Autor Wątek: [NBFGD] Alvarez ABT60  (Przeczytany 2244 razy)

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
[NBFGD] Alvarez ABT60
« 28 Lis, 2014, 20:13:17 »
Nie wyczymię, muszę się pochwalić już dzisiaj. :E

Sprzedałem ostatnio elektryka, bo nie stać mnie już na prąd do gitary, ale żeby nie wypaść z obiegu postanowiłem sobie kupić jakiegoś niedrogiego akustyka. Na 90% byłem przekonany, że chcę Dowinę, bo już kiedyś miałem, bo fajna, bo z Czech... Ale w pewnym znanym niemieckim sklepie zobaczyłem takie coś:



I automatycznie się spociłem. Już tam grzyb, że chińska i ma swoje niedociągnięcia - gitary wyspecjalizowane zawsze zajmowały w moim złotym (czyt. małym, twardym i żółtym) serduszku szczególne miejsce. Ale akustyczny baryton, w dodatku za grosze? No kurwa, muszę!

I dobrze, że musiałem, bo gita grubo przerosła wszelkie moje oczekiwania.

Jest olbrzymia. Jest diabelnie głośna i wygodna. Jest kompletnie szalona. I brzmi jak coś, co normalnie kosztuje co najmniej 3K. No po prostu zakochałem się od pierwszego e-moll (czy co tam wypada w tej pozycji w stroju A-standard).

Wykonanie jest więcej niż przyzwoite - ot, po obniżeniu akcji (a zjechałem bardzo dużo) jedna struna zaczęła mi dzwonić na 6 progu. Znajdzie się też parę niedociągnięć w lakierowaniu, ale za sound, który jest mocny, gładki i słodki jak miód jestem w stanie wybaczyć takie drobiazgi.

BTW. jeżeli ktoś ma problemy z wypróżnieniem, to bardzo polecam fabryczny setup - 3 mm akcji po stronie basów, menzura 27,75", struny 16-70 a wszystko nastrojone do B-std. Zesrałem się nie tylko ja, ale również mój kapodaster oraz kot brata, który akurat przyjechał w odwiedziny.

Więcej fotek będzie jutro jak słoneczko dopisze. Powyższa ma charakter czysto emocjonalny i została wywołana chomikiem.
It's always nice to have a penis.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: [NBFGD] Alvarez ABT60
« Odpowiedź #1 28 Lis, 2014, 23:01:50 »
Akustyczny baryton. BARYTON. Chrystę.

WANT.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: [NBFGD] Alvarez ABT60
« Odpowiedź #2 29 Lis, 2014, 08:42:41 »
Wiela to kosztowało ???
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Odp: [NBFGD] Alvarez ABT60
« Odpowiedź #3 29 Lis, 2014, 10:55:38 »
Niewiela. Jest cena u Niemca na stronie.
It's always nice to have a penis.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: [NBFGD] Alvarez ABT60
« Odpowiedź #4 01 Gru, 2014, 08:49:42 »
Okurwa. Wreszcie ktoś kupił to wiosło na które się ślinię od dawna. Gratki :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.