Autor Wątek: Work In Progres - Nexus Modern T 7's Series  (Przeczytany 32361 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Work In Progres - Nexus Modern T 7's Series
« 14 Lis, 2014, 22:41:58 »


























































































































« Ostatnia zmiana: 22 Lis, 2014, 22:15:22 wysłana przez 13 »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
WOW! śliczna się zapowiada!
cóż to za patenciarski mostek?
i always go full retard

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Fotki mi nie banglają, ale lajkuję w ciemno bo Nexus  :D

EDYTA: Już wszystko bangla. Klasa.
« Ostatnia zmiana: 14 Lis, 2014, 23:37:01 wysłana przez mastEr_eXplorer »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים





























































Posty połączone: 14 Lis, 2014, 23:36:57




































































« Ostatnia zmiana: 14 Lis, 2014, 23:37:21 wysłana przez 13 »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No to powieliłeś bo już bangla ;) ale ponoć od przybytku głowa nie boli. Siekiera siekiera :P  :D

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
No to fajno, że zdjęcia w końcu hulają.
Tak jak napisałem w poście, który niechcący skasowałem, wiosło zamawiałem w styczniu, zdjęć które otrzymywałem nie numerowałem, a gdybym robił to od początku, to pewnie panowałby większy porządek, a tak będziecie się musieli jakoś domyśleć chronologii w postępach.
11 miesięcy to też dość dużo czasu, żeby wszystko wymieszać, z resztą nie nosiłem się jakoś specjalnie z zamiarem pokazania tych zdjęć, więc proszę mi wybaczyć nieporządek ;)
Dodatkowo dostałem od konstruktora zakaz publikacji sporej części zdjęć, co dodatkowo spotęgowało luki i przeskoki w pracach.
Próbowałem jakoś skatalogować zdjęcia na np. body front / body tył / gryf / body i gryf, ale też z miernym skutkiem, tak czy inaczej mam nadzieję, że jakoś się w tym wszystkim połapiecie ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
A co będzie na pleckach, że takie powiercone ? ;)
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
O, w Częstochowie mam identyczną meblościankę :D

A bardziej serio - przezajekurwajebist a :allah: Kształt, proporcje, drewno, wszystko. No MOŻE te dwie malutkie kropeczki znaczników tam nie pasują (można było zrobić albo bez, albo po prosu coś ładniejszego) ale o trzeciorzędny detal.

I pytanka - korpus się jakiś taki grubaśny strasznie wydaje, takie dobre 5+ cm. To złudzenie, czy faktycznie taki jest? No i do czego te wywietrzniki? :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
ujście gazów z turbodoładowania wraz z wentylacją.

Spoiler

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ja czytam wasze pytania, i na wszystkie odpowiem, jak już dokończę zabawę z kopiowaniem, wrzucaniem, itd.
Wszystkie postępy w pracach otrzymuję przez WhatsApp, więc jakość zdjęć może nie powalać.
Jak Bóg pozwoli i dożyjemy, to zrobię double NGD, bo czekam jeszcze na Mayo Regiusa Pro, (miał być w październiku), wtedy też wrzucę jakieś zdjęcia w dużej rozdzielczości w odpowiednim temacie.























Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Orange

  • Gość
Klucze prosto. Dziwne to, bo przyzwyczailiśmy się do kluczy krzywo...
Piękna jest.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
 :D Wiesz, że nie zwróciłem uwagi?
Wrzucam kolejne zdjęcia, dziś już do oporu, bo do wieczora już powinna być uzbrojona, więc cały czas napływają jakieś nowe zdjęcia z postępów.















Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Pasuje do kryształowej popielniczki i zegarka z różyczką :)
return to monke

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A te mosiężne (chyba) sztaby pod pikapami to co ta za patent?
Blyszczy jak lustro bedzies musial w bawelnianych rekawicach grac zeby nie zapalcowac. No i w ubraniu z mikrofibry zeby nie zmatowic.

Elegancka gitarra.

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Klon na gryf tak bardzo music man :3 bardzo ładna

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Przegłeś pałę panie!

Ilość pracy przy designie mnie rozjebała. Detale nawet na główce, podcięcia, kontury. Jeszcze napisz czy pickupy robisz czy zamawiasz seryjne?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Cieszę się, że się podoba ;) Kontury i podcięcia to jest akurat wspólny mianownik dla serii Modern T, ja tu niczego nie wymyślałem, skorzystałem z gotowca, poza główką oczywiście i doborem drewien też oczwiście ;)
Przetworniki zawsze te same SH2 / SH4, w Mayo ten sam zestaw będzie.











Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ok w tym momencie dojebałeś po całości :D *boner activate*

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Miazga!

@benkai to mosiężne patyczki do lodów :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Osz kierwa, kozak! Czekam na efekt finalny i na plejsruu!
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Ładna, na kiedy termin odbioru? :)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ok, koniec Work in Progres ;) Więcej zdjęć nie będzie. Kolejne zdjęcia w dużej rozdzielczości w NGD ;)
































« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2014, 11:11:39 wysłana przez 13 »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
kapitalne wiosło, chyba się już doczekać nie możesz :)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
No ba! Każdy z nas chyba zna ból, jakim jest oczekiwanie na upragniony instrument ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Pan Kobylski to jest jednak gość. Nigdy nie słyszałem złej opinii na temat jego gitar, a wręcz same superlatywy. Jak widzę że niemal wszystkie prace wykonuje ręcznie i to z taka precyzją,  to zdejmuję czapkę z głowy i padam na kolana. Patent na mostek całkiem ciekawy. Duży zakres regulacji, solidne mocowanie w korpus i te śmieszne kólki z rowkami na struny. Minusem może być to, że regulacja menzury i wysokości struny będzie odbywać sie przy całkowicie poluzowanej strunie, tak żeby ją przesunąć na bok, aby mieć dostęp do śróbki od menzury i móc pokręcić kuleczką. Całość robi megawrażenie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
82 Odpowiedzi
57299 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2009, 23:10:44
wysłana przez Vin$
156 Odpowiedzi
74506 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2011, 10:03:27
wysłana przez Lothar
103 Odpowiedzi
52585 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2012, 17:12:08
wysłana przez MadYarpen
74 Odpowiedzi
42289 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2014, 15:36:11
wysłana przez Eisteufel
16 Odpowiedzi
8263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2014, 12:56:19
wysłana przez 13