Autor Wątek: Czy ktos posiada wzmachol roboty Zygmunta Putermana??  (Przeczytany 28155 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
kolego Szarpidrut(a moze powinienem powiedziec panie Zibi??) zrozumialem wszystko co napisales, a to ze pierdolisz jak polamany i nie masz zielonego pojecia o biznesie/promocji marki i kosztami z tym zwiazanymi to inna sprawa.W poprzednim poscie napisalem tylko tyle, bo nie chce mi sie z toba wchodzic w bezsensowna dyskusje. Pogadaj sobie z Szymonem(Bashem), to sie dowiesz jak mozna robic(legalnie!) profesjonalne wzmaki i jeszcze na nich dobrze zarabiac. Szymon jakos wcale nie obcina gainu zeby nie szumialo.

Mozesz mnie posadzac o narkomanie, ale to ty gadasz od czapy o ukladach "triolowych" i prawdziwych wzmakach z 8 lampami ktore gadaja jak nalezy a wszystko inne to pisofszit.
Jezeli cos jest kawalkiem historii i mi sie podoba, to jebie mnie to ile ma lamp, moze nawet nie miec lamp.

Poza tym ze pierdolisz, to jestes jeszcze (niestety) prostakiem, ktory atakuje mnie personalnie (gdybys probowal jeszcze jakos merytorycznie do tego podejsc to bys nie wyszedl na buraka). Ja odnioslem sie tylko do tego co mowisz, a ze uwazam tak a nie inaczej - no coz....

Aha, a tak btw sram na firmowe znaczki :* ale kupuje takowe(uzywane) bo na nich sie nie traci przy odsprzedarzy - jedyny i dla mnie dosyc konkretny powod.

Naprawde nie mam ochoty na przepychanki slowne. Jak lepiej sie poczujesz wyzywajac mnie od narkomanow to ok, robta co chceta. Nie wiesz jaki sprzet mialem i na jakim gralem, ani tymbardziej co mi sie podoba, a wysnuwasz opinie na moj temat. Tymczasem apelujesz zeby kto inny nie majac zadnych doswiadczen z zbibisałndem, nie wysnuwal wniskow na jego temat. Ja nie wiem, ale widze tutaj pewna niekonsekwencje z twojej strony.

I sorka wszystkioch za taki off top. O wzmakach zibi poza tym co tu zobaczylem nie wiem nic. Uderzyly mnie poprostu wypowiedzi szarpidruta. Postaram sie poprawic :* ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2009, 17:31:18 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2011, 12:00:29
wysłana przez jaca2303
17 Odpowiedzi
6580 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2012, 10:34:51
wysłana przez Rachet
2 Odpowiedzi
3101 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2013, 10:56:16
wysłana przez iscaryoth
6 Odpowiedzi
2603 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2016, 15:42:26
wysłana przez wrobelsparrow
4 Odpowiedzi
1680 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2021, 00:55:56
wysłana przez spacelord7