Autor Wątek: przystawka do cięzkiego grania???EMG czy cos innego???  (Przeczytany 12806 razy)

Offline Jedras-BxMx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
mam dylemat zwiazany z wyborem przystawki do mojej 7-mki.mam kopie bc richa warlocka z korpusem z olchy, i wczesniej w  szostce mialem zamontowany hellfire i bylo zajebiscie...jednak nie wiem czy kupic do 7-mki tez hellfira czy zainwestowac w EMG a jesli tak to ktore jest lepsze 81-7 czy 707...chodzi mi jedynie o wersje pod mostek...a moze jeszcze jakas inna pzrystawke?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
a neckową nie masz przypadkiem pasywnej ? ( o ile wogóle masz) Jeżeli tak to nie baw się w aktywy i wal w hellfire jeżeli CI się podoba
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
to jest lepsze, co lepiej gra. powiedz moze chociaz czego oczekujesz, nie ma 'lepszych' przystawek, sa rozne i graja roznie :D
Łe tej.

Offline Jedras-BxMx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
potrzebuje brzeminia ktore jest potezne , ktore maduzo sily ale zarazem selektywne...a moze seymour duncan np sh-6?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
ma mocno podbita gorke wiec w polaczeniu z olcha moze choc wcale nie musi skrzeczec :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
707 to niezły przetwornik. No i ma dużo siły jak się jobnie w struny porządnie ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
podepnę się pod temat i spytam - jaki przetwornik do rzeźni, ale do szóstki? miałem Hellfire'a i przerzuciłem się na Billa Lawrenca, co jak stwierdzam było dość kiepskim pomysłem. potrzebuję dużo mocy i selektywności, spójnego dołu i niezbyt szklistej góry (Lawrence za bardzo wali górą), mam jesionowego Flame'a Signum Gothic w wersji barytonowej, strojenie dropped C. Jakieś sugestie? :)
do widzenia.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
ziom wpakowal do takiego samego Signuma Hellfire i dla mnie to jest naprawde  z a j e b i s t y  pickup do ciezarowni. w jesionie ma akurat fajnego pazurka, nie jest taki okragly jak w mahoniu ale fajny, agresywny - co nie znaczy ze jest to siara albo duzo gory. moim zdaniem zdecydowanie ciekawszy niz EMG, do metalurgii jak znalazl.
Łe tej.

Offline Jedras-BxMx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
a tak wracajac do mnie, to olcha i hellfire to dorby pomysl???

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
podepnę się pod temat i spytam - jaki przetwornik do rzeźni, ale do szóstki? miałem Hellfire'a i przerzuciłem się na Billa Lawrenca, co jak stwierdzam było dość kiepskim pomysłem. potrzebuję dużo mocy i selektywności, spójnego dołu i niezbyt szklistej góry (Lawrence za bardzo wali górą), mam jesionowego Flame'a Signum Gothic w wersji barytonowej, strojenie dropped C. Jakieś sugestie? :)

ja w tej gitarze miałem set emg 81/85, grałem głównie na tej pierwszej, mój kumpel miał takie samo wiosło tyle, że pod mostem miał włożone di marzio evo a pod mostem stockowy pick up, jak dla mnie evo wypadał przy emg81 blado, emg81 był bardziej selektywny, miał lepszy atak, fajniej wychodził na nim palm mute, z innymi pickupami nie porównywałem ale do tego wiosła mogę z czystym sumieniem emg81 polecić

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a tak wracajac do mnie, to olcha i hellfire to dorby pomysl???

generalnie tak, mi nieźle brzmi, ładnie, aczkolwiek czegos mu brak jeśli chodzi o rzeźnickie motywy. Chyba wolałbym jakiegoś aktywa do olchy
B ( o ) ( o ) B S

Offline Jedras-BxMx

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
no ja tez mysle nad aktywna...tylko co 707 czy 81-7?...a tez tzrebaby bylo wymienic necka...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
a tak wracajac do mnie, to olcha i hellfire to dorby pomysl???

generalnie tak, mi nieźle brzmi, ładnie, aczkolwiek czegos mu brak jeśli chodzi o rzeźnickie motywy. Chyba wolałbym jakiegoś aktywa do olchy

Mam Hellfirka 7 w olsze i zdecydowanie to najlepszy (jak dotąd :P) wybór. Wcześniej siedziało Evo7 (zajebisty dóóół, ale piszcząca góra, solówki nie do zaakceptowania) i D-Sonic (od sinnerka :) - mniej monumentalny dół, więcej środka, jakby wszystko ugładzone - bez pazura). Hellfire - ma ten dół Evo i ładną harmonicznie górę, solówy jakby deczko bardziej bluesowo/zawodowo brzmią. Aktyw dodałby pewnie więcej agresji, ale pokręcenie wzmakiem załatwia sprawę.
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
podepnę się pod temat i spytam ...Jakieś sugestie? :)

tak , jedna powazna

zaloz wlasny temat i nie rob syfu w cudzym. gosc pyta o cos zupelnie innego niz Ty i jak sobie wyobrazasz prowadzenie dyskusji takim przeplatancem raz do autora tematu a raz do Ciebie??
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
tytuł tematu brzmi "przystawka do ciężkiego grania", więc myślałem, że nie będę zakładał identycznego, z tym, że do szóstki. jeśli to był kiepski pomysł przepraszam, stworzę osobny wątek
do widzenia.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
do szóstki. jeśli to był kiepski pomysł przepraszam, stworzę osobny wątek

a to juz bluznierstwo :D

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
tytuł tematu brzmi "przystawka do ciężkiego grania", więc myślałem, że nie będę zakładał identycznego, z tym, że do szóstki. jeśli to był kiepski pomysł przepraszam, stworzę osobny wątek

Dokładnie Panie Nikt ;). Popieram Wybielacza, zakładanie odrębnego tematu było by bez sensu i pewnie spotkało by się z atakiem ze strony innego usera (tudzież tego samego ;D), że "po co zakładasz nowy temat jak możesz podpiąć to do tamtego" itd.
power to a being never dies

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
ja nie dyskutuje tylko poinformowalem

tworca tematu szuka pickupa do 7 strunowki a wybielacz do 6 wiec sie mijaja juz w zalozeniu, to ze nie potrafia tytulowac tematow to inna sprawa
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Zwracam honor, nie doczytałem dokładnie postu...
power to a being never dies

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do szóstki. jeśli to był kiepski pomysł przepraszam, stworzę osobny wątek

a to juz bluznierstwo :D

ale baryton! ;)
do widzenia.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
12606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Kwi, 2009, 21:07:41
wysłana przez hofiman
41 Odpowiedzi
22071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2012, 09:30:28
wysłana przez Baszoo
12 Odpowiedzi
12599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2014, 09:14:19
wysłana przez aciek_l
6 Odpowiedzi
3564 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2014, 16:02:04
wysłana przez commelina
55 Odpowiedzi
17957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2015, 18:27:38
wysłana przez pukas