysłana przez Sebastian
14 Odpowiedzi
3733 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2022, 18:26:04
wysłana przez spacelord7