Autor Wątek: Dziwny boner  (Przeczytany 87754 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #200 02 Cze, 2016, 17:35:54 »
I tak to jest, no nie yes tak? ;)
Yes różnie. Ja najbardziej lubię trochę grubsze (jeśli wszystko się ładnie i proporcjonalnie układa, a to nieczęste niestety), miałem kolegę co lubił totalne anorektyczki. I w rozmowie przy piwku wyszło kiedyś, że preferencje preferencjami, ale jak babeczka ma coś w sobie to i tak by bang. Więc różne są punkty wyjścia i konfiguracje, którą chętniej, ale finalnie sprowadza się do tego, że wszystkie by bang ;)

Ja ostatnio się złapałem na tym, że bardzo duże znaczenie ma (przynajmniej dla mnie) głos i sposób mówienia. Jak głos jest irytująco piskliwy albo dziewczyna ma głupią manierę w mówieniu, to choćby i to była Mis Juniwers i laureat Nobla, to chemia kaput natychmiastowo, gdy zaczyna mówić. W drugą stronę to też podobno działa (choć tu już łatwiej tłumaczyć tembr i wysokość powiązaną z testosteronem).

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #201 02 Cze, 2016, 18:38:17 »
I tak to jest, no nie yes tak? ;)
Yes różnie. Ja najbardziej lubię trochę grubsze (jeśli wszystko się ładnie i proporcjonalnie układa, a to nieczęste niestety), miałem kolegę co lubił totalne anorektyczki. I w rozmowie przy piwku wyszło kiedyś, że preferencje preferencjami, ale jak babeczka ma coś w sobie to i tak by bang. Więc różne są punkty wyjścia i konfiguracje, którą chętniej, ale finalnie sprowadza się do tego, że wszystkie by bang ;)

Ja ostatnio się złapałem na tym, że bardzo duże znaczenie ma (przynajmniej dla mnie) głos i sposób mówienia. Jak głos jest irytująco piskliwy albo dziewczyna ma głupią manierę w mówieniu, to choćby i to była Mis Juniwers i laureat Nobla, to chemia kaput natychmiastowo, gdy zaczyna mówić. W drugą stronę to też podobno działa (choć tu już łatwiej tłumaczyć tembr i wysokość powiązaną z testosteronem).


 :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2016, 21:52:33 wysłana przez Wolfhorsky »
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #202 02 Cze, 2016, 21:29:25 »
Ależ oczywiście. Zdecydowana ilość panien jest bardzo fajna, całkiem fajna i nawet fajna - póki się nie odezwą.
Wtedy nawet dziesiąteczka może zjechać szybciutko do zera jak zacznie od pretensji...
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #203 02 Cze, 2016, 21:49:21 »
Ależ oczywiście. Zdecydowana ilość panien jest bardzo fajna, całkiem fajna i nawet fajna - póki się nie odezwą.
Wtedy nawet dziesiąteczka może zjechać szybciutko do zera jak zacznie od pretensji...

Ja to czasami mam wrażenie, że to jak z kreowaniem postaci w jakimś RPG. Dostajesz określoną ilość pkt i rozdziel je na: urodę i inteligencję i co tam jeszcze. ;) Akurat tutaj balans pkt jest wymagany :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #204 02 Cze, 2016, 21:54:25 »
Bo natura tak ma: tutaj doda, tam zabierze ;)
A na serio: są ładne i mądre dziewczyny. Za to tzw. "lachony", czyli dziopy powszechnie uważane za ładne - zwykle są głupie, płytkie lub nudne i... kiepskie w ten no... ;)
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #205 02 Cze, 2016, 21:55:54 »
...w pasjans towarzyski ;).
Paczki z głów!

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #206 02 Cze, 2016, 21:58:21 »
...w pasjans towarzyski ;).
...czy coś... ;) pasyw, że poobijane biodra i zdarte kolana ;)
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #207 02 Cze, 2016, 22:03:30 »
Miałeś ciężko! Spoko, zagoi się - wiem po sobie ;).
Paczki z głów!

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #208 02 Cze, 2016, 22:05:44 »
Miałeś ciężko! Spoko, zagoi się - wiem po sobie ;).
To już było dawno...
Spoiler
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #210 17 Lip, 2016, 02:00:24 »
Morska vagina (?)

Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #211 17 Lip, 2016, 21:03:07 »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #212 02 Sie, 2016, 09:46:27 »

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #213 02 Sie, 2016, 11:04:43 »
Aj zbereźniki ;) Może ładnie wygląda ale jakoś nie widzę praktyczności tej konstrukcji w rzeczywistości ;/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #214 04 Sie, 2016, 09:59:43 »
Kwestia punku widzenia :).


Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #215 04 Sie, 2016, 12:50:25 »
No niekoniecznie. Pierwsze co się rzuca w oczy to smarowanie. Konwencjonalnie w tłokowych silnikach natryskuje się olej pod tłoki, który później zbierany jest do miski olejowej. Tutaj jedyne możliwe rozwiązanie jakie widzę to smarowanie od strony pracującej tłoka, czyli coś jak w silniku Wankla co w obu przypadkach kończy się spalaniem oleju "z dizajnu". Silnik Wankla kompensuje to przynajmniej pewnymi zaletami jak np. wysoka prędkość obrotowa, prosta konstrukcja czy niskie wibracje podczas pracy. W tym przypadku mało że smarowanie kiepsko przemyślane to patrząc na korbowód temat także nie wygląda na zbyt dogłębnie rozkminiony. Przydałoby się co prawda info typu gdzie i w jaki sposób takie rozwiązanie miałoby być stosowane no i może jeszcze materiały i gabaryty konstrukcji, tak czy owak, obawiam się, że siły tnące i gnące na przegubach osiągałyby nie tyle podczas pracy co pewnie przy rozruchu całkiem spore wartości co mogło by się skończyć szybkim zmęczeniem materiału i wyjebaniem korbowodu w poprzek.
Do tego dochodzą drgania i ich kompletny brak tłumienia. Z jednej strony tłok poruszający się wzdłuż wału napędowego, z drugiej spora masa kołysająca się razem z nim na korbowodzie. A no i te rowki pod pierścienie uszczelniające na spodzie tłoka a raczej brak uszczelnień oraz sama konstrukcja pozostawiają wiele pytań... no ale ładnie wygląda :D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #216 04 Sie, 2016, 17:35:25 »
No niekoniecznie. Pierwsze co się rzuca w oczy to smarowanie. Konwencjonalnie w tłokowych silnikach natryskuje się olej pod tłoki, który później zbierany jest do miski olejowej. Tutaj jedyne możliwe rozwiązanie jakie widzę to smarowanie od strony pracującej tłoka, czyli coś jak w silniku Wankla co w obu przypadkach kończy się spalaniem oleju "z dizajnu". Silnik Wankla kompensuje to przynajmniej pewnymi zaletami jak np. wysoka prędkość obrotowa, prosta konstrukcja czy niskie wibracje podczas pracy. W tym przypadku mało że smarowanie kiepsko przemyślane to patrząc na korbowód temat także nie wygląda na zbyt dogłębnie rozkminiony. Przydałoby się co prawda info typu gdzie i w jaki sposób takie rozwiązanie miałoby być stosowane no i może jeszcze materiały i gabaryty konstrukcji, tak czy owak, obawiam się, że siły tnące i gnące na przegubach osiągałyby nie tyle podczas pracy co pewnie przy rozruchu całkiem spore wartości co mogło by się skończyć szybkim zmęczeniem materiału i wyjebaniem korbowodu w poprzek.
Do tego dochodzą drgania i ich kompletny brak tłumienia. Z jednej strony tłok poruszający się wzdłuż wału napędowego, z drugiej spora masa kołysająca się razem z nim na korbowodzie. A no i te rowki pod pierścienie uszczelniające na spodzie tłoka a raczej brak uszczelnień oraz sama konstrukcja pozostawiają wiele pytań... no ale ładnie wygląda :D
No comments
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 863
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #217 04 Sie, 2016, 20:18:05 »
No niekoniecznie. Pierwsze co się rzuca w oczy to smarowanie. Konwencjonalnie w tłokowych silnikach natryskuje się olej pod tłoki, który później zbierany jest do miski olejowej. Tutaj jedyne możliwe rozwiązanie jakie widzę to smarowanie od strony pracującej tłoka, czyli coś jak w silniku Wankla co w obu przypadkach kończy się spalaniem oleju "z dizajnu". Silnik Wankla kompensuje to przynajmniej pewnymi zaletami jak np. wysoka prędkość obrotowa, prosta konstrukcja czy niskie wibracje podczas pracy. W tym przypadku mało że smarowanie kiepsko przemyślane to patrząc na korbowód temat także nie wygląda na zbyt dogłębnie rozkminiony. Przydałoby się co prawda info typu gdzie i w jaki sposób takie rozwiązanie miałoby być stosowane no i może jeszcze materiały i gabaryty konstrukcji, tak czy owak, obawiam się, że siły tnące i gnące na przegubach osiągałyby nie tyle podczas pracy co pewnie przy rozruchu całkiem spore wartości co mogło by się skończyć szybkim zmęczeniem materiału i wyjebaniem korbowodu w poprzek.
Do tego dochodzą drgania i ich kompletny brak tłumienia. Z jednej strony tłok poruszający się wzdłuż wału napędowego, z drugiej spora masa kołysająca się razem z nim na korbowodzie. A no i te rowki pod pierścienie uszczelniające na spodzie tłoka a raczej brak uszczelnień oraz sama konstrukcja pozostawiają wiele pytań... no ale ładnie wygląda :D

 Zastosowanie widzę jedno - w dziwnych filmikach na Redtubie ;P
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #218 04 Sie, 2016, 20:30:05 »
^^
Dokładnie. Ekskluzywne dildo, przeguby i tłok na pierścieniach z teflonu. Szach :).
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #219 23 Sie, 2016, 08:47:55 »


8 strun. Oczywiście mostek od kolegi, rampa, 30 cali i fretless :).
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #220 25 Sie, 2016, 10:28:37 »
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #221 25 Sie, 2016, 11:28:47 »
Z cyklu ciupciałby ale się cykam

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 863
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #222 25 Sie, 2016, 22:05:01 »
Z cyklu ciupciałby ale się cykam

Do rozwiązania pozostaje tylko kwestia kto kogo by...
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #223 25 Sie, 2016, 23:05:18 »
A to źle, że panna by miała na Ciebie ochotę? :)
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Odp: Dziwny boner
« Odpowiedź #224 25 Sie, 2016, 23:33:39 »
( Obraz usunięty.)

Kiedyś NRDowskie pływaczki wszystkie tak wyglądały.