Autor Wątek: Naprawa wzmacniacza we Wrocławiu, specjaliści od wzmaków - Wrocław  (Przeczytany 1410 razy)

Offline Łysy

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
  • O kurwa, nie jestem handlarzem. Co ja tu robie?
Siemson,

Są podobne tematy o lutnikach, czy znacie kogoś z Wrocławia kto naprawia/modyfikuje wzmacniacze?

Mam Landry LS100, miałem go zamiar sprzedać, wymieniłem lampy, sprawdziłem go nieco lepiej, jak się okazało niestety któryś z poprzednich właścicieli poleciał w huja (rzekomo wszystko sprawne) i jak się okazuje trzeba naprawić pętlę efektów.

Szukam kogoś kto ogarnia internety i angielski, Landry dostarczy info przez FB lub e-maila jak zrobić moda/naprawić, potrzebuję kogoś pewnego kto by to wykonał (raczej krok po kroku niż schemat) i zrobił przegląd wzmaka. Pętlę może nawet ogarnę sam(choć to nie  1 kabel, na szczęscie amp jest turret-board wiec nie ma zabawy z PCB), ale myślę o większym modzie (też od Landry).

Wiem, że jest Laboga, ale słyszałem plotki, że potrafi skosić sporo za nie wiadomo co :(

Offline Człekozębny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 111
Obadaj sobie.Guitar max na Dzielnej i Elkot na Szajnochy.U tych drugich mój kumpel przerabiał mesę i wszystko hula.Jeśli chodzi o Labogę to rzeczywiście kosi hajs jak za koks:).

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
10357 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2009, 14:09:59
wysłana przez Andrzej
2 Odpowiedzi
2331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2011, 12:25:51
wysłana przez p0ison
2 Odpowiedzi
1221 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2013, 17:16:53
wysłana przez Michuu93
2 Odpowiedzi
2378 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2015, 17:05:26
wysłana przez deely
0 Odpowiedzi
987 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2016, 14:42:41
wysłana przez buch